Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3781
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jó neked Maul h ien biztos vagy abban a 120pontban. )
na majd meglássuk mi lesz, azér bizakodom h nem vagyok naon hüje :D

ja grat én is a jogsihoz! mikor megyünk ROAD TRIPre? :)

#3782
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Kössz a bizalmat Hulp! ;)

Egyébként az iskolával kapcsolatban is igazad van hulp:) De hát így is lesz minimum 120 pontom, szóval nem izgulok............


Jól van Hulp, akkor induljál te is Dh versenyen! :D (bocs a nevetésért)

Ja és ezt a darkwood elnükös dolgot még megfontolom. Mondjuk szívesen el is vállalnám, persze csak ha az erdõtündért is megkapom mellé! Mondjuk lehetne õ az alatt valóm :)

#3783
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul csak pihenni jár suliba két bicajozás között. Nem különösebben izgatja fel szerintem az érettségi. Ezt a DH cuccost már én is néztem, szerintem nem rossz, már végre én is szeretnék egy versenyen elindulni. Legalább nem lesz vitás, hogy ki ér be utolsóként. :D Maul, te lehetsz a mi szakosztályunk (darkwood) elnöke. Sajna díjazást nem kapsz érte, viszont cserébe dolgozhatsz egy csomót a projekten. :D A fényképezõgépet megköszönném Maul.
Gratula a jogsihoz, asszem akkor egy darabig most itthon maradok. :D

#3784
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
bringalopás miatt sztem nem kell aggódni. elvileg a tároló õrzött meg azért olyan emberek mennek talira akik csak nem csinálnak ijet. lehet túl naiv vagyok...
én csak a tavalyin vettem részt eddig. nagyobb bulira számítottam, de jó volt mert együtt volt sok bringás )


okés Maul!
amugy Te nem érettségizel? vagy ez annyira nem zavar téged? :) mondjuk azt már tom hogy ha végre lesz joidõ meg lesz bicom akkor a hétvégéket senki nem veheti el tõlem és tekerni fogok!!! )

#3785
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát figyelj Trueman, szerintem az ilyen Kona Találkozón nincsenek olyan emberek, akik direkt erre mennének! Meg különben is egész nap nálad van a bicaj, estére meg az összes el van zárva egy helyiségbe, szóval az esélye, hogy ellopják, szinte nulla.


Matt, majd szóljál, ha lesz építés!!

#3786
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Ugyan meg regebben kerdeztemm Mattot, de konatalalkozo mennyire veszelyes hely bringalopas szempontjabol? Meg ugy altalaban milyen?

#3787
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nyár végén õsszel elkezdõdött egy uj nyomvonal kialakítása a katlantól (ahol a kona talin az ns leugro volt) kezdve. aztán jött a rosszidõ meg ijenek. szal tavasszal nyáron biztos folytatjuk majd mer télleg elég uncsi már A pálya.. alul meg az NS-t is bekéne fejezni, eléggé félbemaradt.

meg pár zsaluelembõl meg sok sok cementbõl homokból vízbõl kéne csinálni egy skateparkot is..izé..bele lóg a kezem a bilibe

#3788
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Bármi kell, rám számíthattok!!

Mondjuk jó lenne már egy új nyomvonalat csinálni, mert vannak ott fasza letörések, ahova lehetne ilyen kurva nagy rámpákat berakni, mondjuk az inkább Kõszeg Rampage lenne:)
Mondjuk viccet félretéve, tényleg fel lehetne újítani egy kicsit!

#3789
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
de,de! :)
igaz a szakosztály tagjainak száma jelenleg 0, azaz nulla fõ (ha jól tudom) :D
de nem szabad elkapkodni semmit )
majd valami csak kifejlõdik ebbõl... vagy nem... :) meglátjuk. )

#3790
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Ezt nem mondod komolyan:D

Én is akarok valamilyen elnök lenni:D Persze csak ha adnak jó kis fizetést;)

#3791
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
õõõ, kb semmit :)

de majd ha összefutok Milánnal, megkérdem. õ lett ugyanis a kõszegi dh szakosztály elnöke :D

#3792
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Matt mit tudsz arról, hogy májuks 14-15 Pannon Kupa DH forduló Kõszegen?

