Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3561
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ez az új fejlesztés odáig fajult, hogy állandó hibaüzeneteket kapok ha tallózgatok a bikemag honlapon,, mindig valami nem várt elem meg ilyenek -->nektek nem????
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3562
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Köszi az infókat!!!! Akkor igaz az amit kornél mondott hogy bazi kemény....??! Arra jutottam hogy afrancba a drop-offal átütõs kell..ha tudtok valamit-szóljatok!!!
max 120 pénz legyen...
De azért szépen mozogjon...Azt a stance nevü manitou-izét nem ismeri valaki???


Mcclane öcsi ment Lengyel-o ba... versenyre..
Lan -party bármikor-viszem az ,,ütõs-mindent felülmúló -cossworth turbó-bitorbó 600-as amd k6 notebookom(munkahelyi)...!!! terep2-zünk egész este,,, vagy prehistoryk2!!!:)
Mikor lesz???
Mcclane ha szombaton ráérsz-mehetünk a városba!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3563
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Biczó francia tündérek szépek, de a magyar tündérek szebbek :)
találkoztam ma a tesóddal, valami versenyre ment...
nemsokára lan party!
városba nem megyünk valamikor? bár én már csak a jövõ héten tudok menni....Zeg Ride2?
Come on! It's on

Korn

#3564
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Modositok! Az altalam emlitett pike marhasag volt. Tobbek kozt a vaz es a villa sulya sem passzol

#3565
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Biczo! A pike az egy 2005-os Rock Shox. Nekem a leirtak alapjan bejon. Biker katalogusban megtalalod. Esetleg pike race mcd dual air? Nekem az tetszik a legjobban. Persze nem pirosban

#3566
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

mi az a pike??????????::::::) bazze fogalmam nincs mi a fene az...:(


egy fincsi kis villa ;)

http://www.sram.com/.../pike/index.php
http://www.the-red-p...ll_4_flash.html
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#3567
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mcclane cc-zni is akrok-vagyis tekerni... és folyamatosan edzegetek is... Hulp atanum rá.. mindig járok amikor csak tehetem... de nem kizárólag cc... csak szeretek tekerni,, a coiler meg nehéz...viszont cc-n kívül szuper...de biztos értitek...

Mcclane milyen Francözish??? voltak szép tündérek???
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3568
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
mi az a pike??????????::::::) bazze fogalmam nincs mi a fene az...:(
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3569
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Köszi,, a segítséget,, arra gondoltam hogy elegem van a nyeklõ-hajló elsõ agyból, meg telóból és lecserélem egy átütõs nem túl drágára... a manitou stance re mit mondotok? az ebike-honlapján is van... vagy a marzonak van egy z1 freeride III-ja vlamiért nem túl drága és átütõs....ja és a coilerbe kellene-mivel ha azt viszem anyáron tekerni ausztriába akkor nem akarom hogy szétessen...meg tárcsafék gondjaim is vannak elöl...


légyszí segítsetek,, ha valaki el tudná adni a régit az jó lenne, occsón odadanám, semmi baja, nagyoon megkímélt, mióta megvettem még pumpálni se kellett-Boci fújta fel uztoljára,, csak a design sérült oldalt--a tégla megkarcolta,,, de más semmi....de nnem akarom szépíteni...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3570
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul a léceket ugye nem hagytad kint egész télen, bevitted valami fedett helyre??
haver tudna még adni építkezésrõl maradt faanyagot, raklapok meg minden más, de nekünk kellene elszállítani...ezen a héten...
megoldható ez szerintetek valahogy, vagy inkább mondjam le?
mikor megyünk a városba?
Come on! It's on

Korn

#3571
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jah, Hulp:

A black 80 FFD-s, a többi már mind TPC-s, vagy TPC+ !
Az FFD lényege: a szárban van az olaj, és a lábon egy szelep, aminek tudod az áteresztõképességét szabályozni, szóval nincs benne semmiéle patron, vagy hasonló. Nagyon egyszerû szerkezet, házilag könnyen javítható, ha esetleg bármi történne vele. Pike rohadt kemény, ha jól emléxem bocika haverja vett olyat, és nem tudták többszöri reklamáció után sem puhítani, még bocika alatt sem mozgott rendesen!! De majd õ nyilatkozik. Biczaj, neked volt Blacked, vegyél olyat, tudod mit bír ki...

