Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4381
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
fent van a krankedzone link a debreceniek lapján

http://probiker-x.uw.hu/
Come on! It's on

Korn

#4382
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul és Biczó tegnap beszivatott....
hazaérek edzésrõl Kõszegrõl, hívom õket, hogy nem megyünk-e be a városba.....erre közlik, hogy már bent vannak, és menjek be, megvárnak...
átöltöztem, nem is kajáltam, és már majdnem indultam, cseng a telefon, és közlik, hogy ne menjek, mert hazamennek....

:(
na szép

kedden dolgozok, az nem jó....
szerdán pedig a délután jó lenne, délelõtt nem vagyok otthon, de 12 után már ráérek úgy néz ki
Come on! It's on

Korn

#4383
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jaj hulp, most mit szovatod szegény truemant:D
A DC-rõl, meg a Kazaa ról is tudsz tölteni! Meg van egykét ftp szerver is!


McClane, kedden, meg szerdán délelõtt dolgozol? Mert akkor megyünk ki a kornéllal, meg a biczóval irtani!

#4384
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
:icon_roll De a fent emlitett mar megjelent?

#4385
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ingyenesen filmeket sehonnan nem lehet tölteni. Az törvénybe ütközõ és megkárosítod szegény producereket, színészeket, meg a halál tudja még kiket. És esetleg, ha rajtad kívül még sokan csinálnák ezt akkor esetleg nem tudnák megvenni maguknak a 15. Ferrarijukat. Tessék megvenni a filmeket boltban.
Maul, nem jöttek meg az alkatrészek, mert az e-bike-ról fogok majd rendelni, csak még nincs rá lóvém, mert a Biciklonba jóval drágábban tudtak volna csak hozni, ami még mindig kedvezõ lett volna mint a normál ár, de az e-bike árainál még mindig 10-20%-kal drágábbak. Én meg csak reménykedek, hogy január elején, amire lesz pénzem még meglesznek akcióban ezek a cuccok.

#4386
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hello!
Csak 1 kerdes. A "new deal" mikori film? Ill van megegy. Csak halkan: honnan tudnek ingyenesen ilyen filmeket tolteni?:)koszi.bye :gwizd:

#4387
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Holnap valaki, nem ér rá, városba egyet, vagy akárhova!

Hulp, megjöttek az alkatrészek?

#4388
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
es majomfogo is lesz az aljan?:D

#4389
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Trueman ha jöttök, akkor szvsz elmehetnénk oda is.....

JÖVÕRE SZERETNÉM RENDESEN FOLYTATNI AZ NS PÁLYÁT......

sirályra kellene építeni, ötletek vannak, dolgos kezek is lesznek, csak FAANYAGOT kellene szerezni.....
ez ügyben kellene dumálni.....talán van valakinek ismerõse......
Come on! It's on

Korn

#4390
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
szal az ns...
van egy bringabolt szhelyen, és annak az udvarában/parkolójában építettünk egy rövid kis ns szakaszt....
a hely nagyon kicsi, ezért nem valami nagy szám, van benne két kanyar, na meg a fel és lejáró, és kééész...
lesz még egy elágazás is, ami egy kakashintára visz.....
45 cm szélesre lettek vágva a keresztlécek....
a legmagasabb rész kb 120 cm-en van....

nem lehetett magsabbra vinni, és vékonyabbra építeni, mert a bolt tulajdonosa kezdõknek szánta a pályát, hogy bárki ki tudja ott próbálni a bringát.....

a mi pályánk, amit mi építettünk, az sirályabb :)
abban pl. a kakashinta 2,5m-en van, elõtte és utána is éles, szûk kanyar van, és még lehetne sorolni....
Come on! It's on

Korn

#4391
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
sajnalom Boci.
Olvasom folyamatban van valami north shore epitese. Mekkora lesz?

#4392
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

hát a Fidó kutyánkat el kellett altatni mert teljesen kikészült szerencsétlen.
leállt a vesélye.
ha megtudnám ki volt.....
de persze az ilyen mocskok megússzák..

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#4393
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
koszi. En a 661 olcsobbikat probaltam. Race knee lite vagy melyik? Azt meg nem hinnem hogy kicsi, mert asszem 180 cmre irtak. Meg annyi sem vagyok. Maj kene. Meg tobb okbol is ez lenne most a kedvezo.
Boci kutyajaval mi van? "At tom erezni" mert nekunk is van, es hat o a csalad kozeppontja. Bye

#4394
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul holnap délután akkor mit csináljunk?
én 1/2 4-tõl ráérek....
Come on! It's on

Korn

#4395
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Trueman olyat olyat vegyél, amin a térvédõ felett is van tépõzár, minimum így 3 vagy négy ponton fogja a lábadat! Nekem mi régen volt ufo, az csak tekerés közben volt kényelmes, mivel az felül nem volt tépõzár, de ami most van lizard skin, az egyszerûen tökéletes! DE szerintem ami így legkönnyebben elérhet az a six six one! És az jó is, annyi pénzért!

#4396
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Trueman én egy 661 sípcsontvédõben tekertem végig az Alpokalja Maratont és szerintem tök kényelmes volt. Egyedül a combomba vágott bele egy kicsit a felsõ pánt, igaz nekem azért nem átlagos méretû combjaim vannak, szóval csirkébb lábakon szerintem ez sem gond. Én elég gyorsan hozzászoktam.

#4397
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Figy emberek!
Ti ugye hordtok siopcsont vedot? Nem idegesit titeket? Mert ma probaltam egyet es hat eleg szar erzes. Tekergetni meg nemtom hogyan lehet benne. Az hogy liftezik a teteje a terdemen az meg egyenesen duhit. Hozza kell szokni, vagy nem lehet?:D Velemenyt plz

#4398
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát mindegy! Majd ha valaki ráér majd valamikor, akkor hívjon fel, mert én szabad vagyok mindig!!

#4399
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
háát, ma pénzügyes vacsi lesz, holnap vásárlás a családdal, szombaton dolgozom, max meló után....
vasárnap délelõtt Kõszegen edzek, esetleg még vasárnap délután....
Come on! It's on

Korn

#4400
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane, Kornél mikor értek rá építeni???