Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2701
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát ez bizony így van, erre a bicajozás dologra csak folyik a pénz. Most már nekem is nagyon elegem van abból, hogy mindig kell valamit venni, és minél komolyabb bicaja van valakinek, annál több lóvét kell rákölteni. Viszont az élmény, amit nekem a bicajozás nyújt, kárpótol mindenért.
Maul, én a DH pályán nem fedeztem fel semmi újdonságot, csak az alján vannak olyan cuccok, amiket én még nem láttam, mivel ugye tavaly az év második felében már nem volt bicajom. Egyébként a katlanig lényegében csak az számít, hogy ki mennyire meri engedni , mert technikázni azt nem nagyon kell. Mondjuk ez engem annyira nem zavar, mert technikám nincs, de szeretek jó minõségú földúton száguldozni. :D
Maul, van számodra ezen a világon olyan hely, ami ha nem is nagy szám, de legalább közepes? :D

#2702
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
tisztázzuk. miért akarsz biciklizni?
azért mert láttál pár srácot a várárokban és te is olyan akarsz lenni? legyél egyedi! csináld azt amit szeretnél! ha ez a bringázás akkor ok.
de ha már akkor eleged van az egészbõl amikor még meg se vetted a bringát akkor az elsõ adandó alkalomnál félre fogod rakni a pincébe és fölöslegesen dobtad ki azt az 50 rugót...
szóval még most szállj ki ha jót akarsz mer ez egy olyan dolog hogy mindig csak költeni kell rá, mert eltörik, elkopik, elhasználódik, mást akarsz stb.

üdv
Matt

#2703
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
nadew én azér sirok 1 hét miatt mer egyáltalán nem itthon leszek :( amugy semmit se csináltam a bicajjal csak ugráltam... ja és ezer forintos agy volt ;] msot aszongyák másik topicban hogy a crater se éri meg... kezd elegem lenni ebbõl a szarból...

#2704
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Szemüveges vagyok, de nem a Barnabás...akire te gondolsz.
nekem 4hónapja nincs biciklim szal 1hét miatt ne sírjá'...

#2705
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Mert mit csináltál Illuz? Milyen biciklid van??

#2706
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
matt, te nem az állandóan szemüvegbe járó gyerek vagy? amelyik görkorival jár néha... meg ez zöld bicajjal... amugy én meg széttörtem az elsõ agyam, most fogom fûzetni az újat, de 1 hétig nem leszek legalább még :(

#2707
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Boci! Jövõ héten mikor érsz rá? Mert valamikor Kornélllal megyünk bányába!

#2708
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nemtom. ezer éve nem voltam fönn.
remélem hamarosan mehetek már...

#2709
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jah! Fasza volt a tekerés nagyon! Jövõ héten is megyünk mint állat!

Jah, tudom, hogy melyik NS leugróra gondoltok, de az tényleg nem nagy szám....


Matt! A DH pályába milyen új részeket csináltak? Nem tudod?


McClane! Mikor jössz tekerni?

#2710
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
bukó szerintem nem volt rajt hulp... "minekaz?" .. õk tudják...

Köszi Kornél! hát jah. egyszer vettem koczkáéknál 1db bikepositive küllõt meg hozzá anyát. elkértek 80forintot...
szal sztem lehet hogy oda-vissza utazással együtt is bõven megérné ha levinném sopronba. ez a bolt a lackner kristóf utcában van?
thx!

#2711
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Nah, most értünk haza a bányából! Megvolt a szezonkezdés... :) Ugrottunk faszákat, meg csináltunk még egy jó helyet!!! Qrva sok mindent lehet még csinálni, úgyhogy menni kell építeni ezerrel, aki tud majd jöjjön! Hulp, vannak helyek, amik neked is tetszeni fognak, és Bocikának is találtunk tanpályát!

MaTT, megkérdezem a fûzés árát, de szerintem amit írt a haverod árat az rohadt soknak tûnt... nekem úgy 1700ft rémlik, ebben benne volt a vágás+fûzés...

#2712
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

hát szerintem azt az ns ugrást Maul csak leszólná ) helyi kissrác merev umf-fel meg b+ merevvilávval beugrotta... )


Az lehet, de ezek a kiscsávók mindent leugranak, mert még nincs félelemérzetük, nem is gondolnak arra, hogy ha megpusztulnak, akkor azért annak elég káros következményei lehetnek. Bukó legalább volt rajta? Egyébként mennyire kell gyorsan rágurulni, hogy leugord? Te mentél már rajta?

#2713
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jaja hulp, a katlannál az ns az 'gyárilag' olyan. elég vicces...
ns az sztem egész stabil lett, mondjuk a tél nyomait még nem láttam de amikor összeraktuk akkor jó volt, le is lett tesztelve..
az agynak meg télleg örülök! atombrutáldarab)
remélem érettségi utánra már meglesz a kerék is )

hát szerintem azt az ns ugrást Maul csak leszólná ) helyi kissrác merev umf-fel meg b+ merevvilávval beugrotta... )

#2714
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kornél leugrott végül?
Van egy eléggé magas ns szakasz, a mirõl egy kis leérkezõre lehet leugratni, hasonló, mint a miénk a felsõ szakaszon, csak nagyobbat lehet ugratni.

#2715
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Maul meg Kornél te is ésszel csak ok?
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2716
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah! Milyen nekem való hely van???????



Holnap megyünk Kornéllal bányába reggel 9-kor! Aki akar jöjjön!!

Reggel 9 emlékmû!

#2717
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Inkább elmennél pecázni, mint tekerni? Hát szép. Délután mehetünk bár én csak 4-ig érek rá, mert 5-re ki szeretnék menni a reptérre. Esetleg addig valaki parkosba? Basszus de jót tekertünk Kõszegen, felmentünk az Írottkõre is, nagyon állat volt lefelé. Meg voltam a DH pályán is, nem rossz. Kornél az útátugrást elfelejtheted, mert oda már nem nagyon lehet ugratód építeni. Matt, a katlan elõtti ns darab, amirõl be lehet ugratni, az a versenyen is így volt? Mert nekem rohadt messzinek tûnik, meg az iránya is eléggé fura. Viszont a lenti építmények eléggé brutálnak tûnnek. Van Maulnak való hely is. Viszont a ns-re nem mernék velmenni, a miénk ezerszer stabilabbnak tûnik.
Végre megvan az agy Matt, gondolom örül az agyad. :D Rolandé is épp most jött meg. Akkor nemsokára már te is tudsz jönni bicajozni.

#2718
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Matt a Hocsa nagyon korrekt áron dolgozik az tuti.
megbizhatsz benne.

Még itt dekkolok pesten, holnap reggel megyek haza, de nem tudom még hogy lenne e erõm tekerni.

de most akkor ti mit irogattatok? hogyan lesz egyáltalán?
mer akkor inkább elmegyek ebéd után pecázni egyet...

na pá
t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2719
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
remélem is hogy érettségi után már tekerhetek!
láncot felejtettem el venni meg vmi uj bóvdenezés kell majd hogy zsír legyen a fék.
esetleg majd ha nagyon tele leszek zsével gondolkodhatok avid bb7-ben :D
félelmetes hangja van az agynak:
a csapágyazás full hangtalan
a 4 kalapács meg hangos mint egy nyári éjszaka a tücsökzenétõl )))
hû de költõi vagyok ))

#2720
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Matt! Nemsokara mar tekersz mint az orult!!! Jol nez ki;)