Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5681
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jaja,McClane,neked egy 5cm-es stucni kellene max,azzal könnyû lenne emelgetni! Majd belejössz,ne aggódj! Csepregi..hmm..én is ismerek egy srácot,aki csepregi,és komoly cuccai vannak. Lehet,hogy egyre gondolunk! ;D
Digicam is lesz,csak a hülye Conrad nem írt vissza semmit a rendelésre..Addig marad az analóg,az sem rossz,majd meglátod! Hétvégén esett ezerrel,biciklimet ma néztem meg elõször,egy hete nem láttam.. :-\
Skacok,a VIP zónába senkinek nem kell account? ;)

#5682
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A hét végén bicajozni sem lehetett, úgyhogy még nem volt rá lehetõség, meg igazán bátorság sem.
McClane, ez a stucni dolog nagyon sokat javítana a helyzeten, sokkal könnyebb lenne emelgetni a bicaj elejét.
Nekem az egyik haverom tud digitalizálni is, csak szólni kell neki, meg õtud fényképeket is csinálni, a Rax-os képek is az õ gépével készültek. Meg most a rallysok is.

#5683
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
hi,én fõleg digitre gondoltam... úgy gondoltam digit kamerával vesztek...Õ csepregi-amolyan hobbista..

leugrottátok már a NS-t??


#5684
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
SPD? Õõõ...:) kell az mindenképpen hozzá? :-[
Persze,te is kipróbálhatod az enyémet!

#5685
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
persze, kipróbálhatod, de akkor én is a te verdádat ;D
ja, azért nem egy kategória, elhiheted :D
spd pedál van rajta, van hozzá cipõd, ugye jól emléxem?

mecsek dh képei thommey albumában....
http://www.bikemag.h...umName=album553

#5686
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jobbulást,Biczó!
Nagyon jó,ha vannak király gépei a haverodnak,digizni is tud? Hol van helyileg õ? Mert azért jó lenne,ha majd mindenki ott lenne,aztán mondanánk,hogy mi hogyan legyen! Végülis a vágás nem olyan nagy dolog,meg tudom csinálni,csak a digizést nem,persze jobb,ha az egészet egy profi csinálja! ;)
McClane,én is kipróbálhatom majd az outid? Még nem ültem olyanon,csak egy ruszki versón,ami gondolom nem egy kategória! Ígérem,nem fogok bunny-zni vele! ;D

#5687
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
7végén átugrottam Biczóhoz, télleg gáz a helyzet, de azé' ki kellett próbálnia az országútimat az udvarukon ;D

jobbulást Biczó, meg sikeres vizsgákatr, oszt utána mehetünk Age II nyomni, meg állatkodni is...

skacok, általános közvélemény-kutatás (bár már Biczót kérdeztem ez ügyben):

amivel a városban nyomulok bringa, azon hosszú stucni van...lecseréljem rövidebbre? könnybebb lesz akkor manõverezni a bringát?
mondjatok véleményt please :)

#5688
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Krisztián csak annyit tudok mondani, hogy jobbulást. Tényleg ne erõltesd a bokádat, mert annál tovább tart a gyógyulás, vagy késõbb annál könnyebben újul ki a sérülés. Nem tudom mi lesz ebbõl a filmbõl, de lehet, hogy vizibiciklis klippünk lesz.
Kornél, nemsokára fenn lesznek a rallys képek a neten, most küldöm át egy srácnak aki majd felrakja, igaz csak 640x480-ban, de megnézegetni az is elég. Majd pontosan megírom a címet, mert még én sem tudom.

#5689
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Jaa igen , a nagy hírem hogy van egy ismerõsöm aki szívesen megcsinállja majd a vágást!!! és jobb cuccai vannak ezerrel mint pl sz szhelyi tvnek.... :o

2millás videólejátszó stb,, profi cuccai vannak..és szívesen segít-ingyé..



