Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#3581
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
bazzeg Maul nagyoon megeröltetted magad.. :) tudom hogy hogy nem betü alapján akarsz venni, csak mondom hogy bizti meg se forduljon a fejedben--csak jót akarok!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3582
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát szerintem fa ellen a legjobb a Super Monster, az még egy mammut fenyõt is kimozog simán!
Ha meg arra nincs pénzed, akkor meg vegyél, egy átütõs telót, aztán rakjál bele hosszab tengelyt, és akor mindegyik végére rá tudsz szerelni egy-egy láncfûrészt!
Ha meg még ez is drága, akkor meg legyél jóba az erdõtündérrel, és akkor majd szól az érdekedbe pár jó szót a fáknak, és akkor nem fognak elédállni!!

Hát ennyit tudtam segíteni!

#3583
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
biczó: én pike-ot vennék. átütõ, 32es becsuszók stb. 80ér legjobb ) mondjuk a fának nekimenõs kalandokat nem tom mennyire bírná ;)

dropoff-ot mennyiért gondoltad elpasszolni?

#3584
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát biczó, ha figyelmesen elolvastad volna, akkor tudnád, hogy pont nem betû alapján nézegetjük...
Ja és MaRZO FOREVER:)



Na újra köszöntünk kishazánkban McClane!
Én szívesen megyek bérmikor városi állatkodára, csak akkor mondj egy idõpontot!


Hmm, ahogy elnézegetm az idõjárást, akár már a jövõ hétvégén is mehetnén Zalaegerszegre.. Na?? Nem jó??

#3585
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
nézegettem a telókat, és felmerült egy aprócska ugrató....

Manitou vs Marzo.... szerintetek??? azt hiszem eldöntöttem,,, drop off- lecserél....
átütõtengelyes teló kéne, a 130mm elég!! és ne legyen túl drága..
a Marzónak van Hulp abban a bikersg-ban egy telója:z1 freeride 3 vagy valami ilyesmi..az nagyoon szar lehet???
Segítsetek please,....ja ha valaki el tudja passzolni a mostanit az boldoggá tenne..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3586
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi..
kornél keresztbe tett nekem a mysql!!! akis köcsi nem hajlandó követni a php utasításokat, már fenyegettem de nem használt...de tudom hogy mi a gondja, de itt hosszú lenne kifejteni..majd megbeszéljük..
Maul the egyetlen, a bukót ne betüre vedd meg, hanem cm-re!!! mérd le a buksid és úgy! de a próba a legjobb... ha lehet csak úgy végy-hallgass Hulpra..
Roli szegény államvizsgára készül,,szerintem tanul ezerrel!!!

Kornél azt halllotttam eladod az elsõ telód!???ez igaz???azon jár az agyam kéne egy átütõ megoldás(átütõ-tengelyes teló) szóval ha eladod-akkor érdekelne...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3587
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
McClane, ha megosztod velem a képeket, felrakom az oldalra. Remélem lett rólad is kép, aztán feltehetlek végre a riders közé... na és persze a bringáid is hiányoznak az oldalról, tessék pótolni!!!!!!!!! Rolival mi van egyébként?? Ezer éve nem tudok róla semmit

#3588
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Zegre remélem még nem mentetek, mert én is szeretnék menni....
nemsokára lesznek képek az edzõtáborról, szuper volt, majd mesélek...
városba mikor megyünk egyet nyomulni?
vagy Zeg ride2?
elolvad a hó, és mehetnénk, nem?
Come on! It's on

Korn

#3589
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
sziasztok, újra itthon....
mizújs itthon?
lassan elkezdem visszaolvasni a fórumot
Come on! It's on

Korn

#3590
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kössz szépen, akkor majd felhívlak, ma estefele, ogy mikor vagy otthon!! Kössz!

#3591
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Persze, gyere nyugodtan, estefelé általában itthon vagyok. Holnap nem tudom mikor érek haza, mert megyek fogdokihoz. Már úgy várom.

#3592
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
lécci hulp hadd próbálja fel Maul, hogy végre megrendelje azt a bukót!! ;)

#3593
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp, akkor valamikor esetleg nem próbálhatnám fel, csak hogy nyugodt szívvel rendeljem meg a girot!

#3594
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ja, úgy már más. Az enyém is annyi centire, csak ez az Axo esetében már L-est jelent. Ha készen lesz, meg valaki ad digitális gépet, akkor majd csinálok képeket. De mindenképpen valahol szabadban kéne, nem pedig a lakásban, mert az úgy nem jó.

#3595
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van, akkor mehetünk Zalaegerszegre ezerrel!
Salanak már megvan a bikeja??



Hát Kornél, mondj egy idõpontot, én mindig ráérek, kivétel szombaton!! De szerintem egy óra alatt bejárnánk simán!

#3596
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Az a bánya eléggé napon van, szerintem kiszárad hamar, ÉS a növényzet sincs még ébren a tetején -> ezerrel lehet menni!!! :)) De elötte: ma is találtam egy fasza helyet, csak a héten délután meló van, a hétvégén még nemtom, szal majd írok, mikor tudnánk megnézi, ok?

#3597
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél, valamikor a héten nem megyünk el megnézni azt a bányát, amit mondtál, meg akkor ezt a majálisis dolgot is megvitathatnánk, mert ugye a szabadidõközpontban lesz, és akkor megnézhetnénk azt is!


Egyébként zegre mehetünk bármikor, akár mostanában is, mert terepre úgy sem megyünk, szóval tök mind1!! Csak hát ott is a jó kis bánya akkor tiszta retek:(
De hulpot várjuk meg mindenképpen! ;)

#3598
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Biczó, a héten délután dolgozok, úgyhogy hétvége elött nem hiszem, hogy tudunk találkozni. Ha olyan, amit mailben is meg lehet beszélni, akkor dobj egyet a krankedzone@freemail.hu-ra, vagy msn. Ha nem, akkor majd hétvégén! Szívesen segítek!

#3599
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
ügyes vagy Kornél ;)

na majd akkor felrakok vmi zsanklúdvandammos képet magamról :D
zegi utat támogatom )

#3600
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

a Vip-be írtam pár sort, majd nézzétek meg.
Tegnap és ma elmentünk Cindy-vel bringázni, végre felült a mongoosra, és nagyon megszerette...:) Remélem hamarosan kõszegre is el tudom csalni. Sajnos rohadt nagy sár van, úgyhogy minimum egy hónapig nem mehetünk NS-re sem ezért jó lenne valamikor Zegre menni, mert ott rohadt jó városi "pályák" vannak, millió lépcsõ, stb. Hulp, tetszeni fog a gépednek! :))