Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

CAPRINE Maraton Szilvásvárad 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
212 hozzászólás a témában

#41
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Üdv,
nekem ez volt az elsõ maratonom, de nehezen tudnom elképzelni, hogy ettõl profibb módon is le lehet bonyolítani egy ilyen jellegû versenyt. Eltévedni nem nagyon lehetett, aztán a frissítõk, csoki, banán, gulyás, stb. De majd õsszel többet tudok, addig is Duna-Bükk-Mátra!

#42
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
pedig szertem adtak volna a maradekbol tuti!
ha mas nem kenyeret, de kaptal volna levest is!!!

#43
Ralph Fiennes

Ralph Fiennes

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Helló pbali és Buzz!!!
Ha már alakul a befutó rend akkor én is csatlakoznék Hozzátok. Már csak azért is,mert én a 65KM-en a 78.-ik lettem. Akkor hárman majnem egy idõt tekertünk. Az utolsó 8 kilcsit azt hiszem megemlegetem. Nekem nagyon bejött ez a maraton,annak ellenére,hogy lefáradtam alaposan. A Bükk maratonon újra megpróbáljuk.
A szervezõknek: lehet,hogy én voltam nagyon balfék,de valahogy nem jutott számomra a kaja jegybõl. Éhen azért nem haltam,de késõbb már nem akartam odapofátlankodni.
Üdv:Ralph

#44
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Üdv!

Én is csatlakoznék a szóban forgó kempinget népszerûsítõ társasághoz, mert nagyon kellemes, kultúrált és aranyosak a "háziak". :)
Azt nem tudom, hogy ezt az az idõs holland házaspár is így gondolja-e, akinek a mellettük lévõ bringás társaság egyik férfitagja szombat este diszkréten oldalba hugyozta a lakóbuszát... >:(
Helyetük is égett a pofám :-[
:-X

#45
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Igen, Lor, Õ volt az!
A Marikoo-ból a szõke göndör srác.
Priviben küldd el, hogy hol van és csütörtökön megyek Egerbe, benézek hozzá.

#46
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
az eredményeket csak én nem találom meg???


#47
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hogy egyesek kepesek ilyen felkeszuletlenul leindulni! :-)))
aki bukot nem egy magas hullamos/gondor haju srac volt?
feketa yeti-vel?

mert hacerom bukott es nyakan meg laban eleg csunya seb lett.
bent van tan meg most is az egri izeben.

#48
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Én meg elhagytam a váltókarom 15 km-rel a vége elõtt (ezt már mondtam), aztán visszatekertem egy-két száz métert az emelkedõn, de sehol sem találtam. :'( Ezek után kétségbeesésemben megkérdeztem néhány bringást, hogy nincs-e nála teljesen véletlenül egy tartalék váltókar, dehát mindenki felkészületlenül jött. ;D ;D ;D

#49
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Eredmények a neten!
http://www.szilvasvaradmaraton.hu
felnõtt 110-en 51. lettem

#50
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

reklam on:
A hegyi kemping nagyon korrekt kis hely, csak ajanlani tudom mindenkinek, tovabba az egerszaloki hoforras is kotelezo, ha arra jartok. A fahidas-patakos vendeglo szemelyzetenek pedig: >:(
reklam off

m


Csatlakozva az elõttem szólóhoz, ha arravetõdök bármikor is CSAK a HEGYI KEMPINGben fogok megszállni. Be is írom a címet és a tfszámot az aktuális topikba ;)
csodás hely, igazán kedves, vendégszeretõ személyzet!

mrc: "van ez még 4cent" ;D

#51
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
én csak eccer ugrottam át a kormányt de talpra estem!
az ominózus kanyart meg azé nem szúrtam el mer az elõttem tépõ tündér befordult én meg koncentráltam a kergetésére ;D ;D ;D
nem értem mér van annyi defekt. nekem még nem volt versenyen (na jó tf-es felni + nemlight külsõ superlight belsõvel) meg léha a hátulját is odavágom....
asszem következõleg megkereslek benneteket, mer csak bagi-t láttam... nekem is görizett a lábam bánkút elõtt, de kutya harapást lõrével!


#52
Buzz

Buzz

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
jaj, akkor 2-vel elötted mentem be... biztos láttalak is. Én 77. lettem 3:56 idõvel....

Kib. jó volt a terep. Annyira, hogy 1x kiesett a kulacsom.... vissza
3x firkáltam olyan semilightosat....

1x kaptam defektet és sajna nem tudtam prestás belsõt szerezni idõben, így sajna csak foltot vittem, így ragasztani kellett. Meg pumpát is egy jóembertõl kaptam aki volt olyan rendes, hogy otthagyta nekem a sajátját. Végül vissza is kellett neki adnom 10km-el odébb :-( mert akkor õ szerelte a defektjét.....