#5690
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
hi, háát sajna rossz híremvan..... az elözõ héten tesim volt... és hát simán,egyszerûen , csak úgy, véletlen, kifordult a bokám palánkról való leugrás után(repült is a fegyverem messzire >:(-> a düh hajtotta!!!) aztán másnap boka kétszerese a normálnak, és már nem mûködött.. így hát irány a korház.. háát 6 hetet kaptam kényszer pihenõnek(járógépet ;D).. és holnap egy hétre be is gipszelik) aztán újra járógép hogy haza bírjak menni..
Mondjuk azt enm mondták hogy nem bicajozhatok, csak hogy ne erõltessem semmivel se-ne is járjak...
De persze tegnap már bringáztam, mert járni nemtok... és csak felraktam a lábam-a másikal meg tekertem...jóóó ez a bicikli..

A szép a dologba hogy 1 hét és tesi szigorlat, anélkül no államvizsga..ezt hogy oldom meg??? ??? ???

Na tegnap vettem egy csodaszép mezt..Axo ,kafa


#5691
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Valószínûleg felrakom a bimakk galériába, és akkor meg tudod õket nézni. De azért ez még odébb lesz, mert összesen közel 400 kép van, és mindegyik 2048X1536-os. Szólok, ha kész van, meg majd kéred véleményt is a képekrõl.

#5692
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp,a kepeket meg lehet nezni valahol? Felraktad mar valahova? Ha igen,akkor dobj linket,ha nincs helyed,akkor dobj privit... ;)

Jo kis eso volt ejjel,ma sem megyek bringazni. Azert ez mar tulzas,lassan julius van,es pulcsiban kell maszkalni.. >:(

#5693
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
már mind1 :)
ugyis egész délután bicót tisztogattam. tegnap kicsit bement mindenhova a dzsuva >:( a hátsó agy még mindig recseg.. remélem kiszárad, mer semmi kedvem szétszedni.


#5694
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Valószínûleg át, de ez az információ számodra már túl késõn érkezett, gondolom. ;D Ma két szakaszon is kinn voltunk, nagyon király volt, megint csináltam 160 képet, és meglepõen szépre sikeredtek. Csak egy-két gyengébb van köztük.

#5695
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát azért remélem nem :)
meg asszem délután ki is mosom egyet a nagy dzsvuázás után aztán akkor a homok se fog sercegni benn :D
rally autók nem tudjátok, átjönnek ma valamikor kõszegen?


#5696
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!
Hat nem volt semmi,ahogy esett! :-X
MaTT,most akkor neked is olyan szep piros lancod lesz,mint nekem? ;)

#5697
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
KIba*@&#>#&>Kur**@&#> JJÓÓÓÓ a hegy!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
fél öt fele elindultunk felfele, aztán útközben megeredt az esõ..akkor még bosszankodtunk. csak dh pálya tetejéig mentünk látva h mien idõ van. aztán lefele tök megjött a kedvem :D végén úgy elkezdtett esni, hogy szó szerint fél perc után nem volt olyan pont a testemen ami ne lett volna vizes. onnantól kezdve nemérdekelt semmi ;D leértünk csurom vizesen. városba legnagyobb pocsojába ezerrel!! 8) mindenki csak lesett kik ezek a hülyék ;D cipõmet amerre döntöttem arra folyt benn a víz :D szóval királyos volt!
meg utána a forró zuhany..hmmmm ;D

#5698
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Rohadt esõ! De legalább a rallyra el tudtunk menni, és csináltam egy csomó képet, ha esetleg valakit érdekel az szóljon. Így már nem kell izgulni, hogy van-e sár Kõszegen, vagy nincs. Talán majd a jövõ héttõl, mert felmelegedést mond, meg napsütést.

#5699
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
én egy kis mai városi tekergédben lennék benne, ki jön?

#5700
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
üdv!
kis helyzetjelentés: hegy egész jó, nincs sár de azért nedves a föld, pont jó! 8)
csak ne essen ::)
hétvégén akkor jöttök?