Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4241
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah figyelj MccLane, szombaton mindnképpen csak délután menjönk, mivel hulp, csak akkor tud jönni, mert reggel alszik! Aztán akkor kell kivinni fejszét is, mert az nincsen jó!

Visszatérve a reklámtáblára, mindenképpen ki akarok menni a Kornéllal valamikor megnézni azt a szépséget, aztán megvitatni, hogy mi legyen!

Szerintem szombat rggel, meg ki lehetne m,enni egyet tekerni, mert boci és olyankor szokott ráérni, de még felhívom, aztán pontosítjuk a dolgot!

Matt, szombaton akkor bejössz? Mert a filmeket akkor jó lenne ha behoznád valamikor!

Filmenézés akkor mikor lenne, mert szerintem a jövõ hétvége az jó lenne! DE akkor miket nézzünk meg? Meg akkor kinél lenne?

#4242
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Matt kicsit darabos volt az üzeneted :D
akkor jössz szombaton építeni? valszeg autóval megyünk, sõt biztos...vagy Hulp autójával, vagy az enyémmel :)
ns-re még kellenének tervek.....ötletek, meg ilyesmik...anyag van :)
Come on! It's on

Korn

#4243
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
filmezésben benne vagyok.
nekem legelõbb jövõ hét vége lenne jó. remélem addig vissza tok még jutni a hubra aztán lehuzni pár filmet.
meg ns építésben is segítek szívesen. szombat de. lehet h benézek szhelyre felniér. utána délig talán ráérek.
üdv
MaTT

#4244
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
trueman kicsit túlzás, hogy zajlik nálunk a bringás élet, de azé' megvagyunk, thx :)
én is tudatom mindenkivel, hogy Maullal tegnap vettünk 200 méter tetõlécet, amit felvágattunk 3 méteres darabokra, és kivittünk a pályához...
szombaton kimennénk, lemérni és kiválasztani a kereszt-tartókat, valamint a kivitt fa egy részét fel is vágnánk, ami az eddig kijelölt szakaszhoz kell (kb 30 méter ns szakaszról van szó)....
Hulp grat a telóhoz, én is kiváncsi vagyok, mikor tudod összerakni a gépet? vagy még hiányzik valami?
szombaton ki tudna kijönni?
felõlem mehetünk már délelõtt is, ráérek estig....
Hulp tudsz jönni szombaton segíteni?

Boci....szükségünk lenne rád valamikor a jövõ héten... mi lemérjük a kereszt-tartókat, és ki is választjuk a fákat, neked csak a lánfûrésszel ki kellene vágni....
apropó Maul...szombaton télleg le akarod ugrani a hírdetõtáblát? tudod, hogy para, mert ferdére érkezel, és rohadtul meg kell kapni, szal gondold meg, szvsz még ne ugord..... meg többen is kellenénk oda, ha ugrod.....
el tudom hozni a munkahelyrõl a projektort film vetítéshez, csak beszéljünk meg egy idõpontot.....aztán lehet nyomatni a filmeket Matt :)
Come on! It's on

Korn

#4245
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jelenleg az van hogy ki vagyok tiltva ex hubról mer "túl kicsi a feltöltési sebességem" :mad:
szeméccség..

de maj valahogy bejutok azéris..


hulp!
mi hiányzik akkor még?
tök kiváncsi vok már ) nem tucc képet nyomatni?

#4246
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
A collective, az már nagyon régóta fent van a dc-n!

Egyébként köszi Trueman, mi megvagyunk, nálunk zajlik a bringásélet :)
De náletok miért nincs senki?
Amikor ott voltunk, olyan sokan voltatok!

#4247
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Matt! a Cowan fele tanito film erdekelne. ha van idod legyszi ird meg hol talalnam. koszi.bye

U.I: mi a helyzet szombathelyiek? A zeg topic teljesen le van pusztulva. Senki sem szol hozza. Legalabbis az elobb mintha nem lett volna semmi
NWD5 mar lehet dc-n, nem?Es a the collective?

#4248
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Fasza a teló hulp!!!! :D

Megvettük a fát McClane-el, szóval lehet menni építeni ezerrel!

Sala neked mikor lesz meg a specialized?

#4249
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Megjött végre a drága. Nagyon jól néz ki, legalább is nekem nagyon bejön. Viszont lehet, hogy majd igényelnem kell egy új felsõ vállat, mert az ejtett jött, ami nekem kicsit nagy, de majd meglátjuk, ha összeszerelem a bicajt. Maul, csörögj, aztán jöhetsz, itthon vagyok egész este.

#4250
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Back to the saddle again megvan nekem azt ne szedd le!
Meg a The Collektive is megvan.
Sala
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4251
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
okés, majd viszem.
ezen a hétvégén nem hiszem de jövö hét remélem végre szabad lesz. aztán akkor ha lemenek viszem a vinyot.

#4252
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na végre hulp:) Akkor ha estefele ha valamikor ráérsz, akkor majd átmegyek megnézem, meg akkorátviszem a játékokat is!

Jól van McClane, megpróbálok 1-ig írni, aztán ha meg nem jön össze, akkor kb mikor hívjalak otthon, mikor érsz rá??


Matt, jó, hogy töltöd a filmeket! Akkor maj lécci adjál oda moindent, én meg írok dvd-re mindent!

#4253
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mikor nézünk filmet?

Maul okéé, akkor eljövök az elõbbi vonattal, ami annyit jelent, hogy kb 1/4 3-tól rá is érek....
nem tudom, hol van apukád irodája, szal majd elugrok érted, és együtt mehetünk, oké? csak írj idõpontot, meg hogy hova menjek....de 1-ig írj, mert addig vagyok itt, addig tudom elolvasni...
Come on! It's on

Korn

#4254
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
666 hozzászólást gyors eltüntetem )

#4255
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
yeah, akkor már a nagyja megvan,nem?

beleraksz két kereket meg egy kormányt aztán már mehetsz is hétvégén )

ex hubon találtam töksok filmet, amirõl még nem is hallottam( back in the saddle again, john cowan-es dirt tanulás, out of bounds 1,2, plush, infected stbstb). szedem lefele sorba. aztán majd vinyón odaadom az egészet egybe.. így a legeegyszerübb sztem.

#4256
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Írtak levelet, hogy holnap küldik, úgyhogy elvileg holnap már jöhetsz megnézni, ha érdekel. Már tök kíváncsi vagyok milyen.

#4257
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
McClane, fatterom akkor elkérte a kocsit, szóval azt mondta, hogy olyan 3 körül menjünk oda az irodájához!
De pontos idõpontot, majd csak holnap tudok mondani!

#4258
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah hy!
Hát amit kinéztem magamnak, az egy ilyen reklámtábla, aminek a szélén van egy ilyen kis párkány! kicsit magasabb mint 6 méter! aztán a partoldalra van a lérkezõ!
Nagyon kedves:)
Ma is nézegettem, akkor szombaton!

Mikor jön meg a teló hulpovics?

#4259
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én sajnos dolgozok, úgyhogy nekem csak a hétvége jó, de akkor nagyon szívesen megyek.

#4260
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Mikor érnéte rá a jövõ héten ns-t építeni?
két napot ki kell vennem, csak nem tudom, hogy melyik legyen az a két nap....
szal melyik két nap menjünk?
Come on! It's on

Korn