#3572
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!

Biczaj, az a cornel nem én vagyok...:) Én nem árulom a telóm!
Az neked különben sem lenne jó, mert 1.5-ös nyakkal van, és lefele nincs kompatibilitás. Ok, az sql-t megbeszéljük majd.

#3573
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Még az õsszel karambolozott egy fával (õ állt, és a fa gonosz módon nekiment :D ) és emiatt beteg lett a telója, vett egy újat, amihez átütõs agy kellene. Azt is megrendelte, de rosszat küldtek neki, és emiatt most nem tudja összerakni a bicajt.
Biczó, szerintem vagy valamelyik rugós Pike-ot vedd meg vagy a Marzót. A Manitouval az a baj, hogy nem TPC van benne, hanem Fluid flow csillapítás, ami egy nagy kalap szar. Ha jól tudom a Rolandéban kétszer halt meg a csillapítópatron. De ha neked bejön az ami a Blastban van, akkor nem gond. Egyébként külsõre jónak tûnik az is. Szerintem azt vedd amelyiknek szebb a színe. Itt már olyan nagyon zsákbamacskát nem kapsz.

#3574
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mert, mi a baja a Roland bicajának??? Miért van darabokban?

#3575
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Üdv McClane, pont megelõztél.
Nézd meg a krankedzone-on a vásári képeket amiket a kiállításon csináltam, van pár olyan, ami neked is tetszeni fog. :D
Roland sajna tanul, mint az állat, nem is jön haza még hétvégén sem, úgyhogy valószínûleg csak júliusban látjuk viszont. Fel kell készülnie a nyelvvizsgára, diplomamunkát kell írnia, le kell vizsgáznia év végén, és még államvizsga is lesz neki. Ráadásul a bicaja is darabokban van, hála a német precizitásnak.

#3576
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Te Biczó, mit akarsz te a Kornél telójával? Levágod a Coiler homlokcsövét, aztán hegesztesz egyet a helyére? Nekem van egy fölösben. A Sherman ugyanis 1.5-ös nyakcsõvel rendelkezik, a tiéd meg 1 1/8-os. Itt ugye az adapter sem jó, mert a csõ a vastagabb nem a luk szélesebb. :) Marzo forever, meg minden, de azért azt vedd figyelembe, hogy hasonló út mellett a mrzónak van a legnagyobb beépítési magassága. Mingyá tanulmányozom a kínálatot, aztán írok. Mire kell, mennyit akarsz rá költeni? Mert szerintem nem érdemes a mostanit lecserélni, de te tudod.

#3577
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul ezen a héten csak este 7 után érek haza, szal jövõ héten mehetnénk Zeg ride-ra, mondjuk szombaton?
Biczó van pár tanú itt, aki megerõsít engem abban, hogy Te cc-zni akarsz, nem pedig freeride-olni....ahhoz meg az átütõtengelyes telõ kicsit túlzás, nem? ;)
menjünk tekerni valamikor
Come on! It's on

Korn

#3578
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mert biczó te most mibe akarsz új telót venni?? a coilerbe?? A Kornél, meg melyik telóját akarja eladni??

#3579
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Maul bazze én egyszer lepisáltam az erdõtündért,, nem vagyunk má jóban..pedig véletlen volt...
Azóta egyszer egy fát már elém rakott..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3580
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Matt mi az a pike ???:):)

NÉzzétek meg!!: van olyan hogy Z1 freerideIII -az nemtom mi...
Van a manitou stance-az szar lehet???az átütõs 100ropi..(nem Nógrádi)!!
és nem sós...
Vagy van a kornél telója-ja õ még nem nyilatkozott:)
na meg van 130ropiért nixon!!!
vagy nemtom...

ezek áhm a gondok,..idézet
bocitól
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!