Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4481
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp télleg a Biciklonban rendelted meg a Konát?
súlyos..... :D
csak a Mümsz miatt mondom, nem bíznék rá egy Konát :)

Emlékmûnél szvsz gáz a rámpa, szólnának érte

NS-t mikor rakjuk rendbe? Maul azt mondtad, hogy még eccer ki kellene menni az idén
Come on! It's on

Korn

#4482
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
OK, csak akkor majd csörgess meg elõtte.

#4483
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja egyébként hulp, ma már nem viszem át, mert most értem haza, és el vagyok fáradva mint a disznó, meg már le is fürdötem, szóval majd akkor csak holnap!

#4484
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát nem tudom, hogy mikor érek rá a héten, max holnap amikor késõdélután, mert a többi nap 4tõl 7-ig nem érek rá, majd csak hétvégén!
De Kornél, te melyik napokon nem dolgozol, mert akkor mehetnénk így koradélután terepszemlére, és akkor hétvégén meg megcsinálhatnán a rámpát! Ha ez így nektek is jó! De mondjatok véleményt!

A tv-torony szerintem is jó, meg a emlékmû is!

#4485
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás

:shit:

Maul, akkor most a fõ dolog, hogy a rámpát lerakjuk, és összedobjunk egy 10m magas ugratót!! Az alá nem adom, mert akkor nem lesz papayából semmi! Olyan hely kell, ahol el lehet indulni akár 5-6m-es ugrásokkal, aztán izomból menne a 10m magas is! Vélemény? A TV torony dombja elég magas, meg jó a talaj is, csak nem tudom milyen meredek, majd megnézzük,oK?

MaTT, vigyázzatok ám, aztán majd ha lesz pár szabad órád, akkor gyere be, kell a segítség a dropout-nál!

#4486
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jóvan Maul, de azért ha tíz elõtt nem érsz ide, akkor ne gyere ma.
Kösz Matt, az egészben az a jó, hogy már konkrét a dolog, nem csak lesegetem a képeket aztán álmodozom. De azért a kész bicaj még tényleg messze van egy kicsit.

#4487
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul HL2 ide is jöhet, bár nincs még hozzá mon. vez. kártyám....
street és egy kis Parkos mikor legyen a héten?
Come on! It's on

Korn

#4488
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
hi!

Maul majd hívlak ha ráérek.
szerintem szerda jó is lehet, talán nem lesz rossz idõ.
akkor majd elötte megcsöröglek ok?

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#4489
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ne sajnáltassátok már magatokat!
Hulp, nem tudom, mikor érek rá elvinni, mert 7-ig focizom, szóval majd csak az után!

#4490
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
szasz Matt bá', régen hallottam rólad :)
kár, hogy nem jössz tekerni, de megértem az indokaidat...
nekem gáz, mert a többiek ugrálnak, streetelni senki nem nagyon akar...

nekem meg nemsokára indul az alapozás (holnap), szal asszem ennyi volt a street és az állatkodás....
azért tetszett ez is :)
Come on! It's on

Korn

#4491
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
azért polarist is szoktam simizni :D igaz kevesebbet )
majd jól megszere t/l getem aztán talán nem haragszik meg annyira )

amúgy gratula hulp az uj bicóhoz! tom még nincs meg de most már nincs sok hátra igaz? ) majd ha meglesz együtt visszaszokunk a bicózáshoz, ok? ;)

#4492
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Mivan Matt megcsaltad a bicajodat???? Micsoda dolog ez? Aztán meg majd csodálkozni fogsz, amikor ledob a hátáról amikor legközelebb bicajozni akarsz.
Jóvan, Maul csörögj ide akkor holnap este, öt után reményeim szerint már otthon leszek.

#4493
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na mind1 Matt te tudod!

Boic, te a héten mikor érsz rá tekerni? CSak azért kérdezem, mert jó lenne ha te is kijönnél helyetkeresni, meg rámpáttervezni!

#4494
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Hát Matt, nem szólok semmit már.....
.....


én meg nem válaszolok semmit mer ugyis le lennék ugatva ha ilyet mernék írni hogy ilyen zord idõben szebb dolognak találom a meleg szobát egy ifjú hölgy társaságában eltölteni, mint kint szétcseszni az izületeimet :)
szal az van hogy eddig bicózás volt egyedül ami boldoggá tett most meg akad más is.
navégre...megtaláltam szivecskés smileyt :love1: :)
azért nem kell aggódni....


még találkozunk...hahahha sátán röhögés...
:D
üdv

#4495
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó van, akkor majd holnap átvisem valamikor estefel, ha neked az úgy jó!! Meg a másik kettõt is!

#4496
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Esetleg nem tudnád hozzám eljuttatni a mobil winchestereden? Mert amit olvastam róla az alapján egész jó kis játék lehet.

#4497
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
DE megvan, 4 GB!
Meg van még a SH4, meg a flatout2, ezek az újabbak!
A Flatout 2 szerintem tetszene neked, ha a colinnal is annyit játszottál..
Gyere át érte valamikor, vagy átviszem én. Nekem mind1!

#4498
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, a HalfLife 2 nincs meg véletlenül?

#4499
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én is azt hittem már Matt, hogy elutaztál a Kanári-szigetekre, hogy bicajozzál, aztán azért hanyagolod a fórumot.
Inkább a jövõ héten vagy utána jön a váz nem nagyon szokták elkapkodni az ilyet. Minden attól függ, hogy mikor jönnek be az országba. A telót meg januárban fogom csak megrendelni és a Roland példájából kiindulva majd talán februárban meg is jön, viszont akkor már a többi cuccot is meg tudom talán venni. Azt nézegetem, hogy a Saint még mindig nagyon le van értékelve az ebike-on. Februárban talán akkor minden egyéb cuccot is meg tudok majd venni, ami az összerakáshoz feltétlen szükséges. Úgyhogy talán már elérhetõ közelségben van a dolog, de természetesen még semmi sem biztos a vázon kívül. Teló az JuniorT lesz, mivel az 135e Ft-ért beszerezhetõ, ami azért elég kellemes összeg. Egyébként most néztem, hogy a Boxxer World Cup is csak 200e Ft az ebike-on Boxxer Team meg 180e. Ennyiért már ezek sem olyan drágák. Meg még bejön a Fox DH villája is, dehát az gondolom nem 150e Ft lesz, hanem a Fox áraiból kiindulva 350.

#4500
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Matt, nem szólok semmit már.....
Hideg az szerintem egyáltalán nincsen, meg nem is kell még nagykabár én is csak szabadidõfelsõbe járok na mind1.....
DE akkor mi lesz veled decemberben, januálrban és februárban?? El fogsz felejteni biciklizni.........