Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1681
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát McClane én is csak csatlakozni tudok az elõttem szólókhoz. Azért nagyon kitoltál most velünk. Direkt azért kezdtem el szervezni az egész utazást már februárban, hogy mindenki fel tudjon készülni rá. Erre tessék egy hónappal elõtte bejelented, hogy nem tudsz jönni csak késõbb. Leginkább azzal cseszel ki, akit te vittél volna, és ez szerintem nem túl szép dolog. Én akkor is el fogok menni 13-án és viszem vagy a Maul, vagy a Krisztiánt, lehet választani. Ez így nagyon nem jó.
Boci, én pénteken ráérek, akkor mehetünk bandázni egyet. Mi a helyzet a bicajjal Maul, elhoztad már? Jöjjön már valaki tekerni, mert egyedül én sem megyek el.

#1682
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
tényleg csak 15-én tudok kimenni
meg kell odlani valahogy
Come on! It's on

Korn

#1683
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
McClane!
De ez így tényleg nagy szivatás, mert így mindannyian szívunk, mert te jöttél volna ugye egyik kocsival, és négyen meg nem tudunk lejutni egy járgánnyal....

De én ezt tényleg nem értem, már fél éve meg van beszélve, hogy megyünk.... áááhhhh :(

#1684
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van Boci, ne aggódjál ám, nem akarok én még 2 hétig komolyan biciklizni, csak így tekergetni a vársba a többiekkel, hogy kimozduljak itthonról.. DE nem csinálok semmilyen ugrabugrát.

De basszus akkor hogyan fogunk kimenni? Mert egy kocsival max úgy tudnánk, ha a tetõre felférne három bicikli, de hááát.... ejjj....

De tényleg McClane, ezt a 15.-ei dolgot nem lehet elhalasztani?

#1685
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Biczó 15-én tudok kimenni, ez van

szénsavas vízzel mosd ki a segged :D
Come on! It's on

Korn

#1686
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
talán azzal kezdõdött hogy ma szénsavas ásványvízzel borotválkoztam, mert háát mikor nincs víz-amikor éves állomány-gyûlés van..Murphy..
aztán persze a kávé is szénsavas volt...szar dolog...aztán meg a fogkrém olyan habos lett,hogy kiköpni nem bírtam...ki találta ki a szénsavat???de hüle volt..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1687
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Mcclane, nem akarok hüle lenni, de te hüle vagy -most szólsz???szerinted ez minket nem befolyásol, végülis veled is menne egy ember,meg bicajt is szállítanál...
jókor szólsz.... na meg ez milyen dolog??? köztudott már fél éve hogy 13.-án megyünk.. mi fontosabb?? elsõáldozás???Mcclane ne légy már ilyen.. menünk és kész, mert nyaralunk,,,milyen 15.-e->felejtsd el!!!!

szerinted hogy lehet homokra várat építeni??? Mert te vagy az egyik lába a várnak,, de te kapsz egy szellõt és kidõlsz... erre nem lehet építeni...érted mire célzok..?! vazze el lehet menni így is nyaralni, de én így nem megyek..legalább az eleje legyen fix pont-utánna mehet mindenki szerte.. de ha az indulás se fix akkor mit csinálunk..?!

Én azt hittem ha valamit megdumálunk, hogy mikor megyünk, és mindenki úgy rendezi a szabiját, akkor valami csipp-csupp nyalóka ügy miatt nem fordít senki hátat a többinek..ennek nem így kellene lennie....na megint szar napom van ...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1688
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Maul én nem akarok anyád helyett apád lenni, de azért vigyázzál magadra.
inkább pihentesd most egy kicsit tovább, mint esetleg egy "rásérülés" vagy nem meggyógyult "alkatrész" miatt maradandót alkoss.
gondolom érted mire gondolok...
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1689
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Biczó filmek jöhetnek ezerrel

menjünk má' el a városba valamikor...

a Leogang túrával kapcsolatban úgy alakult a helyzet, hogy augusztus 15-én programom van, de valószínüleg aznap éjszaka már el tudok indulni, és utánatok megyek
Come on! It's on

Korn

#1690
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kössz már jól vagyok!

Ma elmegyek a biczóért, aztán a héten össszerakom, aztán akkor jövõ héttõl én is megyek már tekerni. Mert mennék már a hétvégén is, csak nem leszek otthon.

#1691
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Szasz!

Maul jól vagy?

Bizcó meg Hulp ti nem mentek valamikor tekerni mostanában?


t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1692
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Aug 13-22-ig. Már alig várom.

#1693
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Maul! Igazad van, de mit tehetnek... Zegi bringasok osszetartasa kevesebb mint 0. Raadasul kevesen netelnek.
Mas. Mikor is mentek Leogangba?

#1694
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Krisztián, ha van bicajtartód, akkor nem kell venned semmit. A Thaliára való tartót nekem kell megvennem, mert azt más autóra nem lehet sajna felszerelni.

#1695
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kössz Cornel, de holnaptól fatteromnál lesz a Niva, aztán arra könnyen felmegy.
DE tényleg kössz!


Most hívtak a JHG-tõl, hogy feladták postán a filmet, szóval olyan csütörtökön már itt is lesz:) Kiváncsi vagyok rá nagyon...

#1696
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Mcclane,
öcsi megszerezte most sokkal jobb dvd-n a csillagok háborognak-yoda felugrik címû filmet, meg a batman 2-a mindenevér is megvan, meg még mondott egy csomót....ha kell valami majd átviszem..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1697
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Mcclane tezstek bizonyítják hogy azok a férfiak akik gyantáztatják a lábukat-jobban nyomják.. nem próbálod ki?? mecclane nekd legalább 3szor kéne visszamenni :) mert egyszerre nem végeznének akkora dzsungelben..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1698
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Azért csak óvatosan..!!:) már ismerlek titeket..
Maul az Õsök 7után otthon vannak...akkor tudnád elvinni..szerintem a te opeledbe befér Cornél. bár jó nagy szörny
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1699
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Milyen kocsi kell Maul? Az Opelba nem fér be?
McClane ügyi vagy!
Megvagyunk Biczó, köszi!
Már fent van hátul is a Hayes!
Kaptam vátokart, Deore, jobb mint ami volt!

#1700
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Még nem mentem el a bicikliért, mert majd csak holnap lesz kocsi....