Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4741
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
maj' jövõhéten sztem...

ugyis hétvége már öszi szünet yeah! :) bár akko' meg lehet felmegyek uccázni bp-re ha minden jól megy :)

#4742
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Maat, holnap gyere be délelõtt aztán menjünk streetelni, meg puskásba, mert gyakorolno kell a rájenlícsformációimat ;D

#4743
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Holnap akkor nem lesz semmi???
Legalább menjünk el valahova építeni, vagy csináljunk dört ugratót, hogy tudjam gyakorolni a rájenlícses mozdulataimat! ;D

Vagy legalább csináljunk egy rámpát!

#4744
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Há ez teccik hulp!
Most ezt úgy mondod, hogy ilyen idõben nem jössz bicajozni, mintha jóidõben jöttél volna velünk ;D

#4745
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Király vagy Matt (egylábas manual).
Kösz bocika a felajánlást, de nem élnék vele, használtat még akkor sem szeretnék venni, ha olyan megkímélt, mint a tiéd. Meg akkor nem lenne egyedi bicajom. Meg igazán már nem akarok zöld bicajt. ;D
Hát asszem ilyen idõben én inkább nem erõltetem a bicajozást, reggel is menetm dologzni, aztán a szélvédõre valami ragadós trutyi esett, nagyon undorító volt, és az ablakmosó is alig vitte le.

#4746
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Háááát :D mennék én szívesen, de valószínûleg ezt a hétvégét is végig kell dolgoznom! :P Talán a jövõ hetem már lazább lesz. Legalábbis ezt ígérik.....de aztán bejön egy új munka és fuccs. Az évvége mindig húzós a reklámszakmában. Viszont nyáron szinte minden nap tudok bringázni, mert akkor kevesebb meló van! ;D Azért kösz, hogy gondoltok rám is, ha tudok megyek úgyis. ;)

#4747
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Csá, Maul ilyen idõbe nem megyek sehova....

#4748
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Télleg Cornel, te miért nem jössz velük biciklizni?

#4749
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mondjuk ha valaki tud hegeszteni, akkor holnap reggel is összedohatjuk!

#4750
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Persze, én is csináltatni akaorok! Majd jövõ hétvégén megyek gyõrbe, aztán nagyfatteromék majd összetákolnak egy faszát!

#4751
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Sziasztok!

Olyan nagy kunszt egy ilyen rámpa? ???Mé nem üttök össze egyet? Nem tudom, csak kérdezem. Nem láttam, hogy néz ki, de szerintem némi faanyagból lehet csinálni valami olyasmit amire ha rámész eldob. Én annak idején - hah! ::) de rég is volt már - '91-ben úgy gyakoroltam az ugribugrit egy idõben, hogy egy kútgyûrûnek támasztottam egy jó nagy ajtót. Hááát nem akarok túlozni de kettesbe is földobott vagy 3 méterre. ;D (ja ez moci volt)
Szóval én inkább csinálnék, mint kéregetnék az biztos. Utólag elnézést kérek, nem akartam beleszólni, csak hátha nem gondoltatok erre a kézenfekvõ megoldásra.

Üdv

#4752
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
HI!


Jah, hát holnap délelõtt a canga az idõjárás miatt kilõve.....

Hulp nem köll Jenny?
olcsó....

#4753
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Teljesen mindegy boci már, hogy én mit akartam, mert nem lesz rámpa úgysem! De télleg szomorú hogy pénzt kérnek mindenért! CSak azt nem értem, hogy az õt miért zavarja hogy nem a "skateparkban" éll díszként, (mert ugyebár senki sem használja), vagy mi elvinnénk!
Na mind1!
Kössz biczó, hogy megérdezted!

Holnap akkor mi legyen?

#4754
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Mclane!

ne hülyéskedj már!

nem lesz semmi építés, ha minden igaz egy "hordozható" ugratót viszünk ki, lerakjuk valahova, aztán elhozzuk, semmi átalkítás meg ilyenek.
különben is ki a fa.t érdkelne ha a szabadidõközpontba valamit feltúrna valaki?????
senkit.

a gáz az hogy a Maul az emlékmûre akarja nem a szabadidõbe...

t

#4755
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
szal....
a szabadidõ központos pályára visszatérve....
mindenképpen szólni kell, mert építeni akarunk, meg átalakítani, azé' nem megy az olyan eccerûen, de szvsz összehozható....
yo lenne, szal ne kapkodjuk el, és a hely is szuper lenne, a bmx pályát kellene átalakítani, nem?
vagy mellette, mittudomén

#4756
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!


Egy nagy F.SZT!!!!
A Varga Jenõt ismerem, egy roha..t lehúzó gazember sporttanár létére...
a gyorskorcsolya edzõje volt, aztán onnan is csak nyúlta a lét....

t

#4757
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Bafki emberek 10kor érek haza... :-[ :'( :'( :'(
na majd csatlakozok, vagy nemtom...

Maulnak már mondtam...elment ez a világ :o >:( ??? már az ember jó ismerõse is mindenért pénzt akar..basszák meg..
elkértem a rámpát, de csak 3eért adnák oda 7végére...mert olyan nagy értékû :o >:( >:( >:(

na mindegy....ha netán nektek mégis kellene.. a puskás portáján kell hagyni a manit borítékban Varga Jenõ névre címezve..hát ez van..

#4758
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Csá!

na az éjszakai miatt a Ják kilõve ilyen nagy sárb nem lehet oda menni...
marad emlékmû....

9 óra!!!
Maul szerezz rámpát!!!

Matt meg Biczó meg mindenki akkor gyertek!!!!

t

#4759
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jákot sztem most kihagyom. délután meg ???

lehet akkor délelõtt bemegyek puskásba vagy nem tom. itthon eljátszadozom. mostanában tök jó line-okat sikerül összehozni :) múltkor véletlen megtanultam egylábbal állva manuált ;D

na majd akko' szerintem csak vasárnap..

#4760
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát 9-kor megyünk matt, de akkor Jákra, mert boci csak akkor ér rá! A biczó si mindig panaszkodik, hogy soha nem megyünk vele ;D Ezért délután is megyek-ünk tekerni!