Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1721
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Sziasztok!!!

Zánkán voltam pár napot a családdal, szombaton este jöttünk haza! Még aznap este felraktam elõre a Hayes-t (hátra majd holnap) és ma egész nap bringáztam!!! :bananadan Tekertem egy kört Szombathelyen még délelõtt, délután meg Gencsen voltam! Kb. 30 km-t nyomtam - úgyhogy mostanra már iszonyúan fáj a lábam - és nagyon jól esett! Felhúzott ülés és szinte csak aszfalt, de azért örülök nagyon!

Maul jobbulást!

#1722
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
nah, bogyó-bigyó! :)
Meg kell oldani, hogy ki tudjon oldani a vezeték, ha elakadsz, ez a lényeg!

#1723
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
bigyo...:D

#1724
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Ja tudom, nekem is van olyan mûanyag bigyóm, csak nekem ilyen vékonka fém fékkábelem van, és ez könnyen kiesik abból a szarból :D Ráadásul a mûanyag bigyó is könnyen kiesik a sima bowdenházmegakasztó bigyóból :/

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#1725
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Kornel! En nem tudom mire gondoolsz. Milyen bogyo? Es melyik rogzites?

#1726
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ühüm... a gyorskötözõvel egy baj van:
Ha beleakadsz mondjuk esés közben valamibe, akkor eltépi a csöved. Gyárilag ugyebár olyan gumibigyóval van rögzítve a csõ, hogy eséskor el tud szabadulni. Nekem már a Kõszegi DH pályán tesztelve lett, és tényleg kioldott!

#1727
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Na sikerült sezrerztem gyorskötözõt, ígymá fasza. Ja még azt elmondom h 15 magyar ezresért vettem! Jóbót volt :>

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#1728
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Gratula Ranger az új fékedhez.

#1729
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Ranger! Gyorskotozovel kell ilyenkor? Egyebkent valaszolj msn-en legyszives:)
Kornel! Ez tenyleg igy lehet! Meg ha sikerul, akkor rakap az ember a dologra mint egy drogos.

#1730
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Na jelentem felkerült az XT Hát ez a fék iszonyat jó! Picit ehet levegõs, de ígyis kurva jól adagolható, és ha akarom blokkol,! Már csak a fékcsövet kéne valahogy rögzíteni, mert így nem kóser, nincs ilyen hidraulikacsõhöz szem a vázon, ezért szopok ele rendesen :/

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#1731
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Trueman, ez nagyon igaz dolog! :)
Olyan, mint amikor leugrottuk a bányát Maullal, és el tudtunk volna tekerni hazáig, kiállva...:)
Biczó, várom a képeket, de ha van valakinek bármilye, azt szívesen felrakom, zegiekét is!!

#1732
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Most miért nem jöhet a Maul? :)
Szombaton ráérek, de természetesen csak lightos tekerésre, mert vasárnap megyünk Ausztriába túrázni, aztán oda is kell erõnlét.

#1733
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
oks..nekem mind1 mikor..nincs útban, és nem zavar...:)meg nem romlik...
Hétvégén jön valaki tekerni??_Mcclane? Hulp? Maul te nem jöhetsz!...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1734
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah!
Biczó! Hétfõn megyek el a gépért! az úgy jó? Mert akkortól leszek már beszámítható állapotban.... Kössz a raktározást:)


Majd megróbálom egy-két nappal elõtte leszedetni a gipszet, hogy azért meg tudjon erõsödni:)

#1735
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Maul a többiek nem tudhatták hogy ráesett a tányér....:) de amiket õk annyira felnagyítottak azok már régi forradások a gépeden..!
Ja vidd áhm el bármikor-minden a garázsunkban van... este anyuék otthon vannak fél 7 után, bármikor menj érte-ismernek!:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1736
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Na egy picit csúszott....de nagyoon..hhát megesik vírsli gumikkal 4bar-on....

hú milyenek voltak a lefelék, ....könyörögtem, .....hogy legyen máár végge!!
a felfelék meg olyanok voltak, hogy mikor megláttam kerestem a felvonót:) de nem száltam le.. végig tekertem mindent 2X10m nem tekertem mert azt lehetetlen volt akkor..
Na meg milyen égõ lett volna mert ezek mindent kitekertek-de így én is..
A Rechnitz-írottkõ felfelé kispukli az ottani felfelékhez képest...és így is a legmagasabb csak 1300m es tetõ volt, a környezõ 2000es hegyekben...
iszonyat király volt,, és ez mindössze 3óra autóval tõlünk...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1737
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ja, én is hallottam, lehet, hogy a Krisztiánnak ez amolyan doppingféle.

#1738
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Hulp! Tegnap hallottam eurosporton, hogy eses utan jobban tudnak menni a versenyzok, mert az eses hatalmas energiakat szabadit fel:)

#1739
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Basszus Biczó, te nem bírod ki, hogy ne essél? Ez adja az energiát?
Maul, az jó, mert pont 13-án megyünk, ahogy Krisztián is mondta. Valószínûleg azért mondták, hogy lekopott meg behorpadt a vázad, mert nem tudták, hogy ami volt rajta az neked szériatartozék. :)

#1740
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Akkor e legjobbkor veszik le,:)!! mert 13-án megyünk asszem...
A bicajnak nincs baja, a horpadás-a tányéros:)... és a felni is menthetõ..

Kornél a képekkel még várni kell, mert sok hagyományos módon készült,, de nemsokára itt barcson is lesz netem, és könyebben tudok majd felrakni bármit...deszép képek készültek!jajjajj..
vannak jó véres képeim , mert a verseny elején estem, és végig vérzett-qva jó képek vádliból folyó kép, sár, felfelé...:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!