Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5581
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
hi ,,Matt tudod avasalt izé nem valami tartós, semmikép se jóó, gyári rendes festésû valami kellene, avgyis nem vasalós megoldás... az enm jó, mert töredezik és széthullik egy idõ után...márpedig ha ilyen az idõ gyakran kerül mosógépbe..

Nekem majd szóljatok ha lesz végleges idõpont, mert tanulnom ekll de rengeteget, és akkor úgy tervezem a napjaimat hogy tanuljak is, és bicajozzak is.. tehát ha lesz valami szóljatok elõre!!!!!!!!!!!!!

a fórumot már többször enm tudom megnézni..


csáó- itt mindjárt esik, de ha szar idõ lesz is megyek majd sarazni-az is jó móka, már meleg van és azt is lehet élvezni

#5582
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
hi!

a király utcában van egy sportbolt, és minden szombathelyi csapatnak õk csináltatják a mezeket.
õk tudnak tuti nekünk csinálni.

t

#5583
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ez a mez tényleg jó gondolat!
itt kõszegen van egy ilyen zászlókészítõ cég. eccer bementem hozzájuk megkérdezni hogy polóra csinálnak e és azt mondták igen. gondolom ha zászlót tudnak nyomatni akkor talán ilyen lyukacsos anyagra is. csak akkor kéne szerezni natúr hosszuujjas mezt, de honnan ???

#5584
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Hi!

Kornél szombat 5 óra mér nem jó ???
valamikor meg kell beszélni a videot.
biciklizés közbe nem lehet.!

t

#5585
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
A szombat 17 óra nekem jó, aztán onnan mehetnénk bandázni szentivánéjre bicajjal. Vasárnap délelõtt meg megpróbálok felkelni, és akkor az is jó. A 10 óra már sokkal barátságosabb idõpont.

#5586
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
HI!
Mindig az az esõ..egész héten nem tudtam bringázni,mert dolgozok,mikor meg ráérnék,esik.. :'(
Nekem a szombat - vasárnap reggel jó,de a szombat 17 nem,az ötleteket akkor majd borítékolom! Szerintem ha Cyndi nem jön ki szentivánizére (szegénynek tanulnia kell),akkor mehetünk bringával.. ;D Kõszeg szerintem is fuccs,bár lemehetnénk a kõszegi várhoz,ott rengeteg jó hely van+a város! Itt semmit sem lehet csinálni.. :-X

#5587
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Hi!

a szuper idõ miatt szerintem kõszeg a hétvégére nuku. :(

holnap és holnapután jó idõt mond.
a Kornéllal biztos elmegyünk tekerni szombaton délelõtt 1-2 órát a városba.
meg akkor vasárnap kéne egy nagyobb összeröffenést, bár az is csak város lesz ha nem akartok sárfürdõt.

Szombatra gondoltam eljöttök hozzánk, aztán megdumáljuk a videót meg sütünk szalonnát virslit meg ilyen szarokat. van elektromos grillem.
este szentivánéjre én nem tudok menni, mert beteg a párom :'(

tehát konkretizálva:
írjátok meg ki jönne
Szombat 10 óra
szombat 17 óra nálunk találkozó
vasárnap 10 óra?

t

#5588
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Biczó semmi különöset, jó lenne egy mez, régebben gondolkoztunk rajta, az a gáz, hogy pár darabot nem nyomnak sehol, mert a sablon túl drága.....

#5589
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
mégegy..Mcclane te mez ügyben tudsz esetleg valamit????

#5590
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
hi, legyen bandádzás és ölönbülés is, csináljuk úgy hogy hogy leugorjuk a színpadot, ha elkerget leülünk oda vendégként dumálni, a vevõnek szabad ugrálnia, neki mindent szabad ;D

#5591
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
bocs Kornél :)

+kérdezem haverokat a tárhely ügyében....


szombat este akkor letámadjuk a várost? ;D
benne vagyok

ja a Csótó színpadot "leugrottam" kicsit félre voltak húzva a székek és pont elfértem ;D

#5592
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Szombaton este megyünk bandázni a szentivánéjre.

#5593
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Szombat este akkor mi lesz, összeröffenés vagy tekerés?

#5594
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Na de peti, ha elrohadt akkor megátólleesik, akkor minek szeded le..felesleges.. ;D

szerintem vanank olyan cégek akik vállalnak csapatmez készítést, mert akkor olyan lesz mintha gyári lenne..meg kell kérdezni olyanokat akiknek már van mezük-Biciklon,,,stb a dizájt meg kell szerkezteni és kész

#5595
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nekem van egy jó ötletem, legyen olyan a design mint az enyém, és akkor nekem már van is. ;D Egyébként szerintem is jó ötlet ez a mez dolog, csak valami normális anyagból kellene lennie, nehogy belerohadjunk. Én szombaton valószínûleg nem érek rá sajnos, mert cseresznyét kell szedni, ami annyira nem is rossz dolog.

#5596
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Én benne vagyok, úgy is már rámférne egy mez!

DE akkor mindenképpen ilyen hosszú újú DH mez legyen!! Hát ez fasza!!

CSak akkor terveket kell csinálni! Akinek van látványterve rakja fel!

#5597
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
De ez tényleg jó ötlet-nem is kerülne sokba, egy kis dizájnterv egy pici gondolkodás, ez menni fog, és kész is lenne... többiek mit gondoltok????

Csináljuk meg,,, de tényleg!!!ok? na!

#5598
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jeeeee!
Lehetne krankedzone-s mezunk? Woww te kiraly lenne. Mindenkinek a hatara ra lehetne irni a nevet...de szep lenne... :D
Baze szombaton mennyunk am tekerni,mert mar egy hete nem ultem a gepen.. :'(
Ha meg engedi az ido,akkor vasarnap talalkozas a palyaudvaron,aztan fel writtenrock-ra!!! :D

#5599
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Forrtyyyognak a gondolatok, parikás a hangulat :o

A csákónak annyi.. ;D
a testrészeit kitûzzük elrettentésül, a csontjaiból NS-t fabrikálunk..


Más: ti nem gondolkoztatok még valami egységes mezben?? én már ezer éve szeretnék, de valamiért mindig elfelejtõdött, pedig Mcclane már rég meg is akarta tervezni..egyszer valamikor... szóval ti nem akartok ilyesmit?? ráírhatunk mindent,,a kórház számát, így nem felejtjük el..na ez csak hüleség volt-szóval??? ???




#5600
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Asszem jól fog jönni nekem ez a mai kis tekerés, mert egy napja küzdök ezzel a rohadt számítógéppel, de úgy néz ki én fogok nyerni. Rohadt windows, meg a vírusíró köcsögok. Mi az istent élveznek abban, hogy ilyen szarokat irogatnak, ettõl a Bill Gates-nek még nem lesz kevesebb pénze, és a windowsból sem fognak kevesebbet eladni, csak mégtöbb pénzt fognak majd elkölteni vírustalanításra. Kurva anyjukat! Ha kimentem volna, biztos halott a kiscsávó, mert nem voltam jó kedvemben. Akkor 18:15 Emlékmû.