Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#3761
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát basszus hulp, akkor miért nem vetted meg eddig máshol:)?


A fényképezõgépért akkor jöhetsz pénteken! Bár én megyek moziba, szóval lehet, hogy akkor beugrom vele!


Mit kell hímeznem biczó????

#3762
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Majd én bicajozok helyetted is, igaz csak fejben, mert még mindig semmi hír az alkatrészekrõl. Már azon gondolkodom, hogy megveszem máshol.

#3763
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
MI is ez a gyanusitgatas? Valaki beszolt nektek vagy mi?

#3764
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
ezt már csak azért írom, hogy egyszer az életben végre elérjem az 500-ik hozzászólást..
ja és köszi a bízalmat hogy elhittétek nem én pöcsözök...!:):):)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3765
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi...

ezer éve nem volt idõm írni...sajnos.. a bicajpzás tartalék vágányon van...
Jövõ hétem hazanézek-ha lenne kedve valakinek tekerni, akkor mehetnénk!!!!
Maul az utóbbi hozzászólásokban annyi letörés, és ugrás meg izé volt hogy azt se tudtam mirõl is van szó...de leugrod!!!:)én bízok benned...
Jó tekergetést nektek...és tojásfúvást..és Maul ne felejts el hímezni...
nekem most nincs rá idõm..jó Maul..?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3766
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Milyen szar képek már basszus. Lehet, hogy mûvészi, meg minden de szerintem nem látni rajta semmit. Maul, ha pénteken délután este mennék érte, az jó lenne? Már ha ugye még mindig tudod nélkülözni a hégvégére.

#3767
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát ez az bazdmeg, de hogy beharangozta a faszi is, most ne haragudjál már, de ez hol van 4,5 méter????????

Meg ilyet beszélt, hogy lesz 11 méteres is a Gasperottinak, meg a Marosinak!

Vicc az egész!!!!!!!!!!! LOL!!!

#3768
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hát ez a rámpa egy nagy punci...már elnézést a hölgyektöl! :)
Ezért tényleg kár lett volna lemenni....

#3769
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél, itt van egy pontosabb cím! De azt hottem megtalálod, mert eléggé egyértelmûnek tûnt!


http://new.mtbs.cz/G...5gal050228.html

#3770
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát jah!!

De amint jó idõ lesz neki kellene állni mindenképpen valamit építeni, ahol lehetne gyakorolni a nagy ugrásokat!

Mondjuk szerintem az is jó lenne, ha a bányába a nagy leötérshet építennénk egy két méteres magasítés, és akkor az már mingyárt 6,5 méter!!

Mondjuk azzal meg az a gáz, hogy nincsen elég kifutó neki!:(

Hát meg kell tervezni!


Hulp, a kiállításra nem megyek, mert nekem korábban haza kellen érnem!
A fényképezõgéppel akkor mi legyen?



Kornél, egyenlõre nem tudtam bedigizni, majd jövõ héten megyek, mert akkor kell maj nekem is 4 órány nyersanaygot bedigizenm!

#3771
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Kornél nem arra gondolt szerintem. ez ott van ami fölött elkezdtek építeni egy ns ugrót egy út fölött. elvileg ha megépülne az az ns és valaki be is vállalná és sikerülne is akkor nem lehetne sztem megállni az utána következõ a meredek lejtõ elõtt (amit Kornél mond) és akkor simán le lehetne ugrani az aljába :D

patakos résznél meg a korlát elõ kell csinálni egy rámpát és át lehetne ugrani a gyöngyöst

#3772
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jaj, már néztem ezt a cikket, vicc az egész!
Csak azal a patakos részen, az a gond, hogy ott van a mkorlát, és nem tudsz megállni.........

Avideót nem találtam meg szóval......

#3773
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ja izé.
reggel volt, asse tudtam mit írok )

az a kitisztított meredek lejtõ szerintem úgy ahogy van jó. mert azér vannak kicsik is ) szal ott akkorát ugrasz amekkorát akarsz. ha rátekersz ezerrel leszálsz a lejtõ aljába ha meg ojan vagy mint én akkor ugrasz 2métert :)

de lehetne még csinálni ezer helyen bármit. annyi lehetõség van szerintem azon a hegyoldalon hogy ihaj. múltkor találtunk valami 4méter magas falat. régen bányaféle lehetett. és ijen palás a szóval nem is fáj ha elesel mert törik (mármint nem a csont) :D és még sztem millió egy johej van arra fele.

majd szólunk salának aztán satufékkel csinál ösvényt a hármas gumival :D és kész is az uj pálya :))

#3774
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Mit keresne a Maul egy maratonon? Hát látod, hogy még darkwoodba is kocsival akar járni. :D Lusta

#3775
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Maul, mikor tudod visszamásolni MK1-et? Jó lenne..nosztalgia!! :)
A téli videót sikerült bedigizned?

#3776
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Pfff, ezt olvastátok? http://bikemag.hu/po...tent/view/80/2/

#3777
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Na csõ!

Maul, néztem az oldalt, egy darab nyamvadt képet találtam, nem igazán töröm ezt a nyelvet...:)
Azon gondolkodtam Maul,hogy a kõszegi DH pálya alatt van egy fasza hosszú, kitisztított, nagyon meredek hegyoldal!! MaTT, te tudod mirõl beszélek, igaz? Nem is kell feltekerni a hegyre, hanem a patak melett felmegyünk. Oda aztán lehetne rámpát rakni, a 10 garantált...:ubytek:
Hulp, az edzés nekem is jól jönne, mert már tekerni is alig bírok...:paker:
Mikor lesz már jóidõõõõ????????? :slonko:

#3778
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
nyugi hulp, majd jól edzesz :) a marathonra és lenyomod aztán akkor legyen nagy a szája :D :mexico:

na menek suliba :\

#3779
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát azért ez nagyon fáj, hogy kinevettél. :D

#3780
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Egyébként most viccet félretéve ez a Road tripes dolog nem is annyira hülyeség....
Nekem is van egy csomó hely MO-n ahova tök szívesen elmennék.. Például Pest közelében is van sok, meg amit a Milánka lenyomot, abban a bányaoldalban, azt is beadnám tök szívesen!!!!

Mondjuk a Dáviddal már beszéltem, és õ benne vana dologban!