Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

CAPRINE Maraton Szilvásvárad 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
212 hozzászólás a témában

#21
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Én csak most értem ide a verseny óta!:) Nekem is nagyon tetszett! Én a 110km-et nyomtam végig, sajnokomolyabb ellenfelek nélkül, így a felnõttek versenyébe mentem bele, de aztán rájöttem, hogy az még egy kicsit sok és 50Km-nél leszakadtam az élbolytól és szépen alapozó tempóban végiggurultam a pályán! Egyébként megnyertem a Juniort a hosszú távon, amit a szervezõk nem nagyon tudnak megjeleníteni valamiért a Honlapon! Ott felnõttben vagyok értékelve >:( Egyébként a verseny elsõrangú volt! Minden tökéletes volt, bár a koncert elõzõ nap este is lehetne, mert néhány helyi suhancon kívül kevesen élvezhették! Mégegyszer gratula a szervezõknek, és jövõre ugyanitt!

#22
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Yetimo: Részvétem a baleset miatt és mielõbbi jobbulást kívánok Neked a magam és a többiek nevében is! Veled vagyunk... >:(

#23
Yetimo

Yetimo

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
SZIASZTOK !

ÉN VAGYOK AZ A SRÁC AKIT ELCSAPOTT AZ OPEL BÉLAPÁTFALVÁN. A RÖVID TÖRTÉNET A BIKE MAG FÓRUM TEAM TÉMAKÖRNÉL A BMFT TALÁLKOZÓ LAPON ÍRTAM LE.
EGYÉBKÉNT JOL VAGYOK NEM TÖRT EL SEMMIM DE AZÉRT 45 PERCIG VARROGATTAK A SINGEREN ! EGY PÁR HÉTIG TÁPPÉNZ ÉS MOST NEM TEKEREK EGY IDEIG.
KÖSZI LOR A BEIRÁSOKAT !


#24
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na én 26.lettem a juniorban 30 ból...... nemééér túl gyorsan mentek a többiek!
rólam mér nincs sose frankóra fotó??????? durcis leszek!
arra a kanyarra gondoltok aminek a külsõ ívén kordon volt?? na ott én se figyeltem... meg máshol se szoval én is megszívhattam volna
amúgy én is érdeklõdök a fotók iránt!!!


#25
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Bakkkker!
Lóriiiiiiii!
Muuutíííííí ::)

#26
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hoppá!Eszerint mégis lesznek itt képek!Lor,a többit is!!!!

#27
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Bocsi, hogy megtöröm a témát, de itt egy Lor által készített kép a maraton után:

Posted Image

;D

Vyger (Szvetnyik Zoltán) - bal
Bagi (Nagygyörgy Gábor) - jobb

#28
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
hát mrc nem tudom, én 90 km. körül baromira nem úgy megyek egy elvileg biztosit keresztezõdésben, ahogy egyébként a hétköznapi közlekedésben.
A srácot állitólag leszoritották a HHH-n és pont megszabadult a gipsztõl, most meg ez jött...... ::)

#29
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
(man bocs, hogy vedem a haverom)

de a HHH-s bukasa sem az o hibaja volt!
erdekes tudvan, hogy naponta annyit teker a srac, hogy az meg gomocbol is sok ahhoz kepest csak a versenyeken, es eleg furi korulmenyek kozott tortenik vele vmi!

ne haragudj te ahol tudod, hoyg ~1000 ember fog vegig csapni az utszakaszon latsz egy hajnali gyereket az ut szelen aki 'rendezo' akkor jaj nem megyek 40-el tobbel mert az nem lenne szep a tobbiekre nezve!??
aaaahhhh...

#30
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
En reflexbol korulnezek a keresztezodesekben, meg biztositott palyan is.. Nem er annyit semmilyen verseny, hogy kilapitsanak!

#31
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Nehogy azt mond Thommey, hogy te a kresz szabályaira figyeltél a maratonon, egy olyan úton, aminek elvileg lezárva kellett volna lennie?!

#32
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sajnos balesetek mindig vannak,de a közúton a kreszt be kell tartani:(De azzé a rendezõk is figyelhettek volna.Ja a Yetis srác a HHH CC-n is összetörte magát(priv.vélemény,hogy kissé felelõtlenül teker)
Üdv:Thy
Ja én még repeta kajajegyet is kaptam:)


#33
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
hát ott sávok nem nagyon voltak, asszem mindenki úgy fordult volna ott abban a jobbos derékszögû kanyarban, hogy a lehetõ legkevesebbet kelljen fékezni, nem azt nézte volna, hogy hoppá itt nekem a kresz szerint kisívben kell kanyarodnom. Pláne ha ott lát ácsorogni egy pár pályabiztosítót, ami azért okot ad bizonyos feltételezésre (pl. nem fog 40-nel jönni egy kocsi)... :'(
A szélvédõn egyébként nem repült be, hanem bepókhálósította és benyomta. Nem tudom mi lesz a dologból, m ég az kell, hogy szegény srácra lõcsöljék annak is az árát (olvasd el a rajtszám hátulját).... :-\

#34
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


vagy csak annak a rendezönek akinek abban a kanyarban kellett volna vigyáznia.

#35
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nicholas: ha oda mentel volna vkihez aki digivel nyomta es azt mondtad von neki, hogy foto pliz meg email kuldes ha tudod.
akkor lett vona aki megcsinalja!
(pl en is)


a bukashoz visszaterve:
a srac (MO gyerek) pengetett lefele a lejton es abban a kanyarban atkerult valszeg a szembe savra, ahol mivel nem volt biztositva a palya ezert osszeutkozott a vele szembe szabalyosan kozlekedo gepkocsival.
a YETI-t meg idoben kirugta maga alol ezert annak nem lett baja! DE neki nagyon is, a nyakat 4 helyen kellett varni es a combjan is lett egy nagy seb amit szinten varni kellett!
ma engedik haza a korhazbol.
a laba raadasul meg gipszben is lesz. mert tan eltorte.
ja a szelvedon repult be!
na most lehet, hogy ez reszrehajlasnak hangzik.
az egesz az en velemenyem alapjan a szervezes hibaja!
hat ennyi!

#36
Sniper

Sniper

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 278 hozzászólás
Esett a srác, a mögötte jövõ pedig belement elég gyorsan. A srác ha jól tudom meguszta :D , de a stucni... :-\


#37
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Út közben láttam egy srácot aki egy töröt stucnis biket tolt. Nem láttam, hogy milyen márkájú volt, de elég kellemetlen lehetett amikor eltört. :'(

#38
nicholas

nicholas

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
nem tudom láttátok-e a célban azt a trek bicót törött stucnival? egy fényképet megért volna az eleje, rajta a rajtszámon:Trinity-quality bicycle parts, fölötte meg a Trinity törött stucni. -csakhát nem volt nálam photoaparát... :o

#39
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Most vettem észre, hogy végre felrakták az eredményeket! ;D ;D ;D
(ha vki nem tudja, hogy hol lehet megnézni, annak www.szilvasvaradmaraton.hu)

#40
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Javaslom, hogy a Duna Maratonra beszéljünk meg vmi közös találka helyet, hátha kisebb-nagyobb csoportokban együtt tudnánk menni (legalább egy kis ideig), mert sokkal jobb néhány ismerõssel együtt "szenvedni" az emelkedõkön. Vagy nem?