Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1601
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
hétvégén lesz valami?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1602
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
vazze írtam egy csomót és nem jelent meg, nem írom újra...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1603
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
hulp, majd holnap megmondom, biztosra, hogy akkor jön-e. De akkor a biczóékkal menne vonattal.

#1604
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
en megyek, de csak 13-a ejjel...szal kell a helyem....aki kesobb akar jonni, vagy cuccot kell utanatok vinni, akkor azt jelezzetek
Come on! It's on

Korn

#1605
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Maul elvileg ez úgy indult, hogy 6 embernek lett lefoglalva, aztán módosítottunk, hogy csak 4 kell. Azt viszont nem tudom, hogy ugyanaz-e az apartman, de szerintem igen. Ha biztosra mondja a srác, akkor megkérdezem? És õ hogy fog eljutni Leogangba, mert azt már most mondom, hogy az én autóm kapacitása véges, meg nem szeretném mindjárt az elsõ útján agyonterheln.

#1606
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
jöjjön csak az az ember is szvsz....

Maul meg kellene kérdezned Hulp szerint azt a srácot, aki a felvonó bérletet intézte, hogy van-e neki ilyen Giro bukója, ami nekem kell (Giro MadMaxII és Giro Semi MX) léccilécciiii :)
Come on! It's on

Korn

#1607
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Most ez a szállás hoyn van? négy fõs apartman+ egy ágy berakva plusszba, vagy ötfõs apartman? Mert lehet jönne még egy emberke..

#1608
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Pl. a Kona gatya sokkal olcsóbb, meg a Cannondale-nek is van, szóval ennél igazából csak olcsóbb van. Hogy van-e ilyen jó a többi, azt nem tudom, meg kell nézni.
Na, akkor a jövõ héten beszélek a kamerás emberkékkel, mert ezen a héten szabadsábon van mindenki, és akkor az alapján majd megrendelem a cuccot.

#1609
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás

NA veletek is megosztom , mert háát senki nem gondolt arra hogy én is okosodhatok még: háát felvettek nekem csak 130pontom lett, de elég lett..ja és az ELTE -IK_ra vettek fel K L K képzésre.
na de jó...


Neked is gratula;) De kifejtened bovebben ezeket a roviditeseket? En nem vagyok otthon a temaban. Koszi

#1610
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
gratulálok Matt, Maul, és mindenkinek aki ebben az érthetetlen pontrebdszerben pontot kapott.!!!
Jó tekerést.. nektek..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1611
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
NA veletek is megosztom , mert háát senki nem gondolt arra hogy én is okosodhatok még: háát felvettek nekem csak 130pontom lett, de elég lett..ja és az ELTE -IK_ra vettek fel K L K képzésre.
na de jó...

nekem kellene valami jó megoldás bicajos nadrág ügyben, nincs valami olcsóbb alternatíva a fox nadrág mellett??nem tudtok valamit?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1612
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

Gratula Matt! Akkor te mi is leszel ha nagy leszel? Írd körbe, mert a mechatronikus szó jelentésével nem igazán vagyok tisztában.
Maul, megnéztem a kamerát, és a videó kimenet egyben bemenetként is mûködik, szóval ezzel nem lesz gond. Lehet vele akár TV-rõl is felvételt készíteni. Akkor asszem megrendelem a cuccost. McClane, Biczó, Maul, akkor fejenként 3e Ft-tal kellene hozzájárulnotok, és majd idõvel kivásárolok mindenkit, csak most per pillanat nincs annyi pénzem egyben. Ja, hogy ti is értsétek, szeretnénk kicsi rádiós kamerát, ami csatlakoztatható a kamerához, és mondjuk fel tudjuk szerelni a sisakra, vagy a vázra.


OKÉ..!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1613
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás

Én is megyek holnap a tekergésre, legalább is most még úgy van. Írtak vissza a szállás ügyében, és az van, hogy csak 12 után lehet elfoglalni, szóval olyan korán nem érdemes elindulni. Szerintem reggel 6 körül kellene indulni. A Krisztián haverjának is van hely, és így még olcsóbb is lesz, mert ugyanúgy 60 EUR per éjszaka az apartman, úgyhogy az 5 fõvel számolva már csak 12 EUR. Jövõ hét végén össze kéne jönni egy kis megbeszélésre, mert utána héten már megyünk is. Szombaton este kéne megejteni, mert szerintem Krisztiánnak csak akkor jó.


Igen a szombat az nagyoon jó lesz!:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1614
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kamera ügyében az a helyzet, hogy ezen a héten szabadságon vannak, és majd csak jövõ héten lehet megrendelni. Majd mindenképpen fel akarom õket hívni, mert lenne egy-két kérdésem, pl, hogy milyen áramforrásról üzemel a kicsi optika. Egyébként itt a honlap, ha meg akarjátok nézni: www.minirc.hu

#1615
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ZegRide rlz, Leogang után mehetünk, ha épségben hazaérünk

Maul Leogangra már kellene a bukó, meg egyéb védõcucc is, mit javasolsz?
Come on! It's on

Korn

#1616
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv!
Hazatertem. Volt itt porges:)
Gratula a felvetelikhez!
Matt! Ez a ....foglalkozas, nem lesz egyszeru. De menni fog. Azt hittem nyelvi szakra jartal. A winchesterre meg nem tudok mit mondani. Probalkozz tovabb:(
Maul! Mindjart kesz a bringa. Egyebkent kezdesz rendbe jonni?
Cornel! Te is "labadozol", ugye?;)

Mas. Leogang utan egy Zegridehoz mit szolnatok?

#1617
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van hulp, akkor majd odaadom a pénzt...

De akkor én meg nézek nagylátószögû lencsét! Aztán akkor már lassan minden eszköz meglesz egy komolyhangvételû filmhez:)

#1618
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp mit akarsz rendelni, mert egy kicsit le vagyok maradva, valamikor este bemehetnénk a városba tekerni egyet, és akkor odaadom a lóvét....
Matt ezt elolvasni is elég volt vazz :)
Come on! It's on

Korn

#1619
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
idézem :)

"A képzés célja: Olyan mérnökök képzése, akik képesek a mechatronika anemzetközileg elfogadott definíciója szerint a gépészet, az elektronika/elektrotechnika és az informatika tudományterületeinek egymást segítõ integrációja révén komplex termékeket és gyártórendszereket tervezni és üzemeltetni. Tipikus mechatronikai termék például a videokamera, vagy egy integrált gyártócella. "
szal ha 'kicsit' vártok akkor lehet szerzek óccsóbbér kamerát ;)

#1620
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Itt vannak a játékok amiket meséltem :) :

http://www.xtrememed...e_speartoss.asp



http://www.poulagachallenge.com/

Jó szórakozást!