Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1741
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát hányadikán van ez a Leogang dolog? Mert augusztus 12.-én kell visszamennem, hogy leszedjék.

#1742
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát akkor ez nem túl jó hír. Leogang? Arra már le is veszik.

#1743
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah!

Kössz a jókívánságokat. Most jöttem meg SZTK-ból.
Még négy hétig kell rajta lenni a gipsznek :( De raktak rá újat, ilyen sportgipszet, amit a TB nem támogat....
Szóval...

Nah mind1. Az a lényeg, hogy hétfõtõl már tudok enni.

#1744
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
jaja, Bocinak igaza van!
Biczó, várom a képeket!

#1745
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Szevasztok!

Maul remélem jól vagy.

kitartás, aztán pár hét múlva csak rossz emlék lesz..

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1746
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Gratula Krisztián, jól nyomod. Én is szívesen kipróbálnám, csak én nem tekerek le annyit az biztos. Maul, mitõl függ, hogy jössz-e Leogangba? Most derült ki, hogy jól raktak-e össze?

#1747
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Biczó gratula a versenyhez, szépen fejlõdsz :)

képeket majd nyomasd Krankednek
Come on! It's on

Korn

#1748
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Gratula Biczó!!

Ha vannak képek, akkor felteszem az oldalra, a kõszegi DH-ról úgysincsen..

Maul, remélem el tudsz menni gangba, ha lenne idõm én is mennék szivesen...:( Jobbulást! A sok kis köcsög meg bekaphatja, aki terjeszti a pletykákat!!

#1749
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Milyen fékkel? Milyen fizetés? :)
Apropó énis megleptem magam 1 fékkel...
4dugattyús XT Fémházas fékcsõvel :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#1750
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Udv!
Maul, tovabbi jobbulast.
Matt! Kuldtem multkor msn-en felkerest. Atkuldenem a menteseket, meg kerdeznek is valamit. Mert lehet hogy a fizetesembol meglepem magam egy fekkel:) Ha nem jo, akkor kuldenek privatot, de akkor urits postaladat. Koszi
Edit: Orulok Maul, hogy a bringanak nincs olyan nagyon komoly baja. De persze az a lenyeg hogy Neked ne legyen

#1751
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah gratula Biczó!!

Hát kössz már jól vagyok. Holnap derül ki, hogy tudok-e menni Leogangba.

Hát örülök, hogy nincsen komoly baja a norconak, mert a sok buzi olyanokat beszélt, hogy a váz is behorpadt, meg hogy a teló is meghalt.... Szóval magamban már kezdtem le is mondani róla, de akkor örülök, hogy nincsen komoly baja! A felniket majd megnézzük, mert azért azzal nem kell spórolni!

#1752
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Egy picit már visszaoolvastam, de bazi sok van, és az egészet úgyse tudok végigolvasni szóval amit sikerült arra válaszolva: a bicajt kevés maniból rendbe tudjuk hozni, az nem lesz akadály.... -egy nyeregcsõ! új küllõk, és centírozás(a felni menthetõ)! a becsúszó nem sérült,nem kopott le!!! -új kormány, új stucni.. ennyi!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1753
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Maul hogy vagy??? mi újs veled??? A nyaralással mi lesz????
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1754
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi.. mi újs veletek ?? ezer éve nem írtam.. jelentem letekertem!!!! kemény volt de igen szép.!mindenkinek ki kellene próbálnia...csinálltunk szép képeket, és szupi helyekre kirándúltunk..szóval isten volt...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1755
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ok, Maul, ha a mostani filmet megvágom, utána felteszem a bicajos videókat, aztán akkor feltöltök egy kis adagot a krankedzone-ra.

#1756
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát annyira nem fontos, de majd azért ha valamikor tudod légyszi csináld meg..

A diákigazolvány nem kell, úgysem megyek sehova, még pár napig! Majd jövõ héten elmegyek érte.

#1757
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ez nagyon fontos lenne Maul? Csak mert a tesóm gépén van, azon meg nincs net, az õ winchesterét meg nem tudom átrakni ebbe a gépbe, mert az serial ata csatolójú. Szóval most akkor nagyon fontos lenne? Ja, mielõtt még el nem felejtem a diákod még nálam van, szóval ne keresd, ha nagyon kell akkor elviszem.

#1758
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp!
Légyszi a krankedzoeos tárhelyre töltsél fel valamilyen digitális kamera által készített DH akciót gyökeres, vagy ugrósról, tömörítetlen DV aviba! Mert valamit ki szeretnék próbálni! Ne legyen sok, csak egy-két másodperces!

#1759
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát a kezemmet még nem nézték meg, azt majd csak csütörtökön. Atztán akkor kiderül, hogy mi lesz vele.....


A bukót azért linkeltem be, mert McClane, kérdezte, hogy melyik is ez, mert õ is akar venni...

#1760
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Na Maul, akkor ezt már tekinhetjük javulásnak, meg jó hírnek is. Kezeddel mi van? Azt is megnézték? Nem baj, ha nem tudsz rágni, majd eszed a sok powergel-t, aztán gyorsabban mész majd felfelé, mint lefelé. :D
Szép bukó, remélem erre majd jobban vigyázol, mint a másikra.