Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5001
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Matt gratula a cuccokhoz :D
péntek este egy kis street?
jönne valaki?

#5002
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts

mondtam már hogy tök örülök az uj cuccoknak? ;D



Á, még egyszer sem. Jó hogy mondod, mert nem találtuk volna ki. ;D Azt hittem sírsz. ;D

#5003
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jaja, vörös takaró rulez! ;D ;D
húúú.
álom a gigapipe futása.. )) a husi meg tök jó pici és fekete ))

ki is próbáltam rögtön utána aztán este egy bunnynál kitört két küllõ. késõbb jöttem rá hogy akkor csak egy küllö tört ki mer a fényképeken látni hogy ott is ki van törve már egy. de sebaj..
csak az a bosszanto hogy nem kapok itt kõszegen még küllõt se.. be kell mennem majd ilyen aproságér is szhelyre.

amúgy szerintem mmost így megint könnyebb lett a gép picit :)
-450g a levett fogaskerekekkel
kb -100g hkar+mono
-4g két küllõ ;D
-20g egy kivett láncszem ;D
najo...
befejezem a hüjeséget.. )

mondtam már hogy tök örülök az uj cuccoknak? ;D

#5004
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Olyanok ezek a fényképek, mintha egy 1000 karátos ékszerrõl készültek volna. Illetve arról is készültek igaz Matt ;)

#5005
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
http://matt.fpn.hu/PICT0002.JPG
http://matt.fpn.hu/PICT0003.JPG
http://matt.fpn.hu/PICT0007.JPG
http://matt.fpn.hu/PICT0008.JPG
http://matt.fpn.hu/PICT0009.JPG
http://matt.fpn.hu/PICT0010.JPG
http://matt.fpn.hu/PICT0011.JPG

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Kornél! lemértem a szélességet: 25mm.
köszi elõre is! :)

#5006
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Na attól azért ne féltsél Krisztián, hogy nem megyek el tekerni, ha van bicajom, asszem ez nem volt rám eddig sem jellemzõ és ezután sem lesz. A Chaparal az asszem fele annyi kiló, de lényegében ugyanez a váz egy kis fogyókúra után, csak light csövekbõl. Sajna nekem a súlyom miatt nem igazán jöhetnek szóba a light megnevezésû csövekbõl épített bicajok. Meg a Chaparal még egy kicsit drágább is mint a Scream. Max nem foglak lehajrázni felfelé, de ez eddig sem volt jellemzõ, mindig én voltam felfelé a leglassabb, és nem lesz ez másként ezután sem. Eddig is megvártatok a hegy tetején és majd most 5 perccel többet vártok. 35-40 km-t szoktunk tekerni egy hétvégén, azt meg bármivel meg lehet csinálni. Meg az egész csak edzettség kérdése, mert mostanában pl. a Blastot is toltam felfelé, pedig az aztán igazi mászógép, korábban meg ugyanazokon a helyeken a kb 3-4 kilóval nehezebb és összevissza pogózó Mongoose-zal is simán felmentem. Szóval errõl ennyit. Én már elhatároztam, és kész. Nem fogom kihasználni, na és akkor mi van. A Csicsa meg ügyes gyerek, hogy merevvázzal mindent meg tud csinálni, én meg nem vagyok ügyes gyerek, nekem ezért kell 20 centi rugóút.

#5007
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
vasárnap, asszem 11 óra, Biciklon Kupa, gyertek ki :)

#5008
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp és ha scak egy fél bansíít veszel, fele annyira nehéz,,,,..

csak azért mondom mert tudom elsõsorban nem vadulni fogsz, teljesen félretereled magad, qva jó gép ha tettszik vedd meg..!! de hogy fogunk úgy tekerni??aztán meg amjd kedved se lesz eljönni, mert túl nehézkesnek tartod.. ettõl félek, csak jót akartam...

#5009
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Na!

Kornél, te mikor érsz rá a héten, mert valamikor ki kéne menni a héten a bányába! Bocival azt terveztük, hogy vasárnap lennénk kint jó sokat, szóval azt jó lenne megszervezni!

Hulp! Küzdj az igazadért ;D Ha neked Banshee kell, akkor azt kell megvennil! Megbánni biztos nem fogod! És fasza is meg minden!



#5010
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hulp, Biczónak igaza van, de végülis téged is meg lehet érteni. Maul is nehéz vasat vett, de azért szerintem sokszor fog neki nehéz napot szerezni, míg kiér-hazamegy jákról pl, a kõszegi túrákról ne is beszéljek. És hiába van alatta 20cm, nem tud többet kihozni belõle szegény hazánkban, mint pl egy merev gépbõl, max komfortosabb érzést nyújt. (MAX!) Erre jó példa a bánya, Csicsa merevvel megy.. ;)
De mindenki csináljon amit akar, nekem végülis tökmind1! :) Csak má vegyé valamit Hulp, mert nemsokára itt lesz a hó, és remélem kijössz emlékmûhöz!! ;)

