Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4421
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul szombat délelõtt ki kellene menni a Sípályához íretani, meg gyakorolnék is...
utána meg mehetnénk a Póshoz...vagy mire kell menni a Póshoz?
Come on! It's on

Korn

#4422
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
na akkor mivan a szombattal?
Maul sípálya írtás?
Come on! It's on

Korn

#4423
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah mit mondtak a biciklonban hulpovics? Mikor jön meg?

Szombaton akkor megyünk???

#4424
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
igen

#4425
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp-most milyen vázra vársz????vagyis miylen márkára??KONA???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4426
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Az- a helyzet hogy ég a Pofám-vagyis fog majd Pós -elött, mert részben miattam is lett ez a 7vége kijelölve építésre,,de úgy néz ki hogy nem fogok tudni hazamenni 7végére, mert melózok.....Mcclane az lenne a feladatod,hogy bármi áron kimentsél ok???!!!!! Tökre sajnálom,,de nem tehetek róla...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4427
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát McClane, én holnap érnék rá déltõl négyig! Meg talán pénteken is! Szombaton meg egész délután! Vasárnap meg egész nap!


De szombaton jó lenne kinéázni a kanyonba is! Mikor építik a darabot McClane? REggel, vagy délután??


Kornél, Boci ti mikor értek rá??????

#4428
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
na tsáááá arcok :D

tegnap elkezdtem az alapozó edzést...Biczó azt nem tudom, hogy az erdõbe mikor megyek cc edzésre...
bár lehet, hogy vasárnap kimegyünk a hegybe :)

Maul én is beszállnék a sípálya írtásába, kimehetnénk együtt is....mikor?
Come on! It's on

Korn

#4429
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Még nem jött meg, viszont azt már láttam a neten, hogy a komplett bicajok hétfõn már megjöttek, csak azt nem tudom, hogy a vázak is most jöttek-e vagy azokat majd egy másik szállítmányban küldik, mert azt nem írták, hogy vázak is jöttek volna. Voltam a Biciklonban, azt mondják, majd szólnak ha már itt van. Majd talán holnap.

#4430
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Ok Kornél, akkor majd máskor!
Ma kint voltam másfélóráig, aztán elkezdtem kitisztítani a részt! Elég jól haladtam, szóval így 3-4 négy ember 3 óra alatt simán végezne! Akkor mikor menjünk építeni, mert hóba, meg fagyba nem akarok!
Egyébként szombaton lesz a caníonban a ns építés, meg vetítések, szóval oda is elnézhetnénk!


Hulp! Megjött már a vázad? Mert ezen a héten kell ugye??

Hát biczó szerintem nem érdemes erre a vivásra csinálni bármit is, mert szerintem nincsenek annyira jó felvételeink! Majd nyáron viszont:)))

#4431
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
HI, ez a rámpa dolog-miféle koncepció, nem tudok róla semmit, megosztanád Kornél???Én otthon leszek 15.tõl ha szükség van 4balkézre akkor megyek segíteni,az emlékmûnél végrehajtandó ugrással mi lessz???

Kornél,Maul,Boci?Mcclane?HULP nincs kedvünk csinállni egy rövid kis-filmet a viva mûsorába???NS,ugrások,hó..stb???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4432
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!
Bazze, mégsem jó holnap Maul, ezer bocs, közbejött egy csomó dolog!! Bocika pénteken megy bringázni, akkor talán én is tudok menni,de nem százas az sem,qrva sok melóm van a hétre..(is)
Ha tok menni pénteken, akkor 4-6ig brinya, ha nem, akkor majd talán szombat reggel kimehetnénk tekeregni, vagy rámpázni!!
Mit szólsz Maul? Úgy néz ki, hogy 23-tól január 4ig nem dolgozom, úgyhogy lesz idõ rámpát építeni!

#4433
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Maul, csütörtök reggel akkor megyünk? Én motorral megyek, aztán kihúzlak! Mikor? 8kor emlékmû??

#4434
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Értem, de azért ti majd rá mertek menni? Építsetek olyat, hogy a teljes alsó részt, azt a meredekebbet le lehessen ugratni. És akkor az egy 20-25 méteres letörés lenne. :D Viszont akkor mindenképpen szóljatok, mert azt én is látni akarom. Talán arra már valami bacajfélém is lesz.

#4435
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Úszóverseny! Iskolaválogatottal! :D

Hát hulp, ezt nem hixszem hogy le fogják rombolni, mert amilyen kedvesre tervezzük, kétlem, hogy bárki is rámenne!

#4436
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Milyen verseny lesz Maul? Szavalóverseny? Vagy sakkverseny? :D

#4437
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Majd ha már meglesz a váz, akkor szólok, és akkor egyértelmû lesz, hogy milyet vettem.
Milyen rámpát akartok építeni? A sípályával korábban is az volt a baj, hogy a motorosok mindent szétcsesznek. Milyen típusú rámpa lesz? Bakker nincs bicajom, aztán már mindenrõl lemaradok. Ne hagyjatok ki engem se. Lehet hogy titokban felépítettetek a parkosban egy teljes DH pályát felvonóval, meg 10 percnyi folyamatos DH-val. :D

#4438
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
A sípályai részen azt írtunk, amit cak akarunk, mert ott hivatalosan nincsen semmi erdõ, csak pusztaság! Meg a tulajdonosok soha nem járnak ki, mivel csak azárt vették meg, hogy tagjai lehessenek, valamilyen erdõs szarnak! Szóval mehetünk ezerrel!
DE én csak 10-ig érek rá, mert fél 11tõl versenyem van!
DE ha gondolod, mehetünk elõbb is!:D

#4439
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jóvan, én asszem ráérek csütörtök reggel, akár tovább is! De ha magánkézben van, akkor most lehet írtani?? Az építésrõl nem is beszélve...

#4440
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél, akkor a sípályánál mikor kezdjük el építeni a rámpát? Voltunk kint McClanel, neki is elmagyaráztam, és tetszett is neki az ötlet!
Ha valaki tud kölcsönadni egy macsétát akkor én elkezdem írtani a bozótot így szabad óráimban! Nah?

Kornél, én csütörtök reggel ráérek, nem kezdjük el akko, mondjuk így 8 tól 10-ig?