Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#7301
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
lelövöm a poént, parkosban 2003. május 18-án lesz a verseny. ;D

#7302
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
a versenyre! Bár a parkba is jó lenne?!?

#7303
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
ha nem jön semmi közben( márpedig
9 remélem ,hogy nem lehet kiugrok akkor!

majd a részleteket megvárom még.

#7304
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
megcsináltam a kiírást, de haver gépén, oszt a srácra várok, hogy elküldje végre nekem...
felrakom majd ide
a pálya ugyanaz lesz, mint ami tavaly és tavalyelõtt is volt
fejbõl tudnék írni párdolgot, de nem vagyok biztos mindenben (ami a kiírást illeti) szal inkább megvárom, amíg a srác átküldi, és akkó' benyomom ide.... ;D
ma haverral lehet hogy kinézünk 1/2 5 felé a Parkerdõbe és az oladi erdõbe tekerni egyet
yalaman gyere el a versenyre, több kategória is lesz, ez egy gyors és pörgõs verseny lesz, a felnõtt kategóriában kell 8 kört menni, de ezek kb 1000 méteres körök, csekély szinttel, de az egy emelkedõben :)
szal yo kis verseny lesz :)

#7305
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
részletek??



#7306
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ismét ide írom:
2003. április 13-án Szombathelyen, a Szabaidõ Központban terepkerékpár verseny lesz


#7307
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Az ugrálást én se nagyon szeretem ,fõleg a kerót sajnálom!!!!
Drága gyógyítani!!! ;D
A mászás viszont király!!!

#7308
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
en sem vagyok meg 1 profi, csak eppen jobban szeretek ugralni, meg lezuzni, mint maszni!
igen, a heavy tools csapatban nagyon sok cc-s van es jarnak versenyre is. biztos ök voltak, de en meg nem ismerem nagyon öket.
speciell eddig 2 a forumon megismert sraccal bicajozok, mar amennyire az idöm engedi.
jo palyak vannak nalunk is a löverekbe, meg nyarra remelhetöleg el is keszül mar a dual palyank! ;D
szal majd ezt meg megdumcsizzuk!

#7309
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
zo-lee oks, megvárjuk a jó idõt, és akkor keresünk Kõszegen lefeléket, de ahhoz elõször is fel kell menni ;D
apropó sopron...ha nem komálod a felfeléket, akkor ugye nem ti voltatok itt nálunk tavaly a terep HC versenyen? csak azé' mert sok soproni heavy tools-os jött arra a versenyre
az egyesület weblapján rajta is vannak a képek + a beszámoló
na meg mi haverokal majd szívesen lemennénk eccer sopronba, megnézni a terepet, mondjuk miután ti itt voltatok :)
én lenni szerény kis cc-s, szal lassan megyek lefelé, és nem ugrálok :)) csak hogy tisztában legyünk a viszonyokkal...
de ha majd jöttök, arra szólok majd pár srácnak, akik jobban mennek lefelé nálam :)

maul mielõbbi gyógyulást neked
még valami:
jó ha az összes szhelyi bicajos tudja:

2003. április 13-án terepkerékpár versenyt rendezünk a szombathelyi szabadidõ központban.
ez lesz a III. Szabadidõ Központ Kupa
a kiírást vagy felrakom ide, vagy a weblapra

#7310
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
felrakod a kep-tar.hu - ra es benyobod ide az url-t!
(asszem)

#7311
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Most semmiképsem tudok kimenni megmutatni a pályát, mert basszus betegállományba vagyok.
A North Shoret egyenlõre még tudjuk ketten is építen, de amint kell nagyobb segítség szólunk!
Mond a címedet és pénteken küldöm a képet a letõrésrõl, vagy ide a forumra hogy lehet beilleszteni????

#7312
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
mclane: kösz a meghivast! erre majd visszaterünk, ha kicsit melegebb lesz az idö, es nekem is több idöm lesz 7vegen.
meg majd megdumcsizom a haverokkal sopronba. szerintem olyan harman-negyen mennenk. de az en bicajom (vagy a labaim? ;D) nem szeresse a felfelet! ;D

#7313
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul azt tudod, hol van az emlékmû? ott van mellette a szánkópálya is...
nna
mögötte van a szabadidõközpont is, meg az autós mozi is ott a központban van
ha még mindig nem tiszta, akkor ott van a Csónakázó tó is...
de ha még most sem tiszta, akkor +beszélünk egy idõpontot, és megmutatom, hogy hol van :)
Idõpont: 2003. május 1. elõreláthatólag egész nap
elõtte azért össze lesz már rakva, szal meg lehet majd nézni, de terveink szerint egész nap lehet ugrálni rajta
kép nekem is jöhetne a letörésrõl lécci :)
yalaman mi is szoktunk nagyobbakat tekerni, országúton és terepen is....
bár a bicajom kisebb javításra szorul, mert hétvégén Kõszegen szétnyílott a hátsó felnim, és ki kell cserélnem, de a hétvégi tekerésre remélem tudok menni...
azt a north shoret szívesen megnézném, egyeztessünk idõpontot, és ha télleg jó, akkor segíthetek is...na persze ez annak is a függvénye, hogy mennyit kell rajta dolgozni, meg hányszor kell kimenni, mert nem tudnék túl sok idõt ráfordítani

#7314
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Szeretek túrázni!!! jó nagyokat!!
Csak nem egyedül!!
...
8)tura

#7315
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Én szhelyi vagyok, de fingom sincs, hogy hol a Szabadidõközpont, mikor lesz ez az egész, hány órakor??? Ja akinek kell kép a letõrésrõl az írjon ide! És ki jönne ki segíteni a North Shore építésében??

#7316
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
maraton? mi megyünk az össze maratonra, talán a tiszai maratonokra nem megyünk, de a többire igen
cool-túra? miaz?
zo-lee tudod...fényképen soha nem az igazi, de ha eljöttök, akkor elmehetnénk Kõszegre és Szhelyre is, van pár jó hely, felfelé és lefelé is...
idõpontot kellene egyeztetni


#7317
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
Sz-helyiek!! maraton? cool-túra?? ::)

#7318
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
tudnatok kepet nyomni erröl a nagy letöresröl?
ha teccik, talan ellatogathatnank eccer a soproni sracokkal szhelyre, megnezni az ottani okossagokat!?



#7319
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
izéééé
ez a séi hegység....picit túlzó megfogalmazás ;D
ettõl függetlenül szívesen kimennék és megnézném, mi épül arrafelé, meg írtál egy nagy letörést, az is érdekelne

apropó:
2003. május 1. Szombathely, Szabadidõközpont, Majális
lehetõséget kapnak a bicajosok.... lesz kint egy rámpa, ahonnan lehet ugrálni, és lesz távolugró :) verseny
szal aki szeret ugrálni, az jöjjön, mi már szóltunk pár srácnak, akik szívesen ugrálnak fél Szombathely elõtt :)
részletek késõbb...

#7320
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mindenkinek felhívom a figyekmét, hogy a hétvégén elkezdtük a séi hegyégben North Shore építését, most mégcsak a tartópillérek vannak meg,meg egy egyméters szakasz!
Mindenkinek a segítségét örömmel vennénk, vagy aki tud anyagot adni(min 80-as szög, deszkák, esetleg parketta!!
De a kétkezû munkát díjaznánk a legjobban!
Ja és megtisztítottuk a nagyletõrést, fákat eltakarítottuk, így szinte most mindenhol le lehet jönni!
Szóval ha valaki segítene írjon ide!!!