Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1821
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nah, üdv mindenkinek, nagyon király volt a verseny, nekem nagyon tetszett. Eltekintve attól, hogy Maul elesett. Jobbulást neki ezúton is. McClane, holnap be kéne menni hozzá, ráérsz úgy, mint múltkor a Cornélhoz. Munka után arra megyek aztán akkor felveszlek és mehetünk.
Az tényleg gáz volt, hogy csak az elsõ 50 mehetett a döntõben. Azt mondjuk nem értem, hogy az idõmérõ berendezést miért az 1-kor meghirdetett idõmérõ kezdete után 10 perccel kellett felszerelni. Azzal szarakodtak egy csomót, és azért volt a csúszás. Akkor miért zárták le a pályát egy órával a rajt elõtt, nem nagyon értem. Viszont a felszállítás jó volt, eltekintve attól, hogy a kamionos csávó egy ámokfutó volt. Szerintem a felszállítás sokkal veszélyesebb volt, mint a verseny maga. :D Tök jó érzés úgy menni, hogy folyamatosan drukkolnak a pálya szélén, meg ismerõsök kiabálják a nevedet, még akkor is, ha valaki csak olyan szerény tempóban megy, mint én. Szóval nekem nagyon tetszett, csak szegény Maul ne esett volna.
Basszus Matt, miért nem hívtál fel, most jöttem haza Kõszegrõl, mert minden cucc, kamera a Vidámnál volt Kõszegen, csak most hoztam haza. Mindegy, majd valamikor cserélünk, megnézem a ballagásodat. :D

#1822
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Boci tegnap én dudáltam, csak nem ismertél meg :)

Maulnak jobbulást, én nem láttam az esést, de állítólag kegyetlenül elkapta a fát, és persze a szuper szervezõk csak a baleset után bálázták ki a fát....
majd egyeztessünk, hogy mikor megyünk be hozzá

nem tudom, hogy mi szokás a dh versenyeken, de hogy a hobbiból csak az elsõ 50-et engedték tovább, az elég gáz volt....én is befizettem a 3 ezret, nekem is megjárta volna a döntõ....
ráadásul csomó srác, aki jól ment, elindult hobbiban, csak tudnám, mi a szarnak
na meg így, hogy csak az elsõ 50-et engedték tovább, mennyi idõt nyertek a szervezõk? mert az idõhiányra hivatkozva engedték csak az elsõ 50-et....kb 20-30 emberrõl volt szó, akit nem engedtek tovább, az ugye 1 perces indítással 30 perc....és a rajt különben sem miattunk csúszott, mi ott voltunk, csak a szervezõk szarakodtak a rajtnál, rájuk kellett várni

Trueman idõmérõn kétszer estem, meg kétszer dobta le a láncot, ebbõl egyszer kézzel kellett visszaraknom, szal bénáztam egy sort....
Come on! It's on

Korn

#1823
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
McClane nagyon szépen ment, csak gratulálni lehet neki! Amilyen állatok voltak ott, nem csoda, ha nem volt benne az elsõ 50be idõmérõn, így nem indulhatott a versenyen. De ennek ellenére nagyon jó vol!!

#1824
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
McClane-nek hogy sikerult elso(?) dh versenye?

#1825
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Én 16-ig dolgozok utána lenne jó. Ez a hét minden napjára vonatkozik általában. Bár a holnapi nap zûrös kicsit, mert 17-re jönnek hozzám munkaügyben.
Majd egyeztetünk még addig. Online leszek egész nap.

#1826
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Sala, veled nem találkoztam a versenyen, merre kószáltál??
Cornel, én kb 2fele megyek be, attól függ mikor ébredek fel, mert most melózok éppen. Mikor érsz te rá, Cornel?

#1827
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Kórházban van? Mikor mész be hozzá, én is mennék.

#1828
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Jobbulást neki!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1829
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Akkor az Zegi brancs mielobbi jobbulast kivan:(

#1830
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ja, azt elfelejtette, hogy minden képet meg videót várok, azonnal rakom fel'!

#1831
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Köszi a névnapi köszöntést!

Nos, elég nehéz elképzelni, de ha láttad volna Trueman, mit csinált Maul, akkor nem csodálkoznál. Még jó, hogy életben van... én nem láttam az esést, de jól kifaggattam az ottlévõket, de holnap bemegyek Maulhoz, aztán tudósítok! Ez a DH pálya nagyon alattomos, rengeteg esés volt...:(

#1832
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Na nee! Ugy tunik ratok jar a rud. Remeljuk nem Maullal tortent a baj...
ja megvalami. Hogy tud valakinek az allkapcsa fullfaceben eltorni?

#1833
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hulp!
baszus most nézem a kamerát. összecseréltük a kazettákat vidámmal.
Nálad van a ballagási felvételem plusz a végén a 20perc dh. nálam meg az a kazi ami haverod vagy nem tom kinek a gépébe volt. majd cseréljünk ;)

#1834
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hi!
most jöttem haza dh-ról!
Maul! írj hamar hogy mi van Veled! meg hogy mi történt?
annyit hallottam hogy elkaptál egy fát frontálisan és állkapocs meg kéztörés :(

többiek szerencséses megúszták sérülés nélkül és egész jó idõt is mentek! gratu!

#1835
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Na megjöttem!

Üdv mindenkinek, letelt az egy hét sajnos, mehetek újra dolgozni! :cry:
Látom Kõszeg DH lázban égtek, majd kérek beszámolót.
Köszi Trueman.
Matt nem voltam Konatalin, itthonfelejtettem minden papírt (meghívó, tangakód) ráadásul a vasútállomás is állati messze volt tõlünk, 1 óra alatt jutottam el félútig és teljesen kikészültem.

Amúgy remekül haladok, jövõ héten elkezdek szobabiciklizni és reményeim szerint, mához egy hétre már igazi bringával is tudok "nyomulni"!

Legjobbakat...

#1836
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Korneloknak boldog nevnapot!

Tegnap megvolt az elso esesem polarral. Egykerekbol sikerult osszehoznom:) Vedo persze nuku. Tenyeremrol lekaptam a bort meg jol odatamasztottam a kezemnek mert alig birtam mozgatni. Ma mar jobb...

Sok sikert holnapra!

Edit: Matt! Urits postafiokot

#1837
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nekem is egy olyan van, amin van 27 perc még, meg egy új, az ott lesz a Vidámnál, de szerintem a 20 perc elég lesz.

#1838
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
tul soxor azér ne gyertek mer elfáradtok az idõmérõre ;)
minidv kazettád fölös nincs véletlen hulp? mer' akkor lehet én is inkább vinnék kamerát..
csak nekem most nincs itthon üres :\

edit: találtam egy kazit, azon van még 20perc ha minden igaz.

#1839
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Mi is ott leszünk Matt. Bár nem tudom hányszor tudunk lejönni a nap folyamán a verseny elõtt, mert azért túl sok idõ nem lesz. Remélem Krisztián bicajjal jön majd, aztán akkor utána majd még tudunk menni, mármint a verseny után. Kb. hány nevezõ van, tudja valaki?

#1840
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
fuh basszus.
most értem haza.
hulla vagyok.
tök jót bringáztunk ma )
holnap sok sikert mindenkinek!
én sztem már délelõtt ott leszek. fotómasint viszont sztem csak du. viszek.