Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1841
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél! Mondtam már, hogy a fényképezõ sajnos nincsen itthon.

Hát bejutni úgy tudsz, hogy kaputelefonon felcsengetsz.. 29-et kell bnyomni
aztán anyukám mjd leviszi...

#1842
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Mual, inkább a fényképezõ lenne jobb, de a kamera is jöhet! Akkor 11.30körül mennék hozzátok, de hogyan tudok belógni?? :)

#1843
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Szevasz Kornél! Hát a kameráért eljöhetsz akkor, de én nem leszek itthon, de anyukám odaadja.

Fasza a pálya! :)

#1844
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Holnap mi a 8:40-es vonattal fogunk menni Kõszegre, hogy egy kicsit még gyakoroljunk. Kornél, akkor te odaállnál a kamerával a betonos ugratóhoz. A katlannál lesz a Vidám, a gyökeres résznél az egyik haverom. Jó lenne még valaki a felsõbb részekhez is.

#1845
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul!!!
A fényképezõt meg a kamerát akkor oda tudod adni?? Holnap dél körül elmennék akkor érte, fel tudod tölteni?

#1846
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah szóltam neki! Én is az állomáson szállok fel! Hánykor indulsz otthonról? Mert akkor odamegyek...

Gerincvédõt már szerzett....

#1847
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, én is így gondoltam, viszont én most az állomáson fogok felszállni, mivel tartok az ellenõröktõl és veszek jegyet. Szerintem most a verseny miatt jobban ellenõríznek. Hol szállsz fel? McClanenek is szóljál, hogy jöjjön. Mond meg neki, hogy nem kötelezõ a gerincvédõ, meg hogy 3e Ft-t hozzon nevezési díjnak.

#1848
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah! 11:53-kor indul a vonat! Akkor azzal menjünk! Az jó neked Hulp?? És akkor odaérünk a pályához 1-re, nevezünk, meg minden, és akkor az elsõ transzportot elérjük...

#1849
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Akkor ma melyik vonattal megyün Maul? 11:53 az jó?

#1850
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nyugi, nem lesz szar idö!! :)

#1851
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A gyökeres részt pl. egész jól be lehet majd kamerázni, meg a katlannál is lehet egy kamera. Lehet, hogy egyik haverom tud jönni, és akkor lesz egy harmadik kamera is Bár ha ilyen szar idõ lesz, akkor õ biztos nem jön, bár akkor lehet, hogy én sem.

#1852
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hát azt elhiszem!

Maul, akkor a kamerát meg a fényképezõt rámbízod? Jó lenne egy kis anyag, majd keresek Bocival valami fasza technikás szakaszt, aztán örökítek, ha már nem indulok.

#1853
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Melyik vonattal akarsz te holnap menni? Én max a fél 12-essel, vagy az egyessel megyek, elõbb biztos nem, talán arra eláll az esõ, meg megszáradnak a cuccaim is. Így esõben az alsó, gyökeres rész nagyon durva, én mindjárt az elején elestem, aztán inkább letoltam. Szárazon sem egyszerû szerintem, de így vizesen olyan volt, mint a jég.

#1854
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
csá!

Persze, hogy indulok, rohadt jó az egész:)

Most jöttem nemrég haza, Hulpal voltunk a pályán! Hála az égnek az idõjárás is kedvezett nekünk, és tök jót bicajoztunk. A pálya is elég kellmes, de persze van egy-két érdekes megoldás..


Holnap a fél egyes vonattal megyünk, aki tud az jöjjön....

#1855
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ok, felhívlak Bocc!

Akkor mi lemegyünk 1kor, aztán ott találkozunk! Maul, kamera és fényképezõgép lesz? Kezelem õket, ha neked nincs kedved! Bár még azt sem tom, bicajjal menjek e, mert csak nyüg lesz. vagy mindenki azzal jön? Maul te indulsz??

#1856
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Kornél nekem sincs idõm mindig nézegetni a netet.
nekem ne küldözgess ilyen mérges fejeket....

Mivel vasárnap délelõtt mennek le a többiek, a verseny meg délután lesz, én olyan 1 re gondoltam kb. addig te is felkelsz nem?
mármint az egyes vonattal vagy ami akörül megy azzal lemennénk aztán akkor a versenyt is látnánk ami 15 kor kezdõdik ugye.
de én nem viszek semmi védõt, csak easy rider.

ja meg annyit hogy a netet már nem nézem tehát üzenj akkor mi legyen ok?

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1857
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
De ez ugye vasárnapra szól? McClane, ne menj haza, a vonaton lecseréljük a gumid!! 2 perc...

#1858
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igen ott szállok fel.

#1859
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Igen Kornél! 14:20-kor indul a vonat! Azzal megyünk! Gyere te is ha tudsz!



Hulp! Te a Stromfelden szállsz fel?

#1860
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Akkor most mi is van? fél3as vonattal mentek le??? Bocit is hiába kérdeztem, mintha nem is lennék...:mad: