Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1701
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Kornél nem megyünk valamikor a NS-pályára????elhanyagoltuk..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1702
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
én is láttam hogy Mcclane feltekert...
Hulp az egészet én vegyem??? na mert nincs sok manim...vagyis dehogy nincs(A-hitel):):):)
vagy a felét , vagy hogy?? nekem van egy bicaj szállítóm..odaadom..elég erõs...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1703
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,, bocs tényleg megjött tegnap... de nem baj mert már elmúllott, összetörtem néhány irodai gépet és már vége is lett-tök jól vagyok:):) úgyis szar laptopok voltak...!
De hát ilyen a munkahelyi stressz...kéne egy boxzsák...

Akkkkor jó.. most megnyugodtam....! a nyaralással kapcsolatban...
Mcclane te meg jösssz és kész! nincs hümmögés..
Maul voltál a brinyóért???
Kornél, Cornél, Boci veletek mi újs??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1704
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
a lépcsõn én is feltekertem, felvétel is van róla
Come on! It's on

Korn

#1705
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Trueman, most hiába mondod, hogy nélunk nagy a hallgatás, amikor a zegi topic lassan eltûnik:)

#1706
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Tudom Cornel, mesélte a tesóm!

Hulp, meg biczó! Én is megyek mindenképpen Leogangba, mert egy-két nappal elõtte leszedetem a gipszet és akkor visszakerül a régi fomájába.....
Max az elsõ két napba csak lightosan megyek, meg kamerázok.


De egyébknt nem tudjátok, hogy a slopestíle pály üzemel egész idényben, vagy csak versenyre rakják össze? Mert néztem videót a mostani versenyrõl, és vannak nagyon fincsi dolgok:)

#1707
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Halihó!

Könnyed városi tekerés engem is érdekel! Meg aluljárót is megyek nézni! Ma is voltam próbálgattam a Hayes-t :) és az új váltókart és összefutottam a Rácz Attila gyerekkel, UMF-je van, akkorákat ugrált az aluljáróba öröm volt nézni! De ami a legjobban tetszett, hogy feltekert a lépcsõn!:clap:
Esetleg viszek én is kamerát...
Maul találkoztam tesóddal, mesélte a fejleményeket...

#1708
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ez nekem szólt, mert én hívtam fel szombaton, hogy nem megyek, mert elõzõ éjszaka elég szép kis felhõszakadás volt. Azért az kicsit furcsa, hogy ezt pont nekem mondod Biczó, mert általában én vagyok az, aki mindig megy veled. Na, mindegy ráfogom arra, hogy megjött a havibajod. Én mindenképpen megyek Leogangba, szóval ha csak ketten, de akkor is megyünk, ebben biztos lehetsz. Természetesen ha ez a váz is eltörik akkor törölve, de ez ellen nem nagyon tudok mit tenni. Viszont az lenne a kérdésem Krisztián, hogy lenne-e annyi pénzed, hogy vegyél tetõcsomagtartót a bicajnak? Csak mert a Thule honlapján megtaláltam azt, amire már egy éve várok. Direkt brutál bicajok szállítására való, max 26 kilóig terhelhetõ, és csak az elsõ kereket tartja, nem pedig a vázat fogja. Nagyon vad. Szóval így nem kelle szétszedni a bicajt, meg akkor maradna egy csomó hely a csomagoknak. Plusz ezzel bármikor tehetünk egynapos túrákat, ha van kedved. Az a vidék nagyon király, ahol vasárnap voltunk. Sajnos az a negatívuma, hogy valószínûleg ez a tartó rohadt drága olyan 40e Ft körül lehet. Írtam már a magyar nagykernek, hogy õk be tudják-e szerezni, és mennyibe kerül.
McClane, sajnos az már késõ a kamerázáshoz, azt max délután 4-ig le kell rendezni, de lehet, hogy még így is nagyon kevés lesz a fény ott az aluljárónál. Sajnos nagyon sok fény kell ennek a kamerának.

#1709
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
McClane!
ha minden igaz, akkor Biczaj arra probalt celozni az elozo oldalon, hogy a t*ke tele van azzal, hogy mar 1000 eve nem mentetek kozosen tekerni, mert mindig mindenkinek van valami dolga/kifogasa(ismeros helyzet). Az idora hivatkozva, melora...:D

Megvalami. Mostanaban nagy a csond itt nalatok. Mindig csak en boldogitom a nepeketes mindenbe beleszolok. Allitsatok mar le vagy valami legyetek szivesek:)

#1710
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Biczó egy kukkot sem értettem a hozzászólásodból, amit az elõzõ oldalra írtál :D
simogassa tudod ki a lábad :)
Come on! It's on

Korn

#1711
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
NA megyek haza mert asszem elegem van...

