Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4501
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
élek is virulok :)

csak mostanában félreraktam picit a bicót. hideg van. lusta vagyok megcsinálni hkereket meg a féket. akad más dolog. :) majd ha kicsit barátságosabb lesz az idõ és nem télikabátban kell tekerni akkor kimerészkedek )

#4502
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
New Wolrd 5 még mindig nincs meg senkinek???

Matt mi van veled? Mostanába nagyon eltûntél.........

Holnap akkor ki ér rá?

#4503
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
És menyiért árulják???

Hulp, akkor a vázad, az most a hétenm jön meg?
És telót akkor melyiket veszed, és mikor?

#4504
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Tudom, ott voltam a Rolandnál, amikor felhívtátok, meg anyu is mondta, hogy itt jártatok. 2005-ös Z1 FR I ETA van neki egész pontosan. Itt a link:
http://www.marzocchi...&IDOggetto=8450
Nagyon szépen néz ki, pl tök tetszett, hogy a teljes nyak rész kívül belül festett, tehát nem kezd el rozsdásodni. (Bár ahogy most nézem ez nem is igazán valószínû, tekintve, hogy alumíniumból van.) Meg az újfajta átütõs papucs is jól néz ki, és elég merevnek tûnik. Persze azért nem 888. Ja és 15 centit rugózik.

#4505
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp, kár hogy tegnap nem voltál otthon, pedig meg akartunk lepni a biczóval :D

Egyébként a rolandnak milyen a telója? Mikor szereli össze a gépezetet?

#4506
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja és két hét múlva szombaton lesz a canyonban az NS építés, meg utána estig vetíés lesz!
És meg vagyunk hívva szóval mindenki úgy készüljön, hogy jó lenne menni!

#4507
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Vasárnap az ok McClane!
DE szerintem akkor ki kéne menni ns-ezni vagy esetleg jákra!

#4508
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ehh, ma este a nõvéremék lányaira kell vigyáznom, szal a street kilõve, de a vasárnapban benne lennék...
na akkor vasárnap?
Come on! It's on

Korn

#4509
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nah Boci

már nem tudtuk, hol vagy....sok a meló gondolom...
ma este én is bent leszek, meló lezs, és az eredetileg tervezett éjfél helyett kb 3-kor mehetek haza, és 6-ra jöhetek vissza...
sza la holnapit még meglátjuk, de írjatok, ha mentek...
Come on! It's on

Korn

#4510
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

na büdös kölkek!
mikor megyünk kerékpározni?

ma fog este nekem eldõlni mikor kell dolgoznom, de szerintem a holnap 13-14 óra megfelelõ lehet.
Ha nektek is jó?!?!


írjatok!!! vagy hívjatok/SMS 06 20 219 2355
tamas
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#4511
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
JuniorT

#4512
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp,akkor most mi mellett fogsz dönteni?

#4513
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Miért nem hívtál McClane?

#4514
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Igen, 2003-as DJ volt, úgyhogy ezek alapján már tudom is hogy mozog a JuniorT - álomszerûen. Sajna nekem a Boxxer annyira nem jön be kinézetre, meg a én Marzó-mániás vagyok, nekem nagyon bejönnek, jól néznek ki és nagyon jól is mozognak. A telók meg általában nem a becsúszószárnál szokták megadni magukat, bár a duplavállasok nem tudom hol, szóval 32 vagy 35-ös becsúszó nem olyan lényeges számomra.

#4515
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
maul:

888rt (katt ide) ugyanaz idén, mint jövõre a vf. ;) csak mondom. ssvf van benne, nem a mx catridge, ami a shiverekben, vagy monsterekben, vagy a 888rc-ben (ami idén 888r néven megy még hscv csillapítással az egyik szárban)
belül ugyanaz, ami a juniorban is van, lévén abban is ssvf van. a külseje persze más, hiszen a 35-ös becsúszók nagyobb felépítést eredményeznek.
151-es boxxerem nem volt, de amugy egy nagyon jó villa!!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4516
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Biczó! Holnap akkor menjünk tekerni! Mondj egy idõpontot!
McClane, a kenyonba mikor kezdik el csinálni a dolgokat?

rob, nekem nem vf-em van, hanem rt-m, ami ugyebár oemes. És az r-tõl annyiban különbözik, hogy nem lehet állítani a csillapítást!
Meg azért arra kiváncsi lennék, hogy a 888 mikor ugyanolyan mint a junior-t............
Nah mind1! A boxxer 151 az biztos jobb..............

