Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1761
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
McClane! Itt van egy kép róla:

http://www.ridepark....ouge profil.jpg

#1762
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp én 1/2 4-tõl ráérek, szal akkor még világos van

Maul akkor már alakulsz, csak türelem, rendben lesz ez
Come on! It's on

Korn

#1763
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah, most jöttem meg az orvostól! Kiszedték, a varratokat, aztán egy hét múlva hétfõn kiszedik a csavarokat is, aztán akkor már elkezdhetem kinyitogatni a zámat. Mondjuk rágni majd még nem rághatok, szóval... Nah mind1

#1764
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Miattam mehetünk, de kamerázás szempontjából nem jó, mert este már sötét van az ilyenekhez, szóval ha jó felvételeket akarunk készíteni, akkor vasárnap kora délután kell majd egyszer megnézni.

#1765
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Cornel elismerésem, de csak óvatosan! :)

Maul hogy érzed magad, javulgatsz?

videózásban én is benne lennék, de ahhozt tényleg az is kellene, hogy mindenki tudjon bicajozni....(mármint hogy bicajra ülni...szal értitek)
Hulp Aluljárót megnézzük valamikor a héten? de kellene még valaki, aki nézi, hogy jön-e valaki....na ezt jól megmondtam
Come on! It's on

Korn

#1766
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én is simán össze tudom vágni, mert annyira már ismerem az adobe-ot, a gond csak az, hogy ki kell válogatni azt ami fontos, meg ami kevésbé. De ha gondolod odaadom neki, mert nekem van még jópár videóm, amit meg kellene vágni, szóval idõm sincs, meg hely sincs a gépen.

#1767
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts

Nah, a képekkel mi lesz??? MaTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Harapok! :lick:


én is videóztam szal nincsenek fényképeim sorry :\ :o

kazit megkaptad hulp?
esetleg ha azt az össz anyagod odaadnánk Fecónak? a múltkori kis pár perces izébõl is mit kihozott! persze csak ha elvállalja )

#1768
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát Maul, ahogy az már nagyon sokszor bebizonyosodott, ha mi megunk nem csinálunk valamit, akkor abból nem lesz semmi. Pénteken beszélgettünk azzal a sráccal, aki a múltkor is csinálta a videókat, amikor a Cornel eltörte a lábát, és õ szeretne egy videót csinálni. Csakhát ahhoz az kéne, hogy mindenki egyáltalán tudjon bicajozni.
Gratula Cornel, csak óvatosan, ne erõltesd túl magad.

#1769
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah leszedtem ezt a videót!


Szerintem felesleges felrakni, mert nem igen csinálunk rajta szép dolgokat.

Viszont, majd akkor ha felépülök csinálhatnánk egy ilyen normális krankedzoneos, ütõs videót!! ;)

Kornél!
Ebbõl a tévés dologból nem lesz semmi??

#1770
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Sziasztok!

Kornél elkezdtem feltölteni egy 1 perces, 10 megás kisvideót, még a bányában készült, talán hat ugrás az egész, ha érdemesnek tartod rá, oszd meg a néppel!

Újra kétkeréken! Ma újra elkezdtem bringázni!!!! Nagyon jó volt, igaz max 15 perc volt az egész, de nagyon élveztem, ha jó idõ lesz és ráérek eztán minden nap kimegyek ha csak pár percre is!
Na ugye megmondtam két héttel ezelõtt!!!:bananadan

Maul jobbulást!

#1771
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Csináltam egy új chat-et, próbáljátok ki! Remélem jó lesz, még erõsen fejlesztés alatt van..:)

#1772
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van, mindegy, majd jövõ héten valamikor hazahozom, aztán akkor majd okosabbak leszünk...

#1773
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Bocika is nézte, szerinte is tök okés, csak a kerék ment szét. A "hírek" szerint elcsavarodott, lekopott a becsúszó, stb.. tök jellemzõ, nem? :(
Nah, a képekkel mi lesz??? MaTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Harapok! :lick:

#1774
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát ezek nem túl jó hírek. Amúgy hogy érzed magad? Javulgatsz? A hét végén nincs itthon a Biczó, szóval nem nagyon tudjuk megnézni a bicajt. Reméljünk nem lett nagyobb baja. Krisztián szerint csak a kerék betegedett meg, a többi rendben van. Nem tudom, majd meglátjuk. Már engem is nagyon érdekel.

#1775
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hy!


Nyugodtan írjál csak Kornél az esésrõl! Hát a bringáról nem tudok fotókat csinálni, mert nincsen nálam, és nem is tudom, hogy mikor megyek érte, de elmehettek megnézni :)



Hát ezt a Leogang dolgot nem tudom még, mert azt sem tudom, hogy mi kár keletkezett a bicikliben, meg tudom-e egyáltalán csináltatni, meg jövõ héten derül ki szerdán, hogy el van.-e törve a kezem, vagy sem, mert azt sem tudták megmondani..... szóval..

#1776
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Documents and settings\User\Dokumentumok\GTA San Andreas User Files\GTASAsfX.b

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#1777
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Matt! Kerdeztem masokat is, de senki nem tudja. Arra emlekszem hogy a mafia-ban lehetett a menteseket masolgatni, de itt nem latam:(

#1778
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
itt vagyok itt vagyok csak mostanában nem lógok éjjel nappal a neten ;)

oks hulp akkor majd ha szombahelyen járok vagy jöttök erre fele akkor odaadom.
Trueman, én se tom sajna hol vannak a gta mentések, de annyira nem fontos ám.. negvagyok nélküle... de azért kösz!

#1779
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Kornel! Minden elismeresem, hogy ilyen elszantan foglalkozol a lappal. Ez ritkasag.
Matt merre jar mostanaban?
2 napja uvoltott nekem egy furgon munkas, hogy : "heil hitler". Mert bilibuko volt a fejemen...Sotetseg :mybad:

#1780
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

Nos, jelenleg is keresek tárhelyeket, de 500mega körül fér fel eddig max! Ez szerintem elégnek kellene lenni, nem? Képeket dobjatok légyszi, mert már azokat is szeretném feltenni!

Maul, az esésedrõl pár sor mehet fel? A bringádról kellene pár kép, hogy a pletykákat megcáfoljuk, és azt is lássák, hogy mi lett volna, ha nincs védõcucc rajtad. Talán tanulnak belõle....:chin: Amúgy hogy vagy, Maul?? Tudsz menni Leogangb-ba?