Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#1461
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi, mindenki neveben: minden kiräly-a billentyüzet szar,,,az idö most szar, merte esik, de a pälya kiräly...majd mennek a kepek...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1462
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Csatlakozom. Vigyazzatok magatokra, es egymasra is,jo tekerest es jo idot! Na meg persze varjuk majd a kepeket:)

#1463
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Jó utat és érezzétek jól magatokat!
Csináljatok sok képet!

#1464
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane! De akkor mit mondjakl a Dávidnak, hogy hova menjen?? Mert ezt nem mondtad meg...

#1465
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem tudom, de ezt ne nagyon reklámozd elõttük ha kérhetlek. Az út az lenn megy a völgyben. Meg vasút is van, úgyhogy tuti nem meredek, ha egyáltalán emelkedik.

#1466
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul ne negyed nyolc felé, hanem reggel hét órára jöjjön oda
nyolckor indulunk

ti meg Hulp-al gyertek fél nyolcra akkor hozzánk

Hulp hét km, de vajon milyen szintkülönbséggel? :)
mondjuk hét km egy Írott-kõ osztrák oldalon Rohoncról....
Come on! It's on

Korn

#1467
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na, McClane, beszéltem a Biczóval. Megnéztem a vonatmenetrendet, és felesleges nekik Logangot keresni célpontnak, mivel így utaznak plusz 4 órát. Amivel mennek vonat ugyanis megáll Saalfeldenben, ami 7 km Leogangtól, szóval annyit simán le tudnak tekerni.
Maul, pontosan még nem tudom, mikor megyek, de olyan 4-5 körül. Szerintem a bicajokat majd holnap reggel pakoljuk be, az talán nem tart olyan sokáig. Ha van rossz pokrócod, meg polifoamod, az jól jönne. a bicajok alá, meg közé.

#1468
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van! De akkor mikor jössz ide?

Meg akkor a bicajt is ma pakoljuk be?


Szegény Kornélnak mennyi munkát csinálunk:)

#1469
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, arra had kérjelek meg, hogy lehetõleg egy táskába rakd bele a cuccod nagy részét.

#1470
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kornél, akkor azt találtuk ki, hogy 8 db ceruzaelemet sorba kötünk 2100 vagy 2300 mA-est, aztán az akkor úgy már adja a 12 V-ot, neked csak azt kéne kitalálni, hogy ezt hogyan lehet rögzíteni , hogy ne essen szét a bicajon, meg hogy lehet hozzákapcsolni a vevõhöz. A vevõ 12 V egyenárammal müködik és elvileg 140-160 mA, de ez nem tudom mire vonatkozik.

#1471
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
KORNÉL! KÜLDTEM MAILT a matricákról!

Kössz!

McClane! Akkor a Dávidnak megmondom, hogy olyan negyed nyolc körül menjen oda hozzátok. De akkor memondom neki, hogy ott a Ciao Amico parkolójába menejnek, mert, azt gondolom tudjál, hogy hol van, aztán akkor légyszi menjél ki elé. Kösz!!

#1472
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
OK csörgök. Most megkértem a Vidámot, hogy írja le mik a kimenõ adatai az adapternek, aztán akkor olyan aksi kell.

#1473
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
12V-os adapterem van, csak a csatlakozó mértete kérdéses. Figgy, akkor este hozzad el, veszek csatlakozókat, csak nem drága, aztán belepróbáljuk este, meg meg is csinálom. Akkor majd csörögj, ha jössz!!

#1474
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
kettõig vagyok itt, addig el tudom olvasni az újdonságokat, utána otthon leszek elérhetõ telefonon...
maul akkor a haverodnak jó lesz ahogy írtam?
Come on! It's on

Korn

#1475
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Esetleg negyed 9 körül el tudom vinni, buherálsz vele, aztán majd érte megyek, ha neked az jó.

#1476
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
12 V-os kell, mert azt mondta a csávó, hogy bár mûködik 9V-ról is, annak ellenére nem ajánlja. A vevõnek olyan bemenete van, mint a discman-eknek, meg az ilyen kütyüknek, de ezt most nem tudom neked pontosan megmondani, mert nincs nálam a cucc, csak este 9 után tudom megnézni. Utána, ha neked nem gond, akkor el tudom vinni megmutatni, és akkor szakértõ szemmel is meg tudod nézni.
A www.minirc.hu-n meg tudod nézni a fémházas minikamera az, amelyik rádiós, bár a képen nem nagyon látszik, hogy milyen a bemenet, de esetleg az adapterbõl tudsz rá következtetni.

#1477
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
na éppen ez az...nekem is csak eccerû fekete alakok kellenek a kérpe, semmi más
Come on! It's on

Korn

#1478
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
:(
Come on! It's on

Korn

#1479
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
McClane, ezek olyan kicsi képek, hogy nagyítani nem lehet õket, át kell rajzolnom vektorba,de erre most nincs idõ! Olyan kell, ami egyszerû, célzatos reklám! :)

#1480
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
szvsz jó, a Hulp-al a bukónk úgy is szürke színû...
csináld meg plííííz az én képemet iiiiis
Come on! It's on

Korn