Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5061
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
na sikerült megcsinálni attila közremûködése nélkül ;D

rosszul volt berakva egyik golyóskosár meg kevés volt a hézagoló de most már faxa!! rohadt jól néz ki így a scrap. az a kerék meg isten!
egy baj van... KÕ nehéz lett a gép :)

#5062
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jah, engem is felhívott, hogy nincs-e valami ötletem. holnap délelõtt átmegyek aztán meglessük de sztem az lesz a vége hogy az Attila átjön és "miazistentcsináltok?!" aztán pedig két kézmozdulattal a helyére rakja a dolgokat :)

olyan nincs hogy egyik bicoban jó másikban meg nem... valami rosszul van összerakva tutira..

#5063
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Gratula Kriszián. Itt volt a Milán a telóért, de este hívott, hogy nem tudja beállítani a csapágyat valami miatt. Nem tudom sikerült-e neki, de remélem, mert a Roli bicajában semmi baja nem volt, tehát biztos nem a teló hibája.

#5064
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Krisztián végre úgy ment haza Kõszegrõl hogy nem lett semmi baja!! ;D
de csak azér' mer' engem küldött elõre, hogy ne tudjon ész nélkül száuldani )

Maul!
sztem nem fogsz örülni a hírnek. csinger már elhozta ide kõszegre a nórsór szakaszaidat...

#5065
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Mikor megyünk ki legközelebb? ki mikor érne rá?
Egyébként McClane, veled mi van?

#5066
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát boci lehet veled tartok! Veszek én is egy országutit! :-[

Egyébként, tényleg ki kell járni sokat, mert csak úgy lehet fejlõdni! És a bányában tényleg leet ;D

#5067
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts







szevasztok!
hát ez kemény volt amit a csicsa leugrott vazze.
holnaptól megyek országutizni.
merevvázzal 6 m.
nagyonnn bruttálll!


#5068
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
és meg is van, yeah! ;D
mikor megy milán a telódér? vagy még rolinál van?

Kornél!
képeket meg a videókatfölnyomtam fötöpöre. majd nyomd ki az oldalra. hihetetlen miket lehet ugrálni abban a bányában vaze! :o
csak pislogtam..


#5069
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ezzel a hozzászólással elvileg meg kell lennie a második csillagomnak.

#5070
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hátsókeréken pattogás, fék nem fog, hanyattesés.

szerencsére szemügevet megcsinálták free, a sisaknak nem lett baja, csak a nyereg.. de mind1..

na akkor holnap emlékmü 9után picivel

#5071
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Mi van Krisztián, nem csak ágyad nincs, hanem kajád sem? Vagy fogyókúrázol?

#5072
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
És hogy sikerült esned Matt!

Holnap Kornél, akkor fulpáncélban megyünk ám! De elég sokáig fog tartani mire kiérünk:D

A Kiruval megbeszélted már Kornél? Vagfy szóljak neki, vagy ne?

#5073
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
úgylegyen :)

tegnap engem is megvédett cratoni szerencsére )
védõcumókrulz!

#5074
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi, nacsak figyeljetek-már 5kilót fogytam hogy bele férjek a feszülõs shortokba :o ;D-Matt nem ismersz elég régóta sokáig feszülõsbe nyomtam ::)...de tényleg nem tudom magam átverni-az adrenalin drog legyõzhetetlen, de beiratkoztam ejtõernyõzni ez most majd egy picit segít, !de nem is akrok semmit abbahagyni, csak visszaveszek,és óvatosabb leszek, pláne amíg nem veszek egy atom-páncélt, 40000000-as defensel-és 3000000000attackal,az majd kibír mindent, mert háát álgya az ég a 661-et!!ezt most sikerült túlélni...
így már értitek-óvatosabb leszek!!!:)

#5075
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
pontosabban ráestem.
fejem is jól beqrtam, szemügevem elferdült meg letört róla egy kis pöcök. naggyából visszahjlítottuk a nyerget de még így is elég ronda, meg mindig kicsuszik a pálcából.. majd meghergelem valahogy sztem..

#5076
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jólvan MaTT, persze hogy megvárunk! ;)
Akkor most mi van a nyergeddel? Ráugrottál?

#5077
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hi!
8:45kor indul a vonat kõszegrõl. kicsit tudtok várni mer 9re nem érek ki az emlékmûhöz az tuti? stromfelden leszállok aztán9:10körül sztem oda tudok érni ha tekerek ezerrel )

dördzsámpört meg semmi pénzér nem raknék a gépbe. nem kell nekem plusz kétkiló elõre ::) :)

most inkább azon töröm a fejem, hogy legyen e hajtómû vagy ne, mer tegnap sikeresen kinyírtam a nyergemet :'( úgy néz ki most mint egy lekonyult ...


#5078
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ezt én sem tom elképzelni.. ::)
MaTT, akkor jössz holnap? [glow=red,2,300]9kor[/glow] emlékmû,
MaTT, tudod hozni a fényképezõd? :) Aki tud aki nem megyünk!! ;D
edit: van a KZ-on a fórumon egy új DJ2 69.9ért, nem kell valakinek? Nem is átütõs, nem kell agyat sem cserélni!! ;D MaTT, az neked pont jó lenne!! ;)

#5079
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Krisztián, nehéz Téged elképzelni feszes cc cuccosban meg 8kilós géppel ;)
kíváncsi vagyok meddig fog ez tartani )
én is így voltam válldolog után hogy mostaztán veszek spd-t mer csak cczni fogok aztán mi lett belõle? )
nem lehet átverni az ösztönöket ;D

hulp, a furgonnal picit várni kell. bár most el akarja apu adni a corsát. majd megmondom neki hogy gmc-t vegyen ;D ;D


#5080
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Kõszegre én mennék szívesen, csak nem tom, hogy lesz-e bicajom. Mert a Milán megveszi a telómat, meg az elsõ kerekemet, és akkor ki kell venni a Roland bicajából, és akkor neki csak egy bicaja lesz, amit éppen most adott el a Krisztiánnak, ja meg nem is érnék rá estig, úgy meg nem akarok menni, hogy korán hazajövünk.
Hát persze, hogy még mindig Banshee, vagy tudtok jobbat mondani? Mert akkor ki vele. Én is kibírnám, ha olcsóbban is kapnék bicajt, ráadásul már Németországban sincs raktáron, az meg nem biztos, hogy hozatni tudnak, bár majd meg kell érdeklõdni.
Krisztián, ez legyen a legnagyobb bajom, hogy behorpad a kocsi teteje. Suzukink meg úgysincs és remélem soha nem is lesz. Majd szállíttatom a Matt böszme nagy amerikai furgonjával. ;D