Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hogyan tároljunk biciklit szobában?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
126 hozzászólás a témában

#121
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
A legegyszerûbb megoldás két kampó a plafonba.
Kicsit bonyolultabb, de sokkal kényelmesebb a csigás megoldás.
Én amúgy 5(!) nm-en is elférek a biciklimmel együtt. (ekkora a szobám)

#122
isukim

isukim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás

kerülgetem . Nem abban az értelemben.


Oh,be kár.... 8)
;D

#123
yalaman

yalaman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 509 hozzászólás
mondjuk a bicaj elég esztétikus látvány ,de mindjárt nem lesz az, hogy ha két kapót fellõsz a szobát plafonjára. Persze mindez csak megszokás kérdése. Én koliban vagyok. Ketten vagyunk egy kb. 10nm-es szobában kettõ ágy, polc ... de a bicó elfér inkább kerülgetem . Nem abban az értelemben.

#124
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Hallottam olyan megoldásról, hogy a plafonra szerelt csigákkal, mint a fregoli húzták fel a bicot. Esetleg ez is egy lehetõség.
Persze azt hiszem ezek egyike sem nevezhetõ túl esztétikusnak, bár ez erõsen függ a lakás és a szoba stílusától is.
De azt hiszem bármi jobb, mint hogy esetleg ellopják a kerot.

#125
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Ilyen állványt hol lehet kapni? Sajna ez a megoldás van csak, esõben nem tekerek, csak jó idõben :).

#126
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A falra szerelt állvány a legpraktikusabb, amivel függõlegesen tudod tárolni a bicajt. Egyébként nem ajánlom szobában tárolni, mert a kerékpár még letisztítva sem szobatiszta. És mi lesz esõ vagy lánckenés után? Folytonos tisztítás vagy foltok a szõnyegen. Persze, ha nincs máshol hely, jobb mint ellopják.

#127
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
:-\Mint ahogy a topic címe is mutatja, ahhoz kérnék segítséget, hogyan tároljam bicajomat egy szobában úgy, hogy ne legyen útban, és a lehetõ legkisebb helyet foglalja el. Gondolok itt különbözõ állványokra, falra szerelt tartókra. Ha valaki szobában tárolja a bicaját vagy van valami jó ötlete, segítsen! :-\