Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3741
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Még soha nem voltam iylen közel az 500-ik beszóláshoz..nagyoon jóó már látom magam elött hogy egyszer elérem...
Hulp vedd meg máshol és akkor hamarabb mehetünk tekerni..ugyanez Mattnak is..
Maul amit belinkeltél nekem nem jött be rendesen, ->mi volt a képen?
Jövõ 7végén ha jó lesz az idõ nem megyünk valamerre, mert gondolom most 7végén nálatok is tiszta hó minden..:(


Hulp kérlek-kérlek szépen halld meg gondolataimat és hozz nekem ezer meg ezer prospektust!!!! köszi!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3742
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Szia Mcclane!! Milyen az idõ?? bafki még kint is netelsz...?:)
Mennyit tekertek egy nap??
Jó tekerést Franciában!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3743
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát jah! Nem sokára 1000, de megpróbálom emberi keretek között elérni!

Egyébként ezt az ugribugridolgot Matt én arra az össztelós magellanra mondtam!
Abban meg igazad van, hogy ezen a dizájndolgon lehet segíteni, bár szerintem direkt csak lefújták egy alapszínre, mert így legalább mjindenki a saját szája íze szerint tudja korrigálni;)


Hát sisakok közül én úgy vagyok vee most, hogy mindenképpen Giro Mad Max II-t akarok! A Dávid, megnézi majd nekem ausztriába, hogy mennyibe kerül, aztán majd kimegyek valamikor venni egyet!

#3744
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én most a troy leet néztem ki az is elég szép, bár a sárga mezemhez továbbra is a casco illik.

#3745
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Jóvan Maul, gyere, aztán csinálok neked jó sok fényképet. Meg hozok katalógust is, amit tudok, meg elbírok. Aztán akkor majd vasárnap odaadom õket. Bár most a bikmakkban is lesz katalógus, csak nem tudom milyen.
Mindjárt meglesz az 1000. hozzászólásod Maul, hogyhogy nem írsz minden szót új bekezdésbe? :D

#3746
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha ugribugri akkor minél kisebb anál:D jobb )

ha meg néha túrázgatást is terveznél akkor 16", plusz nyeregcsõ kihúz.
prószáld ki Ranger bicoját, az se vmi nagy )

dizájn meg... ha annyira zavar szerzel kona matricát ráragasztod a px meg magellan feliratra aztán asziszik cowaned van...
de sztem miközben bicózok nem azt nézegetem (najó eleinte igen :D ) hogy hogy néz ki a bico.

#3747
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hogy Markkk-ot idezzem: "ez a polarx felirat tiszta times new roman, az x meg mint egy kilepogomb".
Matt a boltot azert mondtam mert meg nem ultem 14.5 es bicon, es nem tok donteni hogy vajon melyik vaz passzol. Ha egyaltalan osszejon a penz. Ami nem keves. +sisak....

#3748
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Maul, nem látod a lényeget ezen a képen....
ott van alul az pici merev, yokeos, csúszópapperos, fasza kis merevváz. azt kell nézni!! :)
a dizájn meg kit érdekel? amugy sztem annyira nem gáz.. egy szín, márkajelzés, modell jelzés. semmi krixkrax. jóezígy.

#3749
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Most valaki õszintén mondja meg nekem, hogy ez milyen váz már ez az össztelós!!!

http://kep.tar.hu/en...6006/11109730#2


Mit akartak ezzel elérni!? Hulp, nyomjál majd errõl nekem közeli képeket! Hát komolyan mondom, hogy én ezzel így nem mernék ugrabugrálni:D

#3750
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Háát érdekes!!!
Van egy két jó canga, mondjuk engem csak az a specialized érdekelne, meg az cannondale, már ha aza za amelyikkel a cedric bácsi is megy!
Hát nem tudom, Matt, de az idei polarx design-jával ahogy elnézem nem sokta foglalkoztak!!:D


Hulp, ha holnap mész, akkor lécci mindenképpen hozzál nekem mindenbõl katalógust!!! Meg ha vannak thule biciklitartósak is, akkor azokból is!!!
Meg ha látnál valami jó kis fulffacet, bár annak nem látok esélyét, akkor meg szólj!!!:D

#3751
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Endroo csinált képeket a sporton.

itt van a galériája

#3752
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp, 8 elõtt pár percel ottohn leszel, mert akkor megyek moziba aztán akkor beviszem a fényképezõt ok??


Matt, hol lehet megtekinteni a polarx-et!


McClane, nem voltunk Brnoba! Jobb is...........

#3753
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Továbbra is a fékre várok. Azért nem vettem meg máshol, mert kétszer annyiba kerülne.

#3754
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
tsa arcok, udv franciabol

minden szuper, sokat edzunk, jol erezzuk magunkat, erdemes eccer kiprobalni egy francia billentyuzetet, megeri

Maulek voltak Brnoban?
francia nok siralyok; de a magyarok siman verik oket
Come on! It's on

Korn

#3755
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
biczó: nincs hátsókerekem, vagyis felni már van csak kéne bele agyacska meg 36 küllõcske meg racsnicska :) és szeretnék új vázat

új piros polarX naon bejövõs! majd meglátjuk mi lesz..
szerencsére megin esett a hó és nem fáj a szívem hogy jó idõ van és nem tok bicozni )
csekének sztem nincs próba boltja :) de mit akarsz ezen próbálni? jó és kész :) ugyanojan a sárga meg az ezüst mint a tavalyi+egy merevítés.

#3756
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Matt neked tenyleg bejon a piros? Nncs a csekenek valahol valami probaboltja?:)

#3757
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Maul háát mit szeretnél hímezni???nekem mind1.. majd adok valamit...
Hulp milyen alkatrészekre vársz?
Matt a te bicajod jó?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3758
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
énisakarokénisakarokénisakarokénisakarokénisakarokénisakarokénisakarokénisakarok !!
legyenmárjoidó! legyenmárkészabicóm!

#3759
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mikor megyünk már kerékpározni??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

#3760
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Trueman, semmi komoly, csak Bocika föterminátor álruhába bùjt, és igy járt közöttünk...:)