Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4461
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ha nem jön meg a stinky vedd meg a specializedet!

Kornél, pénteken akkor csak tereplszemlére megyönk, mert akko nem a norcoval megyek, hogy ne legyen tiszta dzsuva!

#4462
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jah,oks, akkor péntek fél2!!

Hulp, én is így kezdtem....vártam decemberig a stinkyre, aztán januárig, aztán februárig... A stinky már csak ilyen, már mikor felteszik a gépre tajvanban, akkor megvannak a tulajok, és nem hinném, hogy a biciklont ott ismeri valaki! :afro:
De azért ne add fel, remény mindig van...
Hulp, kiszámoltad mennyibe fog kijönni a gép? Írjad le, mi lesz benne, oks? Régi alkatrészeket is felhasználsz?
Vazzzeee... megvan a régi vázad még?????? Add má ide, csinálok belõle egy frankó gépet!!! Nah??

#4463
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
menjünk is...
én ma is kimegyek egyet a városba, jó idõ van....
vasárnap pedig szeretnék kicsit gyakorolni a Parkosban, a Sípálya melletti ugratón, azon szerintem tudnék fejlõdni....
Come on! It's on

Korn

#4464
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp, én neked ajálottam a specializedet, én minek akarnék venni! Mert szerintem annyit rohadtul megér!

Ok McClane mehetünk vasárnap is!!


Kornél, akkor péntek fél 2 emlékmû??????????

#4465
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ide is írom, mert a krankedzone-ra nem nagyon írtok...
vasárnap menni kellene rideolni, nem?
Come on! It's on

Korn

#4466
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nekem ajánlod, vagy te akarsz venni egyet? Mert nekem ha minden igaz a jövõ héten már jön a bicajom, ugye minden attól függ, hogy mikor hozzák be õket az országba, de elvileg december elejére mondta az X-factor.
Ok Maul ráér a hétvégén is, mert én is inkább csak akkor tudnék elmenni érte, amikor jövök haza munkából olyan negyed5- fél 5 körül, mert este már semmi kedvem felöltözni meg elmenni érte, annyira nem érdekel a a játék.

#4467
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ok Kornél, akkor pénteken, fél 2 kor emlékmû?

HJulp, most néztem a specialedeket a Big hit fsr itthon 570 ezer lesz , szerintem annyit simán megér! Ugye???

http://www.specializ...l.jsp?spid=9401

#4468
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Igen Maul, jó lesz a péntek, mikor induljunk?
Mikortól érsz rá?
Zingert addig nem kellene zargatni szerintem,amíg nem ugrunk le 10m-rõl..:)

#4469
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
BOCI! A ZINGERHEZ MIKOR MEGYÜNK??????

Kornél, akkor péntek az jó neked??

Hulp, bocs, hogy nem vittem át a cuccot, de minden nap este fél nyolckor érek haza, aztán akkor már nem sok mindenre van erõm! De ha gondolod, gyere át érte, vagy majd csak hétvégén tudom vinni!

#4470
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Sõt inkábbb nem is veszek elsõvillát, és akkor jól meg fogok tanulni egykerekezni.


látom nem vesztek komolyan :cry: ;)

pedig megnéztem volna mien...na mind1 )

#4471
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
McLane!
Tudod mit almodtam ejszaka? Tobbek kozt veled beszeltem. Illetve csak te beszeltel:)
Ennek ellenere 1 szot sem ertettem mert be voltal rekedve es nem volt hangod:D
De azert nagyon magyaraztal valamit:D

#4472
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
stinky + merevvilla.....vazze Matt :D

pénteken akkor megyünk tekerni?
Come on! It's on

Korn

#4473
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Sõt inkábbb nem is veszek elsõvillát, és akkor jól meg fogok tanulni egykerekezni.

#4474
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
hulp!
vegyél má' egy merevvilát meg vmi zoggie véféket! :D kereket keresek neked a garázsba. stucni kormány meg 10bõl kijön ) jujj! komolyan! még sose láttam stinkyt merevvilávval! léccilécci!! :D

#4475
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát nem egészen, mert kéne még teló, elsõ kerék, kormány, stucni, elsõfék, amire most még nincs lóvém, szóval a bicajozásról majd inkább csak februárban beszélhetünk. Már nagyon várom, de már az is jó lesz, ha itthon lesz végre a váz, mert akkor az már kézzelfogható valami az álmodozáshoz képest.
Nekem alapvetõen a Biciklonnal semmi bajom, a garancia is inkább a Malin múlott, meg a gyáron, ahonnan azóta sem kaptam választ. Mindegy, rég volt, már nem is érdekel.
Basszus, most cserélték le ezt a rohadt fórum motort, és ugyanúgy szarakodik az üzenetküldés, miért van az hogy máshol mûködik a fórum, de a bikmakk az sokszor nem. Meg a smiley beszúrása is eléggé körülményes, a régi sokkal jobb volt.

#4476
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, akkor maradjunk a péteknél, én egytõl érek rá, úgy fél négyig kb!
Aztán akkor terepszemle!

Hulp, akkor jövõ héten már tudsz jönni tekerni?

McClane, a rámpát mobilra csináljuk, így az emlékmûnél is lehet majd ugrálni!

Boci!!!!!! ZINGErhez mikor megyünk?

#4477
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Kranked pénteken én is kimennék, szóljatok, hogy mikor és hol....
Come on! It's on

Korn

#4478
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
semmi gond Hulp, csak én is szeretném a többiekkel, hogy jó bringád legyen, és hogy minél elõbb jöhess velünk tekerni :)
Come on! It's on

Korn

#4479
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, a tapasztalatból már tanulhattál volna... Milyen hozzáállás volt a Biciklonban a törésedhez??? Vicces... Pósi ilyet soha nem tenni, feõleg, hogy KONA hivatalos forgalmazó, nem pedig egy kis luk... De persze te tudod! :scared:
Mikor jön meg? Alig várod, mi? Addig dobjad rá a régi cuccaid, aztán gyere!!!

Maul, én csak csütörtökön meg pénteken érnék rá kora délután, akkor tudunk menni? Szabadidõközpont?? Ott is vannak jó helyek!!!

#4480
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát én meg hasonlóan vélekedek a Canyonról. :matrix: