Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4561
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja egyébként a 888 az mennyibe kerül?

Meg azt nem tudjátok, hogy a tavalyi 888-hoz hol lehet venni gyári sárvhányót?

#4562
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Szerintem van nekik! Nézd meg az oldalukon, mert a vázra nincsen beírva semmi, csak a komplettre hoy júniusban érkezik! Hívd fel aztán kérdezed meg! Mondjuk Grazban biztos hogy van, aztán ott szerintem adnak kedvezményt is!

#4563
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igazából csak a váz meg a teló lenne sok, a többi talán annyira már nem. Egy 888 17 centis telót DaBomb átütõs agyat, meg valamilyen kormány (valószínûleg Ritchey Ricer SC) meg stucnit Ritchey vagy WTB kormánycsapágyat Single Track felnit. Meg kezdetnek vennék egy elsõ tárcsát, hogy legalább tudjam használni mert végülis a Julie-nak nincsen baja. Ha ezek megvannak akkor már tudok menni tekerni. Ha minden jól megy talán már februárban meglesz a dolog. Aztán egy Saint vagy Hope elsõféket, meg egy Saint hajtómûvet vennék még, meg majd egy Single Track felnit hátra is. Ezek lennének a tervek. Viszont azt nem tom, hogy itthon egyáltalán lehet-e majd kapni Stinky vázat, vagy nem meg mikor. Krisztián neked mikor jött meg a bicaj? Bár jobb lenne azt is kintrõl rendelni, sõt talán még lehet majd boltban is kapni Grazban.

#4564
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na végre Kornél! Már ideje volt! Hát a multkori nincs bedigizve, mivel eteg vagyok, és nem voltam suliban, de talán már holnap megyek!
Meg ma visszahozza a McClane, a mobilrackemet, és akkor holnap bedigizem, és akkor holnap odaadok mindent: mobilracket, kalapácsot, meg még a kisásod is nálam van!

Hát a hó az már jöhetne az biztos! Mindenkirfe ráférne már! De akkor Hulp gyûjtögess ám, minél elõbb meg kell venned azt a biciklit!
Egyébként milyen felszereltséget akarsz rá, és akkor így mennyibõl jönne ki?

#4565
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok, holnap (csütörtök) délután - este el kellene menni egyet streetelni.....
valamikor meg kimehetnénk a north shore pályát kicsit rendberakni....

na akkor street holnap?
ki jönne?
Come on! It's on

Korn

#4566
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!
Végre ismét itt! :)
Maul, a kalapácsot behozta faterod, mert kellene mindenképpen a hétvégére, valamikor elmennék érte,oks?
A múltkori videó be lett digizve? Van annyi anyag, unalmas óráimban majd krevácsolok valamit belõle!
Mikor lesz már hó??

#4567
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ok! ELolvastam, tudomásulvettem a dolgokat! De megint nem én kezdtem a vitát! No mind1!

#4568
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Köszönöm a megértést.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4569
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nyugi Maul....
ne balhézzunk má'

egyébként pedig kapcsold be valahogy a telefonodat, mert fel szeretnélek hívni, a vinyód még nálam van, és vissza szeretném végre vinni...
Come on! It's on

Korn

#4570
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
maul: a moderátoroknak sajnos(?) "munkaköri" feladata olvasgatni a topic-okat. mindet. tudod, hogy rend legyen.
tehát: attól, hogy szombathely a címe, nem a tiétek. érted, semmi nem a sajátod itt. ide az ír, aki akar. hogy mit nem, azt a fórumszabályzat világosan leírja.
tehát: nagyon örülök, hogy ennyire sajátodnak érzed ezt a topic-ot, de hidd el, nem az. nyilvános topic, bárki kifejtheti akármilyen véleményét a normális keretek között, és nem (csak) azért van, hogy megbeszéljétek, kinek mit kell most éppen csinálni ;)
kösz a megértést.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4571
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Nem töröltük. Ezeket azért olvasgassátok:
Moderálási alapelvek
Tanácsok a fórum használatával kapcsolatban

És vegyél vissza egy árnyalatnyit. (Értsd: számolj 100-ig, mielõtt csuklóból válaszolsz.) Ezt Tamáskával is rendeztem. Egymás között pedig privátban rendezzétek, NE ITT!!!
Egyébként a moderátornak pontosan az a dolga, hogy minél több topikon rajta tartsa szemét.
"In idem flumen bis non descendimus"

#4572
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kedves moderátorok az elõzõ hosszú gondolatmenetemet NE töröljétek ki mégegyszer! Köszi!

