Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1541
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Majd csak cvsütörtökön tudok válaszolni, mert holnap Pesten leszek..hi
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1542
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
szerszámokat mit viszünk????Hulp hozz majd ásványi olajat!!!!!légyszí! én viszek DOT4et!!!!!!!
meg minden fontosabból legyen legalább 1!-nem?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1543
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp a haverom koleszban alszik pénteken, aztán szombat reggel 06:30kor indulunk..ez már biztos..bár még azért megkérdezem a furgonost..de nagyon drága..fõleg sofõrrel, mert oda-vissza majdnem ezer km..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1544
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
hi, még nem beszéltem mert arra se volt idõm hogy megkersssem a mobilom...szóval nem tudom megkérdezni mert szarra sincs idõm,nem hogy telefonálni..

meg nem is igen érdekel, mert nem oplcsóbb..
na meg ha megkérem apám hogy vigyen le, az máris olcsóbb...
de asszem vonatozok..aztán nem érdekel hogy mi mennyi vonat aztán sihuhu...

a cuccok mozgását nem bírtam követni, hogy ki hova pakol, de majd akihez tudunk én+haver pakolni az jöjjön el hozzánk..


Mcclane pénteken délre vagyok otthon!aztáén mehetünk, mert nekem is kell vásárolni!!!majd hívlak!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1545
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát az szép és jó, hogy van tetõtartója a bicajhoz, csak van hozzá kocsija is? Mert az enyémen a tetõbox lesz, szóval oda nem fog felférni. Mi akkor visszük a saját cuccainkat, meg a bicajokat, meg magunkat. Meg még talán a tetõboxba befér valakinek a cucca, de a bicaja semmiképpen. Szóval akkor a Dávidnak vagy vonattal kell mennie a Biczóékkal, vagy pedig egyezkedjen a McClannel, hogy elvisszük a Biczó cuccait, de akkor õ had menjen vele. Bár erõsen kétlem, hogy a Poloba két ember bicajokkal meg cuccokkal együtt beférne.
Természetesen a bicajt nekünk is szét kell szedni, máshogy nem fér el. Azért lenne jó tudni, hogy a Biczó beszélt-e egyáltalán a furgonról. Én írtam a szállásra is meg a kamera miatt is, de még sehonnan nem jött válasz. Igaz a kameránál csak holnaptól lesznek ott.

#1546
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van! De akkor mikor, mert a boltok csak ötig vannak nyitva...

#1547
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul te mész Hulp-al, nem?
Hulpnál lesz akkor a Maul :) meg a kettõtök bringája

nálam a bringám, meg a Biczó cucca, meg a haverjáé(?), meg Hulp is hozzám pakolna(?) meg Maul is (?)
bringát szét kell szednem, csak úgy fér be, mellé lehet még cuccot pakolni, de persze nem a végtelenségig
Maul akkor menjünk védõcuccot nézni, mondjuk ma? felhívlak
Come on! It's on

Korn

#1548
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah! Hát a Dávid azt mondta, hogy van neki Tetõtartója a biciklijéhez, szóval nem tudom, hogy hogyan lesz.
Mert akkor McClane, veled ki megy? Mert akkor a biczó, meg a haverja õk vonatoznak, vagy beférnek McClanehez? Vagy ez hogyan lesz. Jó lenne megbeszélni....

McClane! Ha én is jó vagyok neked, akkor elmehetek veled védõcuccot venni én is, mert én mindig ráérek...

#1549
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
én leszek egyedül merevfaruval?
Come on! It's on

Korn

#1550
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
60 EUR a szállás éjszakánként. Ha 6-an megyünk akkor a nyaralásra 80 EUR kell fejenként, aztán még biztos költség a benzin. Kaja meg annyi, amennyit veszel. Szóval a szállás meg a benzin megvan 25e Ft. Az autópálya matrica az szerintem olyan 3e Ft plusz 7 EUR az alagútra mindkét irányban.
Maul, Dávid akkor hogy jön. Biczó haverja is a McClanehez pakol? Biczó, felhívtad az autókölcsönzõt?

#1551
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp mennyi lesz a szállás?
felvonóbérletet akkor nem kell fizetnünk? az szuper lenne

Hulp végig együtt megyünk, ha kell akkor megállunk, nem szórakozunk
meg kell autópálya matricát is venni....