De télleg király volt minden. Annyira nem voltam képben a tereprõl, hogy aszittem, hogy Bánkútról már nem lesz nagyon emelkedõ.... hát volt ugye? Kicsit behaltam, de szentem mindenki, mert nagyon lassú tempót adtunk be az utolsó nagy emelkedõn.





#53
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Marci: elvileg a www.szilvasvaradmaraton.hu oldalon lesz majd fenn, de ki tudja mikor??? >:( >:( >:(

A balesetrõl én sem tudok semmit, úgyhogy tényleg mondhatnátok vmit!

Még annyi, hogy csak gratulálni tudok azoknak, akik képesek voltak a 110-esen végig menni, mert én a 65-ön majd meg haltam (azért azt nem, de fáradt voltam). Amúgy én pont 4 óra alatt teljesítettem, és a felnõttek közül a 79. lettem a kb. 280-ból. :)

#54
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.638 hozzászólás
Hi,
valaki megmondaná, hol lehetne megnézni a befutó sorrendjét ?
köszönöm
üdv: MARCI

#55
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Hogy volt ez a baleset? Tud valaki részletesen mesélni róla? Eddig csak hallottam róla, de semmi konkrétat nem tudok.

#56
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
tenyleg, a polot meg nem dicsertuk (eleget): jo minusegu, jol nez ki, es nem boritjak el reklamok az egeszet !
Ilyet szeretnek kapni a tobbi maratonon is :)

#57
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Ertékelés:

Nekem tetszet az egész verseny. A frissítés nagyon rendben volt. Annyira akartak adni mindent, hogy a végén már kicsit idegesített, hogy egymás után öten rohannak hozzám és mindenki tömött volna. Na jó olyan rossz nem volt csak szokatlan.

Az italban megint volt valami, mert sikerült gyomorgörcsöt kapni ismét. A csoki nagyon jó volt, pont maratonra való. A gyomrom miatt az utolsó 30-on már inkább nem ettem semmit.

A pálya majdnem ideális volt. Még 1-2 nap száradás jól jött volna. Eltévedni sehol sem sikerült. Az útkeresztezõdésnél, ahol a srácot elcsapták egy pillanatra megtorpantam mert tényleg veszélyesnek tûnt.

Amikor beértem (110 km - 6:35 - 59.) nekem sem urottak a nyakamba a szervezõk a pólóval (ami nagyon jó minõségû, és végre nem fehér!!!), szépen ücsörögtek a napernyõ alatt. Lehetett volna valami terelõkaput felállítani mint a Duna Maratonon.

És hogy a kajára mennyit kellett várni, de legalább volt...

#58
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
sziasztok, itt olvasgatva a hozzászólásokat elég sokan görcsöltek a rövidebb távokon, amin kicsit csodálkoztam, na jó én is, de én 85 körül..

1. a szervezés alapvetõen jó volt, nagyon kedvesek voltak a frissitõpontokon, rögtön hoztak mindent. Ami negativum volt pl. a 2. frissitõpontnál a csaj által bekevert isotoniás ital elég vizizû volt, amit õ konstatált is, de odáig nem jutott már el, hogy hozzárakjon még egy zacskót. Továbbá a 110-es táv vége felé ahol szegény srácot elütötték, ott szerintem ha a szervezõk jobban figyelnek talán kikerülhetõ lett volna, ugyanis õk a derékszögû keresztezõdésben álltak, rálátással mind a két útszakaszra. Nagyon sajnáltam szegény srácot (a nyakát meg a térdét tuti varrni kellett).
Az is kicsit méltatlan volt, hogy miután 7 óra szenvedés után beértem a célba, senki rám se hederitett, úgy kellett a haveromat megkérdezni, hol adnak polót, kajajegyet, napersze az eredménylistára igy felkerülni sem lehet.
folyt.köv.

#59
Merlin

Merlin

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Sziasztok

Örülök h ott lehettem és sok jófejjel megismerkedtem.
Kisebb technikai akadályok >:( ellenére sikerült a középmezõny közepébe beérni, ami egy elsõ versenynél szerintem annyira nem rossz.

Szal q jó buli volt az egész. 8)
A hangulat, szervezés, idõ, kemping. Meg a szombat esti Egerszalók, a strand, ahol víz van a medencében ;D Thommey szerint.

Legközelebb is ott a helyem.
Üdv

#60
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Sziasztok!

Én is görcsöltem a 45-ön az utolsó kanyarban... és 120. lettem a 138-ból :-/
Edzés nélkül, elsõ maraton azért annyira nem rossz...

És örülök, hogy megismerhettem ezt a sok jófej BMFT-s arcot. A szombat esti Egerszalóki buli külön jó volt.
;D