#4573
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nem lettünk lebaszva McClane!
Csak a kedves tamaskaa barátunknak nem tetszett a véleményem a fórumról!
Egyébként meg tamaskaa, én tudtommal nem szodtalak téged, meg nem kezdtem a el valótlanságokat beszélni!
Elég szomorú, hogy neked ez jött le abból, hogy beszúrtunk egykét képet a bikemagfórumra! Én ezt egy szóval nem mondtam, hogy ku*va buszke vagyok magamra mert leugrottam, -tunk egy két nagyobb letörést! Elég szomorú neked ha ez jött le neked! Meg nem tudom ki mondta egy szóval is, hogy én vagyok az Úristen! Mi csak megmutattuk, hogy vannak akik ilyenekt csinálnak! Kész!
Meg jó lenne ha a Szombathelyi társaságor nem küldenéd el a pic*ába innen, mivel nem is ismersz miket azt sem tudod kik vagyunk, csak itt jösz mint egy ilyen kismajom, aztán itt tudálékoskodsz! Egyeltalán mi közöd van neked ahoz, hogy mit írok én be a Szombathelyi topicba? Mit olvasgatod? Nem kéne ilyen sunyi kis gennynek lenni, hogy minden fórumot olvasgatok, aztán belekötök mindenkibe! Aztán a Freeride topic is a hozzád hasonló emberek miatt szûnt meg, mivel ott is az L.L. gyerek tett egy megjegyzést, aztán kiindult egy szép kis vita, aztán az eredmény az lett, hogy megszûnt az egész! Szóval leköteleznél, ha nem mások dolgával foglalkoznál, és saját haverjaiddal törõdnél !
Bár ahogy elnézem nálatok Szolnokiaknál nagy lehet az összetartás, meg a csapatmorál, amikor még csak egy saját topicotok sintsen! Szóval.....
Meg ne ezzel a tipikus magyar dumával gyere, hogy csinálj jobbat, meg húzzál el!
Szerintem akkor is az eredeti fórum, ami több évig volt, az volt a legjobb, minden féle kritériummal szemben! De mégegyszer kihangsúlyozom, ez az én véleményem!!!!
Ha neked más elfogadom, nyugodtan be is írhatod ide, szerintem mindenki szívesen meghallgatja, csak nem ilyen stílusban kéne! Meg majd akkor szidjál MINKET, ha majd mi is megjegyzéseket tettünk rád, meg a nem létezõ haverjaidra! Meg te is nyugodtan linkelj képeket magadról, hogy milyen kemény dolgokat tudsz csinálni, azt is szívesen menézzük.
Mondjuk az is elég szomorú, hogy Magyarország hiába kics, meg nincsenek természeti adottságai, akkor is tele van ügyes, és tehetséges emberekkel. (Általánosságba beszélek) És akkor nem az van, hogy mindenki büszke lenne rá, hogy hoppá ilyeneket is tudnak a magyarok! Neeeem, hanem egybõl jön a fikázás, hogy hülye nagyképû, öntelt majmok, meg hogy nem kell itt felvágni hogy miket csinálnak, meg .......
Ez van itt! meg ehez kapcsolódóan érdemes megnézni a bikemag újságokat is. (Most nem szidásképpen mondom, mivel mindig megveszem a bikemagot, és el is olvasom, meg jó is, de) Mert ugye ott is az van, hogy ha megnézed a címlapokat, hogy azon is nagyrészt már csak külföldieket látni, Még azt is mondanám persze, hogy ok is lenne, ha ilyen megaszuper ugrásközben lenének, de sajnos nem! Hanem ilyenek vannak, hogy tolja a biciklit, a gunn-rita mosolyog a biciklijével, meg hasonlóak.. Szóval ez is egy érdekes dolog, hogy van egy hazai újság, amit azért sokan olvanak, és mágsem az a cél, hogy az itthoniakat karolják fel, hanem még mindig a külföldieknek a fame-jét emeik!
Szóval tamaskaa, így a végére annyit mondanék hogy nem szeretnék ebbõl is egy nagy vitát kezdeni, csak elmondtam a véleményemet, és jó lenne ha ezentúl a te véleményedet kicsit kultúráltabban, fejtenéd ki! Mert elfogadjuk a negatív kritikát is, csak az ne valótlan dolgokat állítson!
Én részemrõl a téma le van zárva nem szeretnék folytatást ebbõl a dologból!

Viszont látásra! Maulka voltam, vagyok, leszek!

#4574
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás

skacok, nézzétek meg ezt plíííz:

http://www.ellsworth...alist/index.cfm

szerintem rosszul számoltam, hogy 150 ezer ft.....


ja csak a váz :-)
Come on! It's on

Korn

#4575
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok, nézzétek meg ezt plíííz:

http://www.ellsworth...alist/index.cfm

szerintem rosszul számoltam, hogy 150 ezer ft.....
Come on! It's on

Korn

#4576
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nnah, nahh

mi történt?
má' megin' le vagyunk b@szva....

Biczó nem www.krankedzone.atw.hu, hanem www nélkül....

tud valaki arról valamit, hogy az országban hol vannak skate parkok?
Come on! It's on

Korn

#4577
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp, szerintem Ausztriában biztos hogy lehet kapni! De majd ha meglesz a pénz és csk az lesz a gond, hogy hol lehet venni, akkor egyesítjük erõinket és megoldjuk a problémát!

#4578
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

*** kimoderáltam magam ***

tam
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4579
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Akkor talán már januárban meg tudom venni, ha tudok valahonnan vázat szerezni, mert itthon tuti hogy nem lehet majd kapni. Aztán akkor majd már talán tudok menni hóugratni az Emlékmûhöz. Persze mindenképpen csak vázat akarok venni, mert végülis alkatrészek közül egy csomó minden van, meg azért a Drop Off duplavállas nem egy álomteló. Azért lesz benne 888. Sajna most inkább attól függ a dolog, hogy tudnak-e szerezni ilyen cuccot abban az internetes boltban. A kis kamerát nézted?

#4580
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv!
Asszem Salanak megvan.bye