#5011
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Sajna az a baj, hogy nekem mindenképpen olyan váz kell, aminek lehet állítani a nyergét, a Scott meg nem olyan és kész. Jenny nem veszek, mert nem kell egy harmadik is Szombathelyre, meg nagyon király bicaj meg minden, de nekem nem annyira jön be. (Remélem nem bántottalak meg benneteket Kornél meb Bocika.) Így utólag könnyû okosnak lenni a Mongoose-zal kapcsolatban, de amikor megvettem te se nagyon mondogattad, hogy el fog törni meg hasonlók, szóval így utólag én sem venném meg. De ezen már kár filózni.
Akkor is Scream-et veszek, nem érdekel mennyire nehéz lesz vele felfelé menni, inkább gyúrok majd. Én nem akarok mégegy törött vázat. Meg ha nekem az teccik, akkor hadd legyen már olyan bicajom. A Maulra sem lehetett hatni, hogy ne vegyen DH gépet, mégis vett. Persze tudom, én nem fogom olyan brutálul használni mint õ. De mindig is utáltam azt akik mondogatják, hogy nem használom ki, meg minden. A Mongoose-t kihasználtam, aztán mi lett belõle. Nekem a Scream kell és kész. Lesznek egypáran, akik még kevésbé fognak kedvelni, de nem különösebben érdekel. Irigykedjenk csak, rohadtul nem érdekel. Na elég a szófosásból.

#5012
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
husi=hussefelt ;)

aligvárommáramonblokkot,mondtammár?! ;D

oúti versenyre szívesen kimenek én. melik nap lesz? hánykor? hol?

Kornél még ha még megvan a tippet láncfesz ügyben oszd meg lécci ) rooxra nincs pénzem szólok elõre.. :) mondjuk nem tom mennyi a chaincat...de attol tartok sok..

#5013
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Kornél ez igen jó helyen lévõ verseny ausztriában... táv: 50, ~100 ,,~220km(7000m szk)ez elég extrem Pós idén végigcsinállta, azt mondta olyan lefelék voltak hogy beszarnál..:) na de itt a hely a lényeg annyira szép helyen van...

#5014
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

Mi lesz ez a verseny??
Hol, távolság? Indulni kellene.. ;D

#5015
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp neked külön fejezetet nyitottam, mert nen fér annyi karakter egy mezõbe mint amennyivel elmondhatnám mennyire fogsz szenvedni a felfeléken..jobban mint Maul....röviden.. na meg így két év és forum tag leszek:)

Hulp az a VAS amit venni akarsz enm ccre való-vegyéé inkább más vasat.. mert háát az hogy egy vas eltört alattad az nem azt jelenti hogy buldózert kell venni...!!! nézd máá meg miért tört el aza váz-nem akrtam ilyet mondani-de szar volt, még a meridám is olyan volt hozzá képest mint egy RM-7es a neuzerhez képest!!!!!!!!!:) finoman kifejezve...és a konam 1000000000000000000000000000000000000000000000xer erõsssseeeeeebbbbbpont.

szal vegyé könnyebb vasat, mert le fogsz maradni ha elmegyünk tekerni,na meg olyannal pl. a raxra sem tudsz majd felmászni, pedig micsoda bûn azt kihagyni....!!!szal vegyél valami ösztelóst de szerényebb sûrûségû vasat-úgy 3kgal könnyebbet!!-ez csak szerény megjegyzés,,,,majd fontold meg, van könnyebb álom bicikli is..pl scott-ok istenek, vagy vegyél 3.ik kistestvért a jennyk mellé még egy jennyt:)a váz árából isten brinyót kapsz..-ami jó abból nem baj ha több van..


#5016
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Biczó természetesen te is szerepelsz a meghívottak között, jöjjön mindenki :-)
mi elindulunk, de csak a poén kedvéért :D

#5017
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
hi..

Na a fene, a pofámról leég a bõr-->Mcclane má meg se hívsz..... ??? :o >:( na mind1-pedig el is indúlhatnék, mert mostanában már edzek is..!!Ehez mit szóltok??jövõre a cél: Salzkammergut trophy végigcsinálása..arra fogok edzeni.. Na meg hogy megverjem Mcclanet-mert akkor majd meghív, ha jobb leszek:) Matt mi aza husdarab amit vettél-aminek a bece neve Husi??biztos nem marha-comb......de én nemtom mi az..


#5018
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
most hétvégén ou-i egyéni indításos futamot rendeznek a Biciklonosok, nem jöttök ki Maul, Hulp, Kranked, Boczika, Freestyler, Biczó, Matt, és a többiek?


#5019
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
h259351 szeva, zalegerszegi vagy?
voltunk két éve asszem xc mk futamon nálatok, jó volt....
szívesen tartanánk veletek a kapcsolatot, mi kevesen vagyunk, ráadásul az "egyesület" is csak papíron létezik, szal örülünk minden mountis ismerõsnek
milyen verseny rendezésre gondoltatok?
mi csak kis helyi versenyeket szoktunk tartani, szinte csak a poén kedvéért, mivel támogatóink sincsenek, és ezért a díjak is igen csak szerények....

#5020
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts

Sziasztok!


Szombathelyen mennyi bringás van?
Nem lenne kedvetek nyáron majd közös túrákat, meg esetleg versenyeket rendezni az egerszegiekkel?
Esetleg "csapatverseny" is lehetne a 2 város között ...


a verseny dologgal kapcsolatban szerintem nem itt kéne kérdezõsködni hanem az egyesületeknél ahol hozzáértõ szervezõ emberkék vannak. bár ehhez nem értek szal :-X
az együttbicózás meg mindig jó ugyhogy felõlem mehet a buli :) monjduk se nem vagyok szhelyi se nem zegi ;D