Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1861
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jól van Maul, akkor majd csörgetlek, már itthon vagyok, csak sajna közben az esõ is eleredt. Akkor azzal a vonattal, amit McClane beírt.

#1862
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
14:20-kor indul Szhelyrõl Kõszegre
addig még el kell mennem megvenni és otthon lecserélni a Tioga Factory DH 2.1-es gumit elõl...hátul az van, most majd elõl is az lesz
majd igyexem
Come on! It's on

Korn

#1863
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp!

Akkor menjünk ma mindenképpen! De akkor írjál pontos idõpontot, hogy hánykor megy a vonat, vagy inkább hívj fel, mert összesen másfél órát aludtam, aztán lefekszem aludni!

De akkor MENJÜNK!


BOCI! Pontos idõpontot nem tudok mondani, de valamikor olyan 8-9 fele megyünk szerintem....

#1864
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ok Biczó, köszi :) este megyek érte

megnéztem a linket, jól hangzik
de elég kemény
Come on! It's on

Korn

#1865
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Megnéztétek??? ----> http://www.tuleloakademia.hu <------ ???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1866
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Biztosan megyek kamerázni...vagyis ha megyek akkor adjatok valamit a kezembe hogy en unatkozzak!!
az egyes vonattal megyek!!!!!!!!

Mcclane kérd el anyutól vagy mamámtól a gerincvéddõt!!!!!szólok majd nekik, este 6után otthon vannak!!!!!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1867
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
bazzeg Hulp meg Maul azt írjátok mán mikor mentek vasárnap!!!!????

a p..ba...na.

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1868
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A DH-s topikban ha pár lapot visszaolvasol, akkor oda be lett rakva, meg a link is ott van, szóval meg tudod nézni. Akkor én ma dél körül el tudok jönni a munkahelyemrõl, Maul, akkor utána megyünk? Bár egyelõre úgy néz ki esni fog.
Vidámnak odaadom a kamerát, és õ biztosan tud kamerázni. Lehet, hogy lesz egy másik haverom is, aki el tud jönni, de még nem biztos.

#1869
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp kötelezõ a gerincvédõ??
basszus, honnan szerezzek? Kranked vagy Biczó nem tudtok kölcsönadni?

Maul a mai pályabejárás még nem biztos, ha megyek akkor csöngök délután...rohadt fáradt vagyok, pihennem kellene egy keveset....
Biczó gyere inkább nézõnek a versenyre, mint hogy egy cipõt veszel meg....nehogy má' a cipõ fontosabb, mint a haverok
kamerázni akkor ki fog?
Trueman igen, a Konaval fogok indulni :) csak nem a MuniMula-val, hanem a Blast-al

Hulp hol van a neten a kiírás?
Come on! It's on

Korn

#1870
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Most olvasom a versenykiírást, McClane, ha indulni akarsz, akkor kérjél kölcsön valakitõl gerincvédõt, mert használata kötelezõ. Hát így azért eléggé kevesen fognak indulni a kõszegi vagány srácok közül, mert soknak ugye még sisakja sincs.

#1871
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kornél, akkor még simán kiérsz a döntõre, mert az 15:00-kor kezdõdik. Az idõmérõ egyébként 1-kor lesz, szóval arra nem valószínû. Gyere te is szurkolni, én már odacsõdítettem egy pár ismerõst, nekem lesz a legnagyobb szurkolótáborom. :D
Krisztián gyere te is inkább a versenyre, cipõt tudsz máskor is venni.
Maul, mi a helyzet Kõszegen, voltál ma? Nagy a sár?

#1872
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Mikor lesz a verseny vasárnap? Bocc, akkor én is lemennék pár órára, mert éjjel megyek melózni, 7-re... Mehetnénk együtt,ha van kedved,de én délig alszom, szal lehet, hogy lemaradok...

#1873
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,, még nemtom hogy tudok-e menni,mert lehet hogy BP-re megyek egy cipõt megvenni(spd) Specialized+time allium pedál 30eFt szeriontem megéri.. szóval lehet hogy vonatozok, de ha megtudom valahogy oldani, hogy ne kelljen lemenni, akkor kamerázok fényképezek, meg amit kértek!! Itt kérem Mcclane -t hogy ne arra gondoljon:)!

De ha tudtok jó vételt SPD-ciõ terén akkor szóljatok!!!Köszi!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1874
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Holnap mindenképpen megyek, akkor a fél 3-as vonattal, nem tom pontosan mikor indul, mindenki nézze meg. A versenyen is szeretnék indulni, mert én nagyon bízom benne, hogy nem fog esni az esõ vasárnap. A pályának már úgyis mindegy, mert szombatra eléggé nagy esõt mond. Rohadjon meg, hogy pont most kellett elromolnia.
És az a baj, hogy még le is fog hülni, szóval nem is szárad fel gyorsan. Nem baj, max jövök nagyon lassan. Csak ezért meg nem fogok sárgumit venni az biztos. Talán könnyebben lefolyik a meredek hegyoldalon. Krisztián, mindenképpen gyere, kell a szurkolás.

#1875
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
csak 1 nap megyek, és ha a verseny vasárnap lesz, és indultok, akkor lemegyek veletek, de csak nézõnek biciklivel.
tavaly elég volt a kõszegi Déházásból.
vasárnap mikor megyünk akkor???
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1876
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Kornel! ;) Es komplett banshee vagy csak vaz?
McClane! Konaval mesz dh-ra?

#1877
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Boc!

Hát holnap délután megyünk Kõszegre gyakorolni, de gondolom te akkor nem jössz.
Ha versenyen nem akarsz indulni, akkor biciklivel szombaton lenne érdemes jönnöd, mert akkor van felszállítás egész nap, és akkor tudnánk jó sokat menni.....

Szóval akkor szombaton tudnál jönni??


Hulp! Akkor most te hogyan döntöttél? Indulsz a versenyen ilyen idõjárásban? Meg akkor holnap jössz te is gyakorolni???

#1878
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Maul mikor megyünk 7végén kõszegre?
vasárnap lesz akkor a verseny ugye?

mert akkor vasárnap én is lemennék bicilkivel vonaton.
gondolom ti is úgy mentek nem?

Hulp meg Mcclane, meg Biczó? ugye?

na írjatok, de legkésõbb holnap 15-ig írjátok meg akkor pontosan mi lesz mert én addig tudom megnézni.

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1879
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van McClane! akkor holnap mehetünk gyakorolni....

#1880
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Trueman!
Áhh dehogy adom el a Jennym! Soha! Inkább összeraknék egy brutált mellé..:)