Biczó pénteken bepakolja hozzám a cuccait, nem tudom, hogy a többiek mikor akarják

Biczó pénteken mikor érsz haza, el tudunk menni délután védõcuccot venni?

kb összesen mennyi pénzzel kell számolni?
várhatóan mennyibõl jövünk ki?
jó lenne tudni, mert annyi eurót váltok
Come on! It's on

Korn

#1552
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Bocika én nem szeretnék meghalni az odaúton az autóban, úgyhogy nekem jobb lesz lassan is. McClane nekem biztos meg kell állnom, mert én ennyit nem bírok ki pisiszünet nélkül, Leogangban úgyis utolérünk. Az úgy jó lenne ha McClane autójába pakolnánk a cuccokat. Akkor most kinek a cuccait kell nekünk vinni. Ma akkor írok a szállás ügyében is, hogy akkor tudnak-e még fogadni minket. Szerintem Biczó mindenképpen kérdezd meg, mert fejeként 16-ból lehet, hogy a busz is meglenne.
McClane, a sisak az olyan 25e, páncél 35e, sípcsontvédõ meg max 10. olyan 60-70.

#1553
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Na sracok, mar alakul a dolog;)
Multkor valamelyikotok kerdezte hogy milyen bringas gatyak vannak. Troy Lee?Olyan 20-22 korul lattam.
Azert egyí kis izelito johet a Ti szombat estetekbol:)

#1554
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah örömmel hirdetem mindenkinek, hogy nemrég kaptam e-mailt, miszerint megkapjuk az ingyenes felvonóbérleteket. (6 darabot) Szóval jó minden!.

McClane!
A védõ cuccok olyan 60 körül jönnek ki....
Meg hatan megyünk, szóval nem tudom hogyan lesz az odautazás...

#1555
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp két hete voltam snowboardozni, azon az alagúton akkor is keresztül kellett menni, szal szvsz ne kerüljük ki, hanem menjünk át, sokkal eccerûbb....annyit megér az a 7 euró
Biczó bepakolja hozzám a cuccokat, nálam a saját cuccom és a bringám lesz, szal lehet még hozzám pakolni, mondjuk cuccokat, jó lesz így?

na és mennyi kb ez a védõfelszerelés, amit leírtál?

megállni nem kell az út alatt pihenni
Come on! It's on

Korn

#1556
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Azt hiszem ha most neki állnék leírni a szombat estén történteket, nem lenne elég az egész forum..
na de jó ég mi lehet nagykanizsán.. ennyi érdekes csávót ritkán látni, hívom õket emberi erõforrásnak, mert nem akartam hülyézni....na szóval ..te jó ég.. qva hülyék voltak...:)

szerinted hulp az a csaj akit nyakon vizeltek az mit érezhetett?én meg kérdeztem volna?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1557
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
de még ma felhívom azt az autókölcsönzõt..aztán majd kiderül..melyik az olcsóbb..de Hulp az árak fenn vannak-kategóriánként, nézd meg, nekünk az _M2 kell 2 napra sofõrrel!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1558
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Peti tegnap egy órát töltöttem a nemzetközi pénztárban:16ezer oda-vissza a vonat..06:30kor indul-este 6kor vagyunk ott..Leogangban..az jó lesz nekünk..bár elvileg graztól nincs bicaj szállító, de majd megoldjuk, és szétszedjük..aztán békap..ják..


szerintem ez lesz a legjobb..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1559
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
380 km 5-6 óra?
toljátok a kocsikat vagy mi? :)
hát ez kb.3 óra. ha megálltok 1*, meg nem mentek gyorsan akkor is max 4.
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1560
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Axo páncél, 661 bukó, 661 sípcsontvédõ. Talán így úsznád meg a legolcsóbban ha nem akarsz szart venni. Na, ennek nagyon örülök, hogy meggondoltad magad. Szombat reggel 6 körülre terveztük az indulást. A távolság olyan 380 km, 5-6 óra. Az úton van egy alagút, amit ki lehet kerülni, de az idõben és távban is megdobja az utat. Egyébként az alagút 7 EUR-ért vehetõ igénybe, szóval el kell dönteni, hogy áldozunk-e rá ennyit. Na most akkor hogy lesz, te kit viszel McClane? Csak mert ahogy néztegettem 2 bicaj meg 4 ember cucca hozzám nem feltétlenül fog beférni.