Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4441
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Na megvan a cc-masina is!!!
Mcclane mikor szoktál edzeni? mindig vasárnap? szeretnék becsatlakozni, az én kis szintemen..micsoda könnyû a gép...,az elsõ 180ból 380lett:)))olyan könnyû hogy csak csuda..Mcclane 15.tõl otthon leszek, mikor lesz-LAn??????Mehetek én is??

Miyen rámpáról van szó???

Hulp, most mit is veszel????? Most olvastam az ezredik kimondott bicajnak a nevét..már nem bírom követni, és csodálkozni se,,,,,:)de nem is csoda, ezt nem lehet követni,,Hulp vegyél inkább egykerekût,,azon kevesebbet kell gondolkozni,,vagyis csak egy keréknyit...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4442
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
OK Maul, de azért ha tudsz majd csörgess meg elõtte. Köszi

#4443
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Akkor holnap ki jön és mikor? Mert elvileg délután megyünk bocival tekerni!

Hulp, majd akkor holnap délután átvuszem a játékokat!

Egyébként Kornél, megkérdeztem fatteromtöl, és a sípálya magánkézben van, már nem az önkorményzaté, szóval nem nagyon lehet ott ritkítani, de majd holnap is kimegyek, aztán fényképezek, meg tervezgetek, mert most van már jó sok ötletem! Majd holnap akkor megcsinálom, meg méregetek, meg minden!

#4444
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok, még dolgozom, szal ma nem tudok menni, de vasárnap ki kellene menni, Kranked nem tud jönni, deMaul te azt írtad, hogy mehetünk....
Come on! It's on

Korn

#4445
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
McClane, 3kor nemtom merre leszünk, gyere ki szabadidõ fele, vagy az emlékmûhöz, de lehet, hogy arra már megyek haza..:(
Csabika nem érdekel különösebben, majd kiderül, mi lesz, most a rámpa a fontos, lehessen gyakorolni egész télen..:clap:

#4446
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Holnap otthon leszek és megyek tekerni, lehet elmegyek Köszegre ha Matt enm fog csajozni, és jó idõ lesz, és eljönne még valaki...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4447
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Lan-party-mennék, ha mehetek,hol lesz????mikor? Mcclane 15.tõl otthon leszek!!!!

Hulp látom a DILEMMÁD de épp ezért nem szeretném végigolvasni, hüle vagy egy hétig legyek it????:) nekem túl hosszú, és érthetetlen...

Hulp vazze, vegyél katarga minit-MI maullal tudjuk hogy az áhm a bicaj, még north shorra is kiválló, amilyen kicsi olyan hatalmas...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4448
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
skacok, lesz lan-party, érdekel valakit?

tegnap voltam a Parkosban az ugratónál, utána pedig kimentem a városba, a csúszás abszolut nem ment, eccerûen nem éreztem a bicajt....
beszéltem, Csabikával, mondtam neki, hogy gondolkoztok a Papayán, erre azt mondta, hogy az soha nem lesz meg....na most nem ám, hogy felhúzzátok magatokat :)

ma én kb 15-tól érnék rá, hol lesztek akkor?
szombat este én megyek a lan partyra, valszeg ott leszek vasárnap délig, utána már nem nagyon lesz erõm tekerni......szal ma kellene menni, de ma meg aludni akartam, mert holnap be kell jönnöm melózni, na meg utána irány a lan party, szal érdekes lesz...
de ma akkor megyünk?
Come on! It's on

Korn

#4449
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Bazzeg de hosszú lett, bocs mégegyszer, szófosásom volt. Maul, hétvégén akkor be tudsz ugrani a HL2-vel valamikor? Mondjuk délután, mert ugye délelõtt nem valószínû, hogy ébren leszek.

