Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3821
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem baj Maul, majd megyünk Leogangba. Meg esetleg majd attól függõen, hogy kinek mennyi pénze lesz esetleg egy-egy napos túrákat is be lehet vállalni a környéken. Graz környékén is van felvonó, ha jól tudom.

#3822
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah most értem haza! Hát komolyan mondom, miért van az, hogy mi soha nem tudunk sehova elmenni! Nem hiszem el, hogy nem tudtatok volna valamit szervezni, mert én schladmingból nem sok mindent tudtam csinálni!
Nah mind1!

#3823
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ja, hát a stinky sem lesz éppen pille CC gép az biztos, de engem sem lehet igazából madárcsontú pehelysúlyú grammhuszárnak nevezni. :D Csak már jönnének meg azok a rohadt alkatrészek, mert már mennék én is tekerni, még a hó sem érdekel.

#3824
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Milyen felni es agy lesz Matt? Megin valami jo kis pille?
Azert irogatok am ennyit mer unom magam. Szoljatok ram ha mar sok vagyok.De komolyan

#3825
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
utána a helyi köcsögöket kell darabokra rugni ;)

gudbály McClane! jó izzadást :)

émmeg vettem felnit, juhé ) már csak csekét kell megsürgetni h legyen agyam )

#3826
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
;) Salanak az lesz az elso hogy felavatja a gepet. A helyi kocsogoknek meg az lenne az elso hogy szetrugjak az ugratodarabkat

#3827
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Azon már én is fogom nyomni ugyanis jövõ héten megyek a bicajért ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3828
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
...és jó utat McClane! Fényképezõt vigyél ám, aztán teszem fel a képeket!!!!!!!:clap:

#3829
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Khööm! A norcot csak nem szidni!

Hulp, a te kis "büdöskéd" sem lesz semmi, az is veri a 18kilót! :)
Csak má lenne jó idõõõõõ.......
Az elsõ az lesz, hogy Zegre megyünk, és építünk egy brutál NS darabot a bánya fölé, hogy lehessen repkedni!! :bananadan

#3830
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jó utat McClane, remélem jó idõtök lesz. Aztán nehogy túledzd magad.
Maul Norcoját max valami hiperbrutál teheremelõ helikopter bírná csak el. :D

#3831
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
JO Utat McClane. Egyebkent a legprimabb szallitasi celra a Sikorsky helicsopper. Szerintem. Annak olyan lenyithatos a hatulja es sokat bir. Meg Maul norcojat is:) na jo.ezt visszaszivom.bocsi

#3832
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
srácok, elindultam edzõtáborozni, remélem jól fog sikerülni, jók legyetek ám, amíg nem vagyok itthon :D
vigyázzatok magatokra


McClane
Come on! It's on

Korn

#3833
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Csak egy felet, hogy jó szorosan egymáshoz símulva kelljen aludnotok. :D Jön a kapj el ha tudsz, remélem lent lesz vasárnapra. Hát Krisztián én nézegettem a furgonokat a leogangi utazás miatt és nem pár ezer forintról volt szó, hanem egy kicsit többrõl, nem is beszélve a kaucióról. Amit igaz, hogy visszakapsz, de akkor is le kell fizetni. Persze lehet, hogy van sokkal olcsóbban is, én ezeket találtam.

#3834
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mondtam már hogy az egyik osztálytársam a légierõnél hír-parancsnok-!elbugáztatok vele egy mi 24-es helikoptert-na???a kerozint ti fizetitek....:)
NA HÁÁT vagdalkoztok a számokkal-és igazából fogalmatok sincs mi mennyibe kerülne(furgon) +ÉN SE TUDOM..
Nemrég beszéltem volt oszttársnõmmel és õk Olaszban voltak bérelt 8v 9 személyes kisbusszal és fejenként néhány ezerben benne voltak..Bp-rõl indúltak!!!egy hétvégét...
Szal nemtom mennyi az a pár ezer--mer nem nagyoon érdekelt, de ha mennétek igenis-nézzétek meg!!!!


Hulp akkor Mcclannek és nekem egy ágyat foglaltál???????:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3835
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
:air: Köszi Hulp a pontosítást!! :)

#3836
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Csak a pontosság kedvéért az Apache nem csapatszállító, abba max 2 ember fér el belül, meg még 2 kívülre felakasztható. :D Inkább egy Blackhawk. Egyébként ez a helikopter ötlet nem is rossz, nem kéne mindig felmászni az Írottra, és sokkal menõbb, mint egy mezei felvonó. :D

#3837
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Belföldre lenne kb 10ropi egy hétvégére, külföldre ennek többszöröse+üzemanyag, szal ezt el lehet felejteni. Brno kb 300km...

Ilyenkor lenne jó egy csapatszállító harci apache helikopter...:)

#3838
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Trueman a link állat, fõleg hangszóróval :D tovább is küldtem ismerõsöknek...
bérlés télleg drága, szvsz inkább kocsi...vonat pedig abból gáz, hogy szorosan az idõhöz vagytok kötve

milyen messze van Brno?


ma reggel 3/4 4-tõl havat lapátoltam meló elõtt, szuper volt....
most aztán lehetne ugratót építeni az Emlékmûhöz...
de Biczó és Maul sincs itthon, egyedül pedig nem fogok nekiállni....esetleg Hulp? :) állítólag hideget mondtak, szal lehet, hogy megmaradna

holnap este elutazom :)
Come on! It's on

Korn

#3839
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
akkor nemszoltam :x

vonat? )

na menek inkabb ágyamba bele.

#3840
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azt te csak hiszed. Én a múltkor nézegettem, és hát nem kifejezetten olcsó, már ha bérlésrõl van szó. Még a két kocsis megoldás is olcsóbb.