Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5221
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
A holnap nem igazán jó, inkább a péntek délután, ha neked is jó.

#5222
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp nem megyünk ki holnap építeni?

#5223
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Mondjuk azért az egy kicsit durva, hogy augusztusban ilyen hideg van, meg havazik. Ezen a nyáron senkinek nem jön össze semmi. McClane, nekem is elhozhatod, de az lenne a legegyszerûbb, ha mindjárt a Kornélnak adnád oda, mert akkor õ fel tudja tenni a netre. Mert amit megadott ftp-t asszem az is csak 500 megás.

#5224
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah tegnap este beszéltem csingerrel, és a vb lefújva, mert kint 6-7 fok van, és havazik! Szóval.....
Azt mondta, hogy a koczkáék kimennek, aztán majd este megmondják hogy milyenek a viszonyok, és akkor lehet hogy hajnalba elmegyünk! Hát így jártam!

#5225
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
nálam nem megy a krankedzone lap, nálatok sem?
mi legyen a felvétellel, ami most cd - n van nálam, kinek kell odaadnom?

#5226
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
okés, akkor majd megdumálom vele ha addig nem csinálja meg másik haver )

#5227
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
A Vidám be tudja digizni, nyugodtan hívd fel õt.

#5228
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hulp!
az anyag amit felvett attila egyelõre csak vhs-en van meg meg asszem még a kamera kaziján is rajta hagyta. talán egyik kõszegi haver be tudja digizni, aztán akkor feltolom netre, vagy odaadom cdn vagy nem tom, csak elõbb be kell digi..
szólok ha van vmi..

#5229
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
De tetszenek, de most nincs lóvém, meg a Banshee sokkal jobban bejön. Megnéztem a Scream felszereltségét, és nekem nem nagyon jön be, mert majdnem mindent cseréltetnék rajta.
Igen a Coilerben volt a Drop Off. Persze lehet javítani, csak kérdés, hogy megéri-e, mert ugye nyak váll becsúszó csere, mivel ezek ragasztva vannak és nem lehet õket külön cserélni, illetve lehet, csak nem javasolt. Ez meg így kb. 30-40 e Ft szerintem, ha a Mali egyáltalán tud hozni. Bocs Maul, de ma mentem be a bicajom maradványaiért, meg a fórumot is csak most olvastam, úgyhogy a mai építés elmarad.

#5230
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Ma elméletileg 18.00 kor megyünk cangázni, aki akar jöjjön!!! ha nem esik.

emlékmû!!

láttam a Roli telóját, szerintem meg lehet csinálni, "csak" a nyak görbült, ki lehet cserélni.
Maul a coilerben volt ugye.

Hulp a scottok nem tetszenek? féláron?

na akkor elméletileg 18.00 canga!!


t



#5231
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp, és a rolandnak melyikben döglött meg a telója, a coilerben?

#5232
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp, nem megyünk ki ma építeni?

#5233
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
A Rolanddal az van, hogy tegnap balesetet szenvedett, elhajlította a telóját, szóval most neki is csak egy bicaja van. Nekiment az oladi-dombnál a büfénél egy fának, és elhajlott a teló nyaka, úgyhogy kuka. Azért akarok csak vázat venni, mert akkor olyan alkatrészek lesznek benne, amiket én akarok, meg a komplett bicaj egyszerre nagyon húzós. Bár az igaz, hogy a hajtáson kívül gyakorlatilag majdnem minden cserére szorul. Majd megnézem, hogy mennyi a komplett Banshee Scream.

#5234
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Mert hát ugye azt tudom, hogy akkor egy-két hónappal többet kéne várni, de szerintem jobban kijönnél!

#5235
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Mert ha most veszel egy vázat, késõbb meg egy telót bele, meg gondolom még kell venned egy két alkatrészt is, akkor már ugyanannyit költöttél, mintha vettél volna komletten egy biciklit!

#5236
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp!
TE most miért csak vázat akarsz venni? A többi alaktrészt honnan szeded?
TEgnap a bicóval pont azt beszéltük, hogy egyszerübb lenne, eladni azokat ez alkatrészeket ami még jó, aztán akkor vennél egyet kompletten!



#5237
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát picivirág látom a nyelvtanórák nem voltak rád nagy hatással.... na mind1

Hulp, a Rolandal, most mi van, nem adja neked oda a kona-t?

#5238
picivirág

picivirág

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Akkor jóó leszik a városi állatkodás is ma is ottan leszünk majdan.(nem vagyok paraszt csak imádok így írni ;D)
A berzsenyinél jó mert nincsenek sokan meg a kálvária is csak onnan mindig elkergetnek a papok 8).
Szóval a városban leszünk majd keresgess meg édász fasztuggyami.

#5239
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
ide is írom:
a felvételt leszedtem gépre, rajta van a városi állatkodás, a Biczó fáramászása is, meg a Kõszeg - dh és a waterjump....
össz 600 meg, 58 perc...
sok benne a szünet, majd vágni kellene, de én most csak simán leszedtem...
ma kiírom cd - re, kinek adjam utána oda, mikor és hol?

#5240
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Majd megyünk, de nekem nem nagyon van kedvem a környéken hegyetmászni, fõleg azért, mert hiányzik a kistányérom.. ::) És az a stuff nem egy coiler? ;) mert stuffos az nincs köztünk, más meg nem érdekel minket! 8)