Matt jövõ szombat kresz-park??várkert?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1712
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Sajna még nem mehetek mert sebes a lábam, de ha ha már simmma lesz szólok és megsimogathatos!:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1713
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
hi.. háát most meghallgathatjátok a szívhangom, mert most nagyoon hangos-az állandó idõjárás problémák zavarják a legjobban.De mivel még nem értitek mirõl van szó,ezért elöbb rögtönzött idõjárásjelentést adok:

így kezdõdik.. ,,háát nem is tudom,,,,most nem jó mert lehet hogy sár van és sáros lesz a bicajom..."" és így végzõdik :jó! legyen...
ami pedig zavar: Esõ egy csepp se, a hegy mint a szahara-a bicaj fényesebb mint valaha..
Na de kérem az ég kék, a fû zöld a víz nedves, az esõ pedig esik-szokott az olyat..nem olyan szokatlan az, de most nem esett, nem volt sár..és ha esett volna,,akkor mi van???! nyáron??? én nem zoktam meghalni..de most nem esett, nem volt sár..
És ha a bicaj sáros lesz??! le lehet mosni-akár hazafelé az elsõ Mol kútnál Kõszegen...
vagy nálunk v ezer helyen, nem nagy szám lemosni..de ilyenkor ha van is egy pocsolya, attól nem lesz qva sáros...
Na tehát ennek így nincs értelme... nekem fontosabb egy jó bringázás, mint állandóan ezt hallani, ne meg nyavajogni..venni kell kérem autót.. abban nem lehet megázni,, de le kell azt is mosni???!szar ez a bicaj...

Na most hogy ennyi sok jó szöveget leírtam happy vagyok...nem akartam senkit megbántani csak ezt gondolom és kész...

Más.. nyaralás, mi lesz vele??? Szeretném ha eldöntenétek mi legyen Mcclane ez neked szól, mert nem akarok hoppon maradni, és ha egy nappal elötte bizonytalanodsz el az már késõ...nem??! én így nem akarok menni nyaralni..döntsétek el hogy jöttök e vagy sem, vagy keresek más lehetõséget hogy odajussak, és hogy lakjak..mert kezd ez döcögõssé vállni..

ma hülye vk, mert rosssz napom volt, és meg is jött...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1714
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
délutános vagyok a héten, szal csak 1/2 8 után érek rá, az asszem kamerázásra nem jó már....
a hétvégén ha összejön, akkor Dachstein deszkázás lesz, de nem látok rá esélyt, mivel anyuék elviszik a kocsit, és eddig nincs mivel kimenni....

Biczó leszõrtelenítetted már a lábad? fúúúúj :(

Cornel jól nyomod, de azé' ne vidd túlzásba :)

Hulp valamikor este kimehetnénk a városba csak úúgy egyet tekerni, nah?
Come on! It's on

Korn

#1715
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Persze, kamerázok szívesen. Elvileg rá is érek.
Tegnap voltunk Ausztriában túrázni. Király volt, csak a bicajt nem tudom minek vittük. Felfelé tolni tudtuk csak, de azt is szûkösen, mert csak egy keskeny ösvény volt. Aztán jól megszívtuk, mert lefelé is annyira szar volt, hogy csak tolni lehetett. Viszont amerre felmentünk, majd egyszer jó lenne lejönni, mert az nagyon állat lehet. Sok helyen jó technikás, gyökeres. Sajna nem is tudtuk megtenni az elõre eltervezett útvonlat, mert nem volt rá idõ. Viszont ebbõl kifolyólag aszfalton gurultunk le a kocsikhoz. Na az viszont embertelen volt. Sikerült új sebességi rekordot felállítanom: 87 km/h. Csak sajnos volt egy hely, ahol az autók miatt le kellett lassítanom, mert a kanyar miatt nem tudtam elõzni, csak az egyenesben. Vidám apja végig egy kézzel fogta a kormányt, a másikkal meg kamerázott, nagyon durva volt. És mindezt 60-70 közötti tempóban. Hihetetlen jó volt ez a lejtõzés. Utána 10 percig csak vigyorogtam. Erre a helyre egyszer majd el kell mennünk közösen is, aztán felmegyünk a másik hegyre is. 1600 m-rõl kellene olyan 2100-ra felmenni. Azt nem tudom milyen az út, de az elején széles kavicsos autóút. Egy nap alatt simán meg lehet járni.

#1716
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van, akkor majd szóljatok, és kimegyek én is...

#1717
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul gratula, kitartás öreg harcos! :)

városi tekerés jöhet, kamerázni is kellene, Hulp lenne kedved?

aztán kölcsönkérem Biczótól a védõfelszerelést, mert visszaadtam, aztán Aluljáró ugrás :)
Come on! It's on

Korn

#1718
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Grat mindkettotoknek! En ma fogdokinal voltam:( Kaptam egy tomest basszus...

#1719
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah! Most jöttem meg a kórházból. Kiszedték a csavarokat, szóval már ki tudom nyitni a számat. Csak telenyomták az eglész pofámat lidokainnal, aztán nem érzek semmit:)


Holnap elmegyek a cangáért, aztán összetákolom, és akkor hétvége fele elmehetnénk egy ilyen fagyizós városi tekerésre:)

#1720
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát gratula Cornel, az már elég szép távolság. Nem túl sok ez így egyszerre? Mindenesetre nagy teljesítmény.