Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4321
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, ott volt a legolcsóbb, a hajtómûvet meg majd a mountainbikes online-ról rendelem, mert ott még 5e Ft-tal olcsóbb, mint az ebike-on. Mondjuk az még kérdéses, hogy mire tudják meghozni az ebike-ról, mert a fék a tárcsa kivételévelnincs raktáron, de azt írták azt is be tudják szerezni, csak lehet, hogy egy kicsit tovább fog tartani. Azért remélem sietnek. :)

#4322
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, bõven elég neked a hussefellt, nekem is az van, és kibírt alattam szép napokat:D

Hát Trueman kössz, de szerintem felesleges megkérdezned, mert a szállítási is gond! De azért kössz!

Hulp, honnan rendelted a cuccokat? e-bikeról?

#4323
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
holzfeller elvileg jobb anyagból van, de sztem simán elég a husselfelt is, legalábbis stucnibol.
kormányból meg vegyél rooxot ;) torquebárra örökéletgari van, talán az nem törik )

#4324
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na egy lépéssel megint közelebb kerültem a bicajhoz, rendeltem elsõ féket meg elsõ agyat, minden Siant meg egy Ritchey Scuzzy Logic Pro kormánycsapágyat. Remélem nemsokára itt lesznek. Egyébként mi a különbség a Truvativ Holzfeller meg a Hussefelt között? Elvileg melyik bírja jobban a kiképzést? Kormányt meg stucnit vennék.

#4325
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Akor en ne kerdezzem meg szalacsit?
Mondjuk o asszem rendes faval foglalkozik, de nem feltetlenul

#4326
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah figyelj McClane, most számolgattam itt, hogy menniy kéne! Egy méter north shore hoz, kell 5 db keresztléc. Átlagba számoljunk úgy, hogy 40 cm szélesek kellenek, akkor egy NS méterhez kell 2 méter fa! És ha 100 méter North Shore akarunk csinálni, (tavaly ennél kevesebbet építettünk) akkor ahoz kell 200 méter fa, ami 13400 FT, szóval nem egy nagy összeg, simán össze tudnánk dobni rá a pénzt aztán abból azért már durva pálya lenne! Aztán ha így sok kedve nincs is mindenkinek építeni, akkor is, ha már van fa én sziívesen kimegyek akár egyedül is építeni, mert tavaly abba fáradtunk bele, hogy állandóan azokat a rohadt keresztléceket kellett keresgélni!



McClane, most a tanpálya alatt mit értünk? a rohadt vékony ns-t, vagy a kisugratókat?



Eyébként ha ilyen jó idõ van, akár már hétvégén is ki lehetne menni, tervezgetni, meg akár építeni!


McClane, neked ez a Franciapországi túra mikor van?

#4327
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
BUÉK mindenkinek!
Maul majd meg kellene nézni azt a hulladékfát.....
szvsz ha nem annyira gáz, az is jó lenne, de mindenképpen kellene venni rendes tetõlécet is....
amit felviszünk x méter magasra, az inkább valami jó fából legyen....érted....
szal ha megjövök edzõtáborozásból, akkor én pénzzel is beszállok a buliba....
Maul is azt mondta, hogy õ is beszállna abba, hogy vegyünk fát....
szal aki szintén akar venni fát, az jelentkezzen :)
én mindenképpen veszek, szal ha ti is adtok pénzt, akkor lehet még azon felül is venni....
Maul mikor megyünk TanPályát építeni?
Come on! It's on

Korn

#4328
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kösz Maul, közben nekem is sikerült felülkerekednem a problémán, úgyhogy most már jól mûködik, igaz így egy kicsit nehezebb :D
Hát már én is nagyon várom, hogy meglegyen a bicaj, de talán még lehet, hogy egy kicsit elõbb is összejön, talán január végére.

#4329
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja igen, ezt elfelejtettem mondani, mert az összes feltört verziónál ezt csinálja!
Megnyomod az esc-et aztán beírod oda, hogy: ai_disable és akkor már jó lesz, de ezt mindig be kell írni, ahányszor újraindítod!


Hulp, most jutott eszembe, hogy már csak 4 hét és február!:D


Egyébként kurva jó idõ van, itt a tavazs:) Szóval lehetne kimenni építeni, NS-t!
McClane, megkérdeztem fatteromat, és azt mondta, hogy 67 FT a tetõléc métere! De azt mondta, hogy szerinte az ilyen hulladékfa is jó lenne nekünk, csak azt meg kell kérdezni sébe, hogy mennyibe kerül, meg hogy hogyan is néz ki!

#4330
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát a freemailnél ez elég gyakran elõ szokott fordulni. Maul, akkor mit kell csinálni, amikor a HL2-ben egy elmentett játékot visszatöltesz és kiírja, hogy A.I. disabled, ami után az ellenfelek nem mûködnek, szóval simán ki lehet õket nyírni? Mit kell átállítani? Hogy lehet visszakapcsolni az AI-t?

#4331
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nem, mivel naponta körülbelül ötször nézem meg! De volt több címem is, és egyik sem mûködött, de most meg már jó, szóval csak a freemailrendszer szarakodott!

#4332
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Maul!
Nekem nem. Nem lehet hogy 6 honapig nem neztel fele?:D

#4333
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Kösz és viszont mindenkinek!
bujék

#4334
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Boldog új évet mindenkinek!

Bazz, nektek is törlõdött a freemailcímetek?

#4335
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
+ Matt neked is. Mint koszegi kepviselo:D

#4336
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Boldog Új Evet Szombathelyiek! Legyen az uj ev horth shoreban gazdag!:D

#4337
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp, röviden és tömören elmondva: Nem volt semmiféle DH verseny!
Vicc...

#4338
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ennyire szar volt? Vagy csak én értettem fére? Vagy jó volt tényleg, vagy most mi van?

#4339
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jjah dh verseny elég vicces volt )

de arra jó volt hogy rájöjjek hogy hegy is jó :) már hiányzott picit. elökörködtünk délig aztán hazajöttünk mi, kõszegiek.
arra jó volt hogy összejöjjön sok bringás )

#4340
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
DHBP jan. 27-29-i hétvégén lesz. Érdemes lenne képviseltetni magunkat! Jó móka lesz szerintem!