Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4521
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Mondjuk ebben igazad van, megéri várni rá még egy hónapot, csak már úgy mennék, fõleg az a tudat szar, hogy már egyre kevesebb van hátra, de azért még mindig sok idõ, hogy végre meglegyen a bicaj. Egyre jobban várom már.

#4522
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp! Junior-t vel szerintem senki sem megy, így dh versenyeken sem!
Én a helyedben inkább várnék még egy hónapot a vásárlással, osz akkor megvenném a 888-at!

#4523
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Sajna még nem láttam, viszont ehhez az is hozzátartozik, hogy a filmet a Marzo szponzorálja, ami ugye azt jelenti, hogy mindenkinek az új csúcs villával megy, mert azt kell reklámozni, szóval ha nekem annyi fölös lóvém lenne, én is inkább a 888-at venném, mert akkor már lényegében mindegy, hogy 66 vagy 888, mert nincs már közöttük árban nagy különbség. A JuniorT meg sohasem volt csúcsvilla, mindig inkább olcsó, de jó villa volt, mert korábban is inkább a SuperT volt a menõ. És a 888 meg a JuniorT között van 80e Ft árkülönbség, amibõl kijönne a bicaj lényegében összes többi alkatrésze.

#4524
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp én a 66-ot venném a helyedben!
Mert, érdemes megnézni, hogy a profik között hányan mennek 66-al, és hányan juniorral! (Ha láttad az NWD5-öt tudod mirõl beszélek!)

#4525
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem rob, egyáltalán nem baj, sõt örülök, hogy van egy újabb vélemény, ami segíti a döntésemet. Szerintem a 32-es becsúszóval semmi baj, mert a Boxxer meg a Manitou Slider is azzal van szerelve ugyanekkora rugóútnál. Szimplavállast semmiképpen nem szeretnék ekkora rugóúthoz, abban nem bízok meg. Meg a Junior T-t is ajánlják extrém felhasználásra, ami az én súlyom mellett CC-t jelent :-) Nekem csak a papucsok tûnnek kicsit vékonykának, de végülis jobb, mint a QR20 meg a gyorszár.
Rob, esetleg ismersz olyan emberkét, akinek már van ilyen papuccsal szerelt telója? Bár szerintem még eléggé új, hogy tapasztalat legyen hozzá. Esetleg benézhetnék a telótopikba is ennyi erõvel. :-)

#4526
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a fekete karcsúsít ;)
az új junior semmivel nem kisebb, mint a tavayli, csak idénre rendes papucsai vannak. (32-es becsúszók, 170 mm út, ssvf csillapítás, csill. állítás belülrõl, elõfeszítés azt hiszem levegõvel)
ugyanezt tudja a 66vf is, csak 35-ös becsúszókkal és szimplavállal. az még alternativa lehet.

(ha nme haragszotok, hogy beleszólok ;))

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4527
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp, nem tudom, mert az igaz, hogy a junior-t t nem qr-20-al csinálták most, de akkor is elég vékonyra sikeredett!
Nem néztél még valami mást? valami szimplavállas nincs?

#4528
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja remélem én is hogy jó döntés lesz, azt mondták, hogy két hét múlva talán már itt lesznek, már nagyon várom. Most éppen a telókat nézegetem, és nagyon szemezek a Junior T-vel, most már annak is egész jó papucsai vannak, szóval lehet bele tenni átütõs tengelyt és nem olyan szar QR20 van rajta. Meg ez csak 530 Euró, míg a 888 minimum 800 Euró, de erre még van egy kis idõm eldönteni.

#4529
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Honnan, az x-factorból?
És mikor jön meg?
Egyébként grat! Jó döntés! A stinky az pont neked való, mert lehet vele tekerni is, meg ugrálgatni is!

#4530
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na talán ma pont kerül a bicajvásárlási mizériámra, mert ma megrendeltem a vázat, Kona Stinky 2005-ös.

#4531
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane! ha jó neked ma, lécci hívjál fel, mert már nem nézem a netet addig!+

#4532
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ok! Én benne vagyok! de akkor ma!
Hánykor menjünk? Mondj egy idõpontot, meg hlogy hol találkozzunk, aztán ott leszek mindenképpen!

#4533
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul asszem a szülõk már szereztek fát....

na egy kis street? menjünk má'
Come on! It's on

Korn

#4534
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane!
Beszéltem fatterral, azt mondta hogy olyan 7-8 ezer forint a köbmétere, de majd holnap megkérdezi, hogy mennyi pontosan!

#4535
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát most figyelj hulp! Ez Magyarorszag...
Na de hívd fel õket, aztán foglaltass le egyet, esetleg hagyott egy kevéske elõleget is, aztán akkor biztos, hogy jut neked váz!
Egyébként nem is csúnya ez a stinky, ha meg neked nem tetszik, párezerért lefújják olyanra, amilyenre csak akarod!

#4536
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azért én még bízom a dologban, csak azt nem értem, hogy az X-factor miért nem hoz be több vázat, szerintem 5-ször ennyi is simán elfogyna. Tipikusan magyar nagyker hozzáállás, hogy nem mernek egy kicsi kockázatot sem vállalni, csak 1 hét alatt rohadt sok pénzt összeszedni és meggazdagodni.

#4537
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul: ígértél valamit mára, emléxel? :)

Biczó:

velem sem jöttél tekerni....
én voltam csütörtökön és pénteken is streetelni....
soxor mondod, hogy nem várunk, meg hogy nem szólunk.....szal érdekes, nem gondolod?
Come on! It's on

Korn

#4538
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
HI!

Végre itt.. :bananadan
Nos, Hulp, ne fûzz sok reményt a Stinkyhez, nagyon keveset hoznak be,szal nem fogsz hozzáférni, de ha gyors vagy, egy próbát megér...Ausztriában én is próbáltam tavaly keresni, de semmi. Remélem neked nagyobb szerencséd lesz!

#4539
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, de még mindig olcsóbb mint Ausztriában, mert a tesóm is megkérdezte, és ott Grazban 1700 Euró, ami több mint a Banshee lenne. Szóval asszem eldõlt a dolog, mert más váz sajna nem igazán elérhetõ, vagy rohadt drága, vagy nem egészen az a minõség amit én szeretnék, illetve nem teccik. Szóval finnyás vagyok nagyon, dehát ha már egyszer ennyit kiadok érte nem szeretnék szart venni. Igaz a Kona színével is még egy kicsit barátkoznom kell, mert azért az annyira nem jön be. Viszont asszem legalább L-eset kell vennem mert az is mindössze 16-os. Ezeket ilyen Robbi Bourdon méretû emberkékre tervezték nem normál méretû emberekre.

#4540
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ez érdekes hulp, hogy annyi az ára, mert amit kiadtak 2005-ös x-factor katlógus, abban 219 zer van! Szóval elég vicces, hogy csak így módosítgatják! No mind1, ez magyarország, itt mindent lehet!