#4450
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, elõször is sajnos olyan országban élünk, ahol nincs minden domboldalon felvonó, tehát ha akarok, ha nem valahogy fel kell jutni arra a kurva hegyre amit inkább tekerve teszek meg mint 10 km-t gyalogolok. Nagyon jól tudod, hogy miért szeretnék egy olyan bicajt, ami sok mindent kibír. A Mongoose-ra is azt mondtátok mind, hogy az aztán bírni fog mindent (legalább is a törés elõtt), aztán látod mi lett a dolog vége. Rohadtul nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam, feltételezem, hogy eddig is voltak páran akik hülye gazdag kis köcsögnek tartottak, aki még bicajozni sem tud csak van egy jó bicaja. Úgy gondolom ti nem tartoztok ezek közé, és gondolom akkor is elmehetnék veletek bicajozni, ha RMX-et vennék SuperMonsterrel. A Shimano fékrõl csak annyit, hogy szerintem százszor jobb bármelyik Hayesnél, és itt nem csak a fékerõ a fontos, hanem a moduláció, ami szerintem sokkal fontosabb, és nagyon jókat írtak róla. Ennyi erõvel neked nem is kéne elsõ fék, mert nem használod, mégis nagytárcsás Hayesed van. Nekem sajna a recefice nem jön be, nem tehetek róla, én robbal ellentétben pl nagyon bírom a shimanot, ez van ízlések és pofonok. Szerintem mindkettõ megfelelõ minõségû termékeket gyárt. Itt már szerintem elsõsorban az dönt, hogy melyik tetszik jobban, mert akkora különbség nincs közöttük. Úgyis csak akkor lesz Saint hajtómû, ha még februárban is ennyibe fog kerülni, mint most az e-bike-on, mert 80e Ft-t nem ér meg. A nyeregállítás lehetõségére nem szeretnék újból kitérni, nekem az is fontos, és kész. És minél inkább le akarsz beszélni valamirõl, nekem annál inkább kell, ilyen hülye természetem van. Nemsokára úgyis eldõl, hogy lesz-e Kona vagy nem. Nagyon szívesen vennék valamilyen Nicolai vázat, mert azok is nagyon tetszenek, de annyi lóvém nincs rá. Azért abban a konás csávóban nem csak a bicaj volt mókás, ott õ maga volt egy jelenség. Meg én nem szeretem ezt a kategorizálást. Szerintem az én bicajozási stílusomra azt mondani hogy CC iszonyat nagy sértés egy igazi CC-sre nézve, de miattam annak hívod aminek akarod. Én bicajozni veszem a bicajt, ami nekem mást jelent egy kicsit mint neked. Én inkább tekerek 40-50 km-t, mint 50000-szer leugrom ugyanazt a letörést. Az is jó, meg minden, szívesen ugrálgatok is, de inkább a most olyan divatos enduro jön be. A bicaj súlya meg rohadtul nem érdekel. És lécci most ne kezdjetek el nekem enduro bicajokat ajánlani, mert nem érdekel. Részemrõl téma lezárva, és bocs a kisregényért.
Kornél, én szívesen elmegyek veletek majd ugrálni (mégha ez ellentmondásnak tûnik is az elõzõekkel) ha meglesz a bicajom, mert hétköznap úgysem lesz másra idõm.

#4451
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, ezt láttad??

http://rccamera.fw.hu/

#4452
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, én már ezen túl vagyok, hagyjuk Hulpot, neki ez kell, õ dolga!
Inkább beszéljünk arról, hogy fél2emlékmû, aztán max 3ra haza kellene jönnöm, mert dolgom van, de szerintem addig megoldjuk, nem? Lehet, hogy én sem a Jenny-vel megyek, lehet, hogy moci vagy mongoose...:))
Hulp, nem akarsz tekerni valamikor? Jó lenne már, ha eljönnél, aztán jobban kifejlõdne benned, mit is akarsz valójában kezdeni, még az is lehet, hogy újra ugrálni fox velünk! :)
Biczó, én sajnos hétvégén dolgozom, de biztos jó idõ lesz, tudtok menni tekerni!!

#4453
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Biczó!
A kisbiciklinek nem tudtam utánanézni, mveil nincs semmi elérhetõsége a katarga bikesnak, az oldalukon, egyszerûen nem lehet továbbmenni sehova, de próbáljátok meg ti is!
http://www.katarga.com

A hétvége az jó nekem, szóval mondj egy idõpontot aztán mehetünk is!
Kornél, boci, ti hétvégén mikor értek rá??

Hulp!
Ez hülyeség, amit írsz, hogy a nyerget nem lehet állítani, mert az én norcomon is meg tudom csinálni úgy, hogy majdnem kinyujtott lábbal is tekerni, szóval a te magasságoddal ez meg nem számít, mert simán fel tudod annyira húzni!
De ha nem jönne meg a váz, akkor vegyél specializedet!

