Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4821
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Na megint mennyit tekertem, baromi jó idõ volt a 7végén, a bicajt sajnálom mert totál berozsdásodott...talán jövõ hét...

Ja hulp már nyitotttam neked rovatot,a krankedzone-on, majd nézd meg ;D ;D ;D

#4822
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,,na dig most jóó be kavartáál áhm...már pont eldöntötte-azt amit javasoltunk neki..erre elbizonytalanítod,,, :-\ :'( hulp-nam kell kõkemény freeride-gép, azzal nem tudunk felmenni a raxra...

hulp-chaparral,az is elég durva...néhm meg én se vettem stinkyt-minek..!?ez jobb, nem bántam meg sokkal többre való..tekerhetek is...ugrálhatok is..lefelé is jóó..nem ezt akarod?

#4823
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
@Maul:
Ja van elég sok hely!
Jó lenne ha lejönnétek mert sajna nekem nem nagyon jön össze hogy letudjak meni a bányához!
Nálunk itt Sopronban van elég sokk pálya az erdõben!
Northshore, egy csomó útátugrás megy stb.!
Akkor van egy elég fasza dirt pálya, ahol van 7méter hosszú dirt is! na meg egy letörés ott!
akkor van még egy skatepark ahol van szivacsgödör meg egy funbox ahol elég szép trükköket lehet nyomatni!
van bmx/4cross pálya is, már akit érdekel(engem nem ;D )


#4824
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Azt hittem hogy ez vicc ;D cc-re scream? ::)Hajrá hulp ;D

#4825
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hát, Dig, pontosan a DH és a kemény FR az a terület, amit Hulp messze elkerül... ;)
Neki CC-re kellene a bicaj, ha elolvastad volna a postokat, akkor ezt is tudnád! Jah, és tuti nem vesz használtat, de ezért köszi az "aggódást"! ;D

#4826
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Bocs hulp csak egyszerûen már nem bírom nézni az agóniád a bringa vásárlással kapcsolatban..
Naszóval végigkísérve a tanácstalan postjaid ;) arra jutottam hogy nem tudsz dönteni egy scream és egy akrámi között ami nem 6.1 kiló és nincs rá tíz év gari..
Namost ha a screamet veszed örökké a társad lehet a bringa mivel az életben nem fog szétmenni a váz a vázban konstrukció miatt..lehet vele szintre ugrani meg zuhanni akármennyit..egy valamit nem lehet vele..rendesen dh-zni..ugyanis nagyon nehéz..kint is NS és Trail bike..
nagyon ritkán használják kint egy tányérral..ez is elárul egy két dolgot..ergó ez a világ legkeményebb/legnehezebb/legtartósabb fr váza..200 mili úttal akárhová elég és még meg is nyugtat..
Szóval ezt mérlegeld hogy dh vagy akármi más..persze lehet vele dh pályán menni sõt ugye ez is alapvetõen lefele bicó csak nem fogsz soha sem úgy menni ezzel egy dh pályán mint Steve Peat..
Na ennyi..vedd meg ;D BETMEN árul is egy vázat tag nélkül jó olcsón..ajánlom két éves van rá még 8 év gari.. ;)

Na pusz, sikeres bringa választást

#4827
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Láttátok már a Fox új DH villáját? Rohadt jól néz ki, bár a fotó elég szar róla. Tök könnyû, de gondolom ezért az ára csillagászati, mint ahogy mindegyik Fox villa.

#4828
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, lenne egy kérésem! Valamelyik nap, amikor nem lesz olyan szar idõ kipróbálhatnám a Norcot mondjuk az Emlékmûnél felfelé? A homlokcsõ-szögre lennék kíváncsi, mert kb. annyi mint a Scream-nek. A két bicajnak kb. ugyanaz a geometriája. Mert ugye nagyon elbizonytalanodtam megint, merthát ugyanannyi pénzért mégiscsak plusz 5 centi rugóutat kapok. Még ha nem is használom ki, akkor is megnyugtató hogy van. Bakker de rohadt nehéz dolog ez a bicaj választás. Bocs hogy ezzel idegesítelek benneteket, de önmagammal is vitatkozok.
Lehet, hogy ez a bicajhiány már kezd az õrületbe kergetni. ;D

#4829
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mikor megyünk tekerni?
Ki mikor ér rá?

#4830
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na, itt vagyok, bocs hogy nem válaszoltam a hozzám intézett kérdésekre, de Németországban voltam céges kiküldetésen. Repülõvel mentem Bécsbõl Hamburgba. Srácok, ez a repülés nagyon király dolog, egyszerûen leírhatatlan.
Hát Krisztián, bicajom sajna csak jövõre lesz, talán tavaszra, nyár elejére. Mennék már én is nagyon bicajozni. A Chaparralt fogom megvenni, az nem csillagromboló, de mégis egy kellemes kis freeride bicaj, ami talán nem fog meghalni másfél év után.

#4831
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha jó idõ lesz akkor holnap megyek be 1.45 körül vonattal szombathelyre haverral egyet uccázni. jön valaki?

#4832
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem terveztem semmit még szombatra szóval itthon leszek, ráérek.
de hegyre most naon nincs kedvem menni viszont vmi városi lájtos gurgulászásban benne vagyok )

#4833
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Én pécsett nézem, ide is jöhettek 8) ;)...
Maul én elkérhetem, de akkor hétköznap otthon kéne lennem, mert akkor van suli, és tudnék találkozni az illetékessel..én elkérem -oda is adja nekem, de te cipeled...ok??? ;D :-\ ;
Az idõ szar, de nem baj, mert el lehet menni akkor is pl sarazni..az is király buli ;D

Akkor holnap hazamegyek,de menjünk tekerni áhm....szombaton Matt nem érsz rá?

#4834
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nem megyünk fel new world 5 vetítésre pestre kedden?

#4835
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp! Az új authort nem nézted? az rh+-ot! Szerintem kurva jó, ezzel lehetne mindenfele menni, az biztos! És az ára is korrekt!

#4836
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
jók a képek X-Bike! Sopronban sok hely van? Mert egyik hétévégn akkor lemennénk!

#4837
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Biczó, te a skateparkból nem tudsz kölcsönkérni egyet vasárnapra?
Aztán az emlékmûnél iszonyatosakat lehetne brutálkodni! ;D

#4838
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah akkor mi lesz?

Kéne csinálni valamilyen hordozható ugratót. aztán vannak jó ki ötleteim! ;D

#4839
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hát az idõt elnézve én max itt kõszegen a városba fogok gurulgatni hétvégén..

holnap viszont lehet benézek haverral szombathelyre. kéne vmi nyerget vennem már..
szal nem tom meddig maradok benn de kis uccázásban bennelennék.

#4840
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
az áhm ;D téligumi, fagyálló, és véddõital..

nekem a város is jó, ha nagy a sár jákon, vagy megnézhetjük a jáki templomot ;)
Majd írjatok akkor hogy hol és mikor...