Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4281
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jó volt ez a amai nap! Csak jó lenne, ha egyszer többen is kimennénk, aztán akkor gyorsabban haladnánk!


Hulp, itt van a sisak:
http://www.ebike.hu/...kok/447.adatlap

#4282
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Írtam neki sms-t ha megy bicajbolt felé, akkor megkérdezi. Akkor holnap mi lesz? Megyünk, vagy nem?

#4283
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Biczó! De ez most milyen vesszõ, milyen típusú??? Fém, fa?


Hulp, a tesódat nem rudnád megkérni, hogy nézze meg nekem, hogy nincs grazban fox flite sisak? Mert már írtam annyi boltnak, dehát basznak válaszolni! M.o................ Vagy honnan lehetne serezni?

#4284
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
De most biczó! Minek jössz ide egyre, ha nem jössz építeni? Mert mi megyünk ki innen NS-t építeni!
Hulp, ne gyere kocsival, majd a McClane, idejön hozzám, aztán akkor utána elmegyünk hozzátok, aztán felveszünk, szóval olyan 1:05 fele gyere le!! Ok?

#4285
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Akkor ha 1-kor ott vagyok nálad Maul kocsical az jó? És akkor mehetünk ki Dozmatra. Elõbb nekem nem jó, mert délelõtt aludnom kell. :D

#4286
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
holnap 11-re leszek otthon , majd szóljatok-hogy mi lesz, vagy ha változik a program, mert akkor úgy tervezem hogy ha valaki eljönne köszegre-akkor oda, ha nem akkor 1re maulhoz...légyszí! elõre is thank
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4287
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
jelentem élek!!!

Én megyek tekerni,,,, másról szó se lehet...nincs kedvem dolgozni, mert hulla vagyok, tehát ez 7végén építeni biztos nem fogok! csak bicajozni, és korizni..majd legközelebb...de támogatok mindent..maniban is...


Maul, Boci tudok úgy vesszõt hogy :darabokban-így egy db kijön 500ftbõl, vagy kevesebbõl-annyi hogy neked kell összerakni....??érdekel?

HA ilyen idõ lesz akkor elmegyek köszegre-senkinek nincs kedve??-mert a várost már unom, és most jó idõ lesz....legalábbis azt mondják...szóval valaki??ha igen csörögjetek!! Ha másnem marad a város,szal gondoljátok meg...!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4288
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Szerintem menjünk ki Dozmatra, azátn van még nekem kb 12 méternyi ns szakaszom, aztán azt pont elég arra, hogy a felsõ szakaszt befejezzük!

Hulp, nem jössz ki?

#4289
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jelentem élek












najo,
rok többet is :)
szal én ma bicajoztam ki magam suli után egészen mostanáig, mer holnapra közbejött pár dolog :\ szal bocsi, de én nem tok csatlakozni.
amugymeg kéne egy hátsó kerék mer szép lassan kitörik az összes küllõm. ma kitört a 4... nah majd lesz vmi.

menek pihizek 8)
byez

#4290
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
vazz Hulp....
írtam, hogy KOCSIVAL megyünk ki ns-t nézni, vagy írtani....
bringázáshoz meg azé' írtam a nevedet, hogy érezd, így is számolunk veled, nem hagyunk ki semmibõl, szal .....eh, mind1, fáradt is vagyok már nagyon
Come on! It's on

Korn

#4291
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Te McClane szoktad te mások hozzászólását is olvasni, vagy csak a sajátodat? Oszlopos tag vagyok a hozzászólásokat tekintve. Mennék én szombaton, de mivel még mindig nincs bicajom, ezért érdekes lenne, ha futnom kellene mellettetek, míg ti bicajoztok, szóval ezért nem megyek, ha bicajozás lenne.

#4292
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul akkor holnap mit csináljunk?
mind1, egyre odamegyek hozzád kocsival, aki akar csatlakozni, jöjjön a Maulhoz 1-re
vagy írtás lesz a sípályán, vagy ns tervezés....
utána pedig letámadjuk a várost....
Boci, kranked, Hulp, Matt, biczó, adhatnátok magatokról életjelet vazz...
vagy legalább jöhetnétek szombaton...
most hideg sincs annyira, hogy ne lehessen egyet a városban állatkodni...
Come on! It's on

Korn

#4293
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
McClane, most beszéltem fatterommal, és a zanati úton van, a favásárlóhely!
De szombaton nincs nyitva! De azt mondta, hogy fel kell vágattatni 3 méteres darabokra, aztán akkor kocsi hátuljába simán el lehet szállítani, õ is így csinálta!



Hulp, a BFME-t vissza tudnád adni holnap? Írd fel magadnak image fájlba!

#4294
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Udv!
A the new deal amirol a multkor beszeltuunk. Late winterre irjak. Viszont a masodik teaserje nem olyan jo szerintem mint az elso. Na csak ennyit szerettem volna. bye

#4295
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
akármi is lesz, este legyen egy kis street.....
mondjuk délután 4-5 felé kimehetnénk a városba...
Come on! It's on

Korn

#4296
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
pénzt kaptam, szal akár vehetünk fát is....
mi legyen akkor?
vagy menjünk a városba streetelni?
vagy az írtást kezdjük el?
vagy vegyünk fát

???
Come on! It's on

Korn

#4297
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Végülids jó ötlet, kimehetnénk építeni is, mert a keretet lehet csinálni! Nah? McClane mit szólsz hozzá?


Bár az irtást is jó lenne elkezdeni, mert kéne kezdeni minél elõbb gyakorolni papayara!

#4298
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ha esetleg építkezni mentek, szóljatok nekem is, mert akkor kocsival kimegyek.

#4299
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát, szerintem szombaton megnézhetnénk a fákat is! Nekem egytõl lenne jó!


McClane, nem tudok privátot írni, mert betelt a postafiókod!

#4300
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul ok, legyen 100 m....
mikor nézzük meg a fát?
meg télleg, szeget is kell venni :)
szombat hogyan legyen, mikor és hol?
Come on! It's on

Korn