#4517
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Kösz rob, elég meggyõzõen tudsz érvelni.


köszi ;)

ha az a dj3 2003-mas volt, és nem 2004-es, akkor az új junior ugyanúgy fog mozogni mint az.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4518
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi.. na ájj-ájj ájj!!!
Mcclane ne keverj!!-én mentem volna, csak az neked nem volt jó-este meg korizni mentem!!!!!!!!


Boci vasárnap ott voltam!!!! fél egytõl-akkor értem haza mikor hívtalak!!!!!!már halálra untam magam-4szer másztam fel az emlékmûhöz, voltam a parkolóban, szembem a parkban , a virágágyáskörül...a parkoló tele volt hungarocell-csíkokkal-ott ahol a parklóból felmegyünk a járdára..!!!! egy babakocsis csaj a füvön kaléstólt,,,és még egy érv, ha már valamiért nem találkoztunk--->nekem tudod hogy nincs sok idõm,szerinted elmentem, és mire odaértél volna hazamentem, ez így nem ok..miért mentem volna haza elöbb, ha már oda mentem, mert ott voltam..még arra is emlékszek hogy a domb bal-fele(ha felfelé megyek) havas volt...raktam bele pár-csíkot...az még elõfordulhatott hogy nem a valós idõt mondták-vagy kerekítettek-ebben hibáztam mert tényleg otthon felejtettem a telefonom....

De Boci-ne nevezz hazugnak!!!!! Mert ez egy kicsit sértõ volt, nem?!!!!Ha nem mentem volna el, akkor felhívlak, még akkor is felhívtalak volna ha Naomi -van nálam(két numera között)!!!

Mcclane-én voltam minden nap-tekerni, csak nem akkor amikor neked jó lett volna, mert akkor nekem nem volt jó...!ezért ne kavarj!

Holnap már délelött otthon leszek, ha lesztek, Boci, nekifuthatnánk újra egy tekerésnek, most viszek órát...

Hulp, tetszik a dilemmád......csak így tovább....
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4519
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kösz rob, elég meggyõzõen tudsz érvelni. 888VF-et igazán én sem szeretnék, mert ha már 888 akkor inkább az RC, de igazából a korábbi Marzóm egy Dirt Jumper III volt ami úgyszintén alap villa a maga kategóriájában, és azzal sem volt probléma, mert a Marzók gyári beállításokkal is általában kiválóan mûködnek annál sem kellett igazán semmit utólag állítani (kiv levegõ rásegítés).

#4520
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
na msot a tisztánlátás miatt: a 888vf az belül = a juniorT-vel. csak vakítás az a villa (már bocs, tudom maul neked is az van, de annak semmi köze a 888rc-hez, csak a külseje egyforma) szóval: amig stinky a váz (és nem verseny dh váz) addig mindegy, hogy mi van benne elöl, a váz sem überkomoly. (félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy sz*r, csak nem high_end, ugye érted mirõl beszélek?) a 888rc hig_end. és szerintem felesleges bele. meg kib*szottul magas is. sokat emel (magasabb, mint egy monster T) a beépítése 600 mm-nél is több a felsõ állásban, alul meg kb 595 a 200-as, és 575 a 170 mm-t mozgó.

ugyanez egy 200-as új 2005-ös boxxer esetében alig 550 mm. ez nagy különbség. nagyon el tudja rontai a geometriát egy nagy villa. (hanyattesik)

szóval szerintem junior.
tapasztalat még nincsen, lévén egy kanyi sincs itthon belõle, külföldi (usa) fórumokon olvasgatni szebbeket róla. mostmár csak egy baja van, elég buta a csillapítása, mondjuk a boxxer race-ével van párban kb. szóval "alap" ami nembaj, ha nem versenyzel, mert akkor szépen teszi a dolgát.
igazán a supert lenne jó ezzel az alsószárral, de '05 supert már nem lesz....

úgy tûnhet, mintha fikáznék, de ez a véleményem.
király váz az új stinky (bár ugyanaz mint a tavalyi, csak + 1" rugóút meg más szin) hiszen milliószor bizonyított már ezer videóban, és a whistler bike parkban kanadában ilyenek a bérelhetõ biciklik, amik azért kapnak rendesen ;) csak ha jobban is el tudod költeni a pénzt, és amugy sem a profi felhasználás a cél, akkor nem éri meg a junior helyett 888vf-fet venni, mert csak a külseje változik, magasabb és nehezebb lesz, de jobb nem. (max. erõsebb)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.