#3793
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Húúúú!
Ennyit még nem is írtam egy hozzászólásban! Rontja az átlagomat:)


(de legalább ezzel is ment el egy)

#3794
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van Hulp, belátom, hogy így nem éri meg kocsival menni, csak mondom, ha jött volna még valaki, biczó, kornél, matt, vagy valki..... akkor gazdaságosabb lett volna!
De akkor majd holnapig eldöntöm, hogy megyek-e vagy nem!
A fényképezõgép miatt, meg ne aggódj, mert majd akkor én odaadom az enyémet!



Jajj, nem is mondtam, hogy nekem is van már jogsim! Szóval Kornél innentõl kezdve többet már nem fogunk Jákra kitekerni, mert kocsi van moindig, azátn csak felpakoljuk a bikeokat a tetõtartóra, aztán mehetünk is!
Már csak a jó idõre kell várni:D

Kornél! Jó hogy nem mentünk Brnoba! Elég érdekes volt az a verseny! Meg ilyen kamu volt az egész, az a rámpa kurvára nem volt 4,5 méter magas, maximum 2,5 szóval vicces volt az egész! A faszi küldött linket, ahol vannak fent képek!
www.mtbs.cz
Érdemes megnézni mindenkinek!



DE komolyan mondom ilyen versenyt mi is rendezhetnénk, mert semminem kell hozzá:D
Meg majd jövõ héten beszélek nagypapámmal, aztán megkérdezem, hogy a barátaival össze tudának dobni egy ilyen 3 méter magas összerakhatós rámpát, aztán akkor azt hordozhatnánk mindenhova, aztán akkor meg is lenne oldva a magasítás kérdése:)

#3795
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
akkor jegyezd meg jól és rajzold le légyszi :D

na de majd valaki csak visz gépet..

#3796
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát nem hiszem, hogy olcsóbb lenne, mert te diákkal mész apunak ingyen van, nekem meg 26 év alatti, ami annyi mint a diákjegy, szóval összesen nincs 5e Ft. Annyiból meg nem fordulsz meg Pestrõl, az biztos. De te tudod Maul, mi biztos, hogy vonattal megyünk, meg nincs is most itthon a Thalia, a pözsóval meg nem megyek ilyen hosszú útra. Arról ugye nem is beszélve, hogy szombat reggel nem sok kedvem van átvágni Pesten. Meg a vonat gyorsabb is szerintem.
Hát sajna fényképezõ nem lesz, abból az egyszerû okból kifolyólag, hogy nincs.

#3797
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát Hulp, nem tudom, hogy megyek-e, mert nekem korábban haza kellene érnem, olyan fél 6-ra!
De azt nem értem, hogy miért nem kocsival mennénk? Mert szerinte olcsóbban kijönne, mint 3-unknak a vonatjegy, meg aztán lehet hogy még valaki jönne is! Meg akkor ne is kéne a vasútállomáson szarakodni.


Jól van Kornél, felõlem mehetünk Zegre, de akkor kéne valami jobb letõrés, vagy az NS beugró a bányához!!!!!!!!!!
Mondjuk a Dávid is hívott Sopronba, és azt mondta, ott is vannak jó helyek!

#3798
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
(kb egy éve vettem utoljára bikemaget)
amugy nem az a baj h nem tom mit akarok hanem hogy nem lehet kapni :\
Zegen esetleg valamelyik boltban nem maradt tavalyrol?

#3799
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Legutobbi bikemag shopping rovatban mintha lettek volna agyak. Nezd meg.
Na, polar?

#3800
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
sufni ss agy nem kell ;)
igazi ss agy kell hogy azonos szögben álljanak a küllõk és bivaly hátsókerekem legyen :D