Egyébként én a helyedbe nem költenék sokat a fékekre, vennék egy hayest azt jóvan, mert ha cc-zni akarsz, akkor tök feleslegesm hogy úgy fogjon mint a halál fa*za!
Még én is feleslegesnek tartom a hayes fékerejét is szóval nem tudom neked minek kell a saint!

Meg szerintem hajtómûvet sem saintet vegyél, mert annyi pénzért kapsz kurva jó racefacet, ami ugyebár százszor jobb a símanónál! Vagy egy holzfellert is fasza lenne!
Mondjuk szerintem neked még az is felesleges lenne, mert alattam a huseefeltnek sincs semmi baja, és azért én nem cc-zek :) ÉS NAGYON MEG VAGYOK ELÉGEDVE VELE!
Annyi pénzér tökéletes szerintem, aztán akkor a fontosabb dolgokra több pénzed marad, pl teló, kerekek.............

Meg egy dolgot még had kérdezzek, de nem szivatásból!
Minek akarsz te duplavállas telót cc-re??
Olyan akarsz lenni mint az a faszi a konatalálkozón, akinek stinkí primoja volt és junior-T je, és 20 bárra volt felfújva a rugóstagja, és õ is cc-n indult!!! És mindenki hülyének nézte! Most akkor te is ilyen akarsz lenni? Mert ki fognak röhögni, ha megtudják, hogy egy 17-17 centit mozgó bikot mire használsz..........
Mert a váz az oké hogy annyit mozog, mert az lehet állítani is, meg keményíteni is, az még elmegy, de egy 17 centis duplavállas teló........

#4454
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
most vettem saint féket. a vezetéke alapból cserés, de van jagwire 30 ft/cm áron, fémszövetes. az nagyon jó.
én mondjuk hope tárcsát vettem (olcsó volt, 24 ezer a 2 db 205-ös pizza, ami a mono 6ti-é) de legszebbcsavo a gianton hayes tárcsákkal használja, és meg kell mondjam, beszarás jó a fék. tudja rólam sok ember, hogy rühellem a sh!manot, de be kell látni, g*ci jó lett...
hajtókar: abbl nem kell saint, az xt majd ugyanolyan erõs, és minusz 300 gramm. mondjuk most olcsóbb az ebike-on a saint, mint az xt. lehet én is azt veszek. :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4455
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

Hulp hogy állsz a DILEMMÁDDAL


Tessék visszaolvasni!

#4456
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi..
Maul kisbicikli+Boci??????->iszonyat király...
Mikor nézel utánna???Vagy már megtetted?
Hulp hogy állsz a DILEMMÁDDAL???

Hétvégén megyek hadza-ha ráér majd valaki mehetnénk rideolni...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4457
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ez mind szép és jó, de a Bighitnek megvan az az iszonyatosan nagy hátránya, hogy nem tudom le-fel huzigálni a nyerget, ami nekem fontos. Kornél, a Biciklonban nem csak mondták, hogyha lesz, akkor hoznak, hanem felhívták az X-factort és rendeltek nekem egyet. Persze mivel Magyarországon élünk simán elõfordulhat, hogy szarnak az egészre, és eladják valaki másnak, de akkor még mindig tudok venni más bicajt. Szóval majd meglátjuk mi lesz.
Természetesen a meglévõ alkatrészeket fel fogom használni, hiszen a bicaj hátuljának nem lett semmi baja. Csak elõre kell minden. Amikor megjön a váz asszem veszek Saint elsõagyat, meg elsõféket. Tudom, hogy ti nem vagytok oda érte, de szerintem akkor is nagyon király cuccok. Valószínûleg majd a hajtómû is Saint lesz, ha akkor még lesz leárazva, meg minden úgy lesz, ahogy eltervezem.

#4458
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én a speckó mellett vagyok ;) persze tudom, ez nem sokat számít, de én azt venném. jobb is, szebb is.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4459
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
DE ha kompletten is megéri, mert összerakni ilyen kategóriájú biciklit ennyi pénzért nem tud! Meg a gyári teló sem rossz benne! Meg azt ki is lehet cseréltetni! Meg szerintem szép is!

Meg a váz sem lehet több 250 ezernél, és az nagyon kedvezõ!

#4460
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az új speckónak amellett, hogy 8" az útja (nem 7 mint a stinkynek) átütõs 12-es hátsóagya is van. kicsit merevebb, mint a stinky ;) azt nem tudom, hogy lesz-e váz magában. de abba már jó a 888vf is :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.