Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3621
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah végre hazatértem Gyõr városából!!!! Basszus, ott tök jü idõ van, hónak már nyoma sincs, meg 3 napig egyfolítában +10 felett volt a hõmérséklet! Itt bezzeg!!!:(

Hát Hulp, már jó lenne ha készen lennne az a kerékpár!!!

A sisakra visszatérve, lehetséges az, hogy a Mad Max-bõl nem gyártanak l-es méretût, mert én csak s, meg m-et láttam!!!!

#3622
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Most éppen nyeregcsövet keresgélek. Ha minden igaz, meg jól is mértem, akkor 30,2-es nyeregcsõ kell bele, de szinte tuti, hogy pont olyan nem lesz itt Szombathelyen.

#3623
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hat ha elolvastatok a velocickany versenyt, akkor lathattatok hogy voltak szombathelyi lanyok. Az egyik asszem mongoose tekerovel ment. Bar o is fiatal volt hozzatok kepest:) 15-16 korul.
Egyebkent varunk benneteket. Bar felek hogy elrepedt a felnim. Erre a bringara mar egy markolatot sem szeretnek kolteni...Hol lehetne viszonylag jo aron eladni? Szamittassam be az ujba? Vagy bizomanyi? Vagy hozzanemertonek? Ha van tippetek akkor varom. Elore is koszi

#3624
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ugyan Hulp, nem azért örülök nekik, csak ebbõl is látszik, mennyire divat lett a bicajozás. Ha kész lesz a bicajod, irány ZEG!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

#3625
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Kornél, tudom, hogy neked a 14-15 évesek jönnek be, de én úgy gondolom én már kicsit öreg vagyok ahhoz. :) Ettõl függetlenül nagyon örvendetes dolog, hogy végre csajokat is lehet látni bicajjal, csak így tovább. Fõleg ha ilyen idõben, az már jelent valamit.
Hát ne tudd meg már mennyire várom, hogy végre mehessek tekerni.

#3626
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
persze. Mennek ns palyara:) Ok lesznek majd a "Krankedzone Transparental Team" ;)

#3627
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
De jó lenne Hulp, gondolom már tûkön ülsz...:cry:

Mit láttam ma?? :P
2 fiatal, kb 14-15éves csajszi merida bringán, kis térdvédõ, cicatáska, stb...:)
Aranyosak voltak...!!! Remélem gyakran találkozunk velük! :bananadan

#3628
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát igen, és ha meg nagyobb értékû cuccot akarsz venni, akkor meg érdemes inkább Németországban internetes honlapokon körülnézni: Én is onnan szeretnék majd kamerát rendelni, ha lesz rá pénzem. 40-50e Ft-tal olcsóbb, mint itthon. És egy éves garanciát vállal rá a gyár, szóval itthon is garanciális, elvileg el kell nekik fogadni, más kérdés, hogy tényleg elfogadják-e. De akkor meg kimegyek Ausztriába és ott biztos nem szarakodnak vele.
Na, Kornél, hogy tetszettek a kiállításos képek? Láttam felraktad a kraknedzone-ra.
Úgy néz ki jövõ hét végére készen lesz a bicajom, de nem szeretném elkiabálni.

#3629
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ez így van, szerintem manapság érdemesebb mindent ausztriában kezdeni keresni... flash mp3 lejátszót akarok venni, de szerintem abból is az lesz, hogy megyek pullendorfba vagy oberwartba...

#3630
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na, úgy néz ki tesóm tud hozni Ausztriából adaptert, úgyhogy fel tudom szerelni a féket. Nem véletlenül tart ott Ausztria ahol.

#3631
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Jameg bementem Diabloba (zegi velotrades üzlet), és hogy mennyiér hoznak nekem novatech agyat. Aztse tudták miaz :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#3632
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem volt neki sikerélménye? Vagy miért nem? Elbártortalanodott szegény? :D :D :D

#3633
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hahha... :)
én még soha nem indultam versenyen, Maul a nagy versenyzö! :bananadan
Engem nem vonz az ilyesmi, de már szerintem Maul se... :help:

#3634
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Tenyleg sracok. Ti milyen gyakran jarogattok versenyekre? Vagy csak Te szoktal Kornel?

#3635
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Ezt be kell mindig kalkulálni sajnos.. nekem a láncterelöm nem jött meg, pedig akkor volt a Kona talis DH verseny, arra kellet volna... Mindegy, a fákat azért igyis megtaláltam... :)

#3636
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azért ez kicsit durva, hogy ha nem éppen valami slágercucc, tömegtermék kell, akkor nemhogy nem tudják beszerezni, de még azt sem tudják, hogy létezik olyan. sokszor sajna még abból sincs elég, ami esetleg slágercikk, és vennék is a népek. Talán Ausztriában tudnak nekem rendelni adaptert. Svájcból hozatni nem annyira éri meg, de legalább lehet, ha más lehetõség nem marad.

#3637
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
...Teljesen belefaradtam, tenyleg

#3638
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jah, én is gondoltam hogy nagykerbõl fognak érdeklõdni. dehát ott meg tudom hogy nincs se tavalyi se új. szal nem lep meg a dolog..
de azért köszi hogy fáradoztál ;)

#3639
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hat Maul. Te is jot neztel ki. Olyan vagy mint en. Nekem is mindenbol a kifuto tetszik, ami mar nincs vagy nem erdemes. Telefon, ruha, alkatreszek...
Matt! Rossz hirek. megkerdeztem az agyat. Azt mondtak hogy a szallitasi folyamatok elcsusztak, ezert csak 2 het mulva lesznek uj dolgok. Meg a szallitok sem tudnak semmit. Szoval szerintem 2005os dolgokban gondolkodj:(

#3640
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Korábban már megkérdezte, és azt mondták, hogy csak rendelésre tudnak hozni, boltban nincs.