Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5541
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
az össznépi tekerés jól hangzik, de nekem sajan a szombat nem jó, mert duna Maratonon leszek....na meg a videózást el kellene kezdeni, szeretném megkérdezni, hogy MI A FRANCRA VÁRUNK, MÉ' NEM KEZDJÜK MÁR EL???????

a francba is, eccerûen ki kell menni, és el kell kezdeni venni....
ötletek vannak ezerrel mindenkinek, szvsz hülyeség várni arra a csajra, aki majd aztán profin felveszi.....láttam én király házi videókat, amin láccik, hogy még csak nem is profi kamerával csinálták, de a mondanivalója és amit bemutattak a filmben, az SOKKAL TÖBBET ÉRT, mint bármilyen profi felvétel.....álljunk neki, és kééééész

#5542
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
jaja, már írtam aVip-be de nem igen látogatjátok...össze kéne jönni valamikor..

Maul milyen tengelytáv??? ja igen, nyúztam maul gépét, de nem tetszett, mert nem venni észre ha az ember átmegy egy gyalogoson.. :( ??? ??? ;D amúgy más baj az nincs ;D

#5543
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja és akkor mezügyben mi újság, nem tervezzük meg!
Meg a videot is már meg kéne beszélni, össze kéne röffeni egyszer! Mert a kornélnak ami ötlete van, az fasza csak ki kéne fejteni, meg pontosítani, meg megbeszélni!!

#5544
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Elkezdtük az ugraó folytatását csinálni, szóval valamikor kimehetnénk így jó sokan és akkor megcsinálhatnánk!


Szombaton akkor megyünk egy õössznépi tekerésre?

#5545
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Csatlakozom az elõttem szólókhoz, jók lettek a képek. Ma is egész jól haladtunk, és kiderült, hogy a Maul gépének túl nagy a tengelytávja, úgyhogy csere lesz. ;D Király lesz a következõ rész is szerintem.

#5546
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, holnap akkor megyünk az ugratóhoz, ha igen mikor?

#5547
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Azéé ne vidd túlzásba... ;) Hétvégén lesz akkor majd valami??? Jók lettek a képek-most néztem õket!!!

#5548
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Gratula a szigorlatokhoz Krisztián. Én holnap megyek Gyõrbe, és csütörtökön kell államvizsgáznom, persze azért nekem nem olyan lesz mint neked. Most már lassan neki kellene állnom tanulni.

#5549
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
szállás már van, de azé' thx Biczó :)

#5550
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,, na itt vagyok, ottjon hagytam a vinyómat, most kislemezre telepítettem a windowst, de jó így is...
Ma lenyomtam egy tesi-szigorlatot 4esre-és tegnap egy vizsgát kettesre, így már csak az államvizsga maradt,, a lábamnak annyi-qvára fáj,,,,de tényleg..
Holnap megyek dokihoz megint:(

Elkaptátok a csávókat??? meg lettek szorongatva?????ki kell õket kötni a pályára és mint a vonat átmenni rajtuk...!!!! >:(

Szombaton tuti megyek tekerni, mert különben totál befordulok...

Mcclane a fõsulik koleszait kérdezd meg, igazából a várba könnyen el lehet jutni...mindegy hogy hol kapsz..

#5551
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Csak akkor tudlak felhívni, ha be van kapcsolva a telefonod, különben nem. Mondjuk 3-kor az Árkádiánál. Majd megpróbállak még megcsörgetni.

#5552
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, akkor ma mikor megyünk, a forumot már nem olvasom szóval hívj elõtte!

#5553
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Szerintem menne láb nélkül is, ahogy a hétvégén elnéztem kb. 1000-szer ugrott rá a rossz lábára, de nem hagyta abba. Szóval szerintem ez nem lesz nála akadályozó tényezõ.

#5554
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
megnéztem a képeket, királyak lettek :D
hétvégén Duna maraton lesz, ha oké minden, akkor szombat este már itthon leszek, és vasárnap délután kimehetnénk a városba állatkodni, jó lenne az idõpont?
Biczó hogy van a lábad?

#5555
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Délután beszéltünk velük, és megmondtuk nekik, hogy nem örülnénk, ha túrista látványosság lenne a hely, ezért ne nagyon terjesszék a dolgot. Kiderült, hogy ilyen 8-9 éves kiscsávók használják, meg szalagozzák ki (többek között). Meg megmondtuk, hogy ne tegyenek semmit tönkre, mert annak rossz vége lesz. Holnap is megyünk délután 3-4 körül, de lehet, hogy elõbb is.

#5556
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Képeket felraktam,MaTT is küldött,betettem a totálkáros cuccok közé! ;)
Holnap nem tom mi lesz,majd írok,ok? A srácokkal akkor mit beszéltetek? Remélem nem terjesztik a dolgot... :-[

#5557
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na voltunk ma az ugratónál, és elbeszélgettünk a "bringássrácokkal"! MErt megint ahogy kinézett az ugrató, tele volt szalaggal az egész!!! Most elég kultúráltan megbeszéltük velük, de ha nem értenek a szép szóból, akkor más eszközök kellenek....

Holnap délután is megyünk ki, nem jön vlaki?

#5558
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp átmegyek az egyik haveromhoz, szóval ne ide írj hogy mikor megyünk hanem hívj fel, a telefon nálam lesz!!

#5559
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok, pesten kellen kollégiumi szállás, ami közel van a keleti a nyugati pályaudvarhoz és a budai várhoz is....
duna maratonra megyünk, és nincs helyismeretem....

#5560
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Valószínûleg bicajjal, de majd azt is megmondom. A baj az, hogy eléggé esõre áll az idõ, meg meghalunk, mire kiérünk bicajjal. Én most voltam kinn az utcán, de fél perc alatt leizzadtam.