Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Dh&Dual Versenyek 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1043 hozzászólás a témában

#1021
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Tsabi! Nem tudnád elküldeni azt a cikket, meg a Bringa telefonszámát vagy e-mail címét! Mert akkor felhívnám õket és rákérdeznék! De a mostani bringában nincs ott a versenykiírásnál????

#1022
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Mivel a külön DS topikok be lettek zárva...
Mit lehet tudni errõl:A tavaly áprilisi Bringában van egy versenybeszámoló egy,a Tabánban rendezett duálversenyrõl,ahol azt írják,jövõre, 2003.március 12.-én lesz a verseny.PSG Dual szlalom verseny,Petõfi napok keretében,vmi középiskolai buli. ???
Infókat várok!

#1023
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ja én is beneveznék egyszer egy bp közeli dh versenyre!!! Nem vágom bp vagy környékén szokott lenni dh verseny??

#1024
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Tod, kala, DHban idõt mérnek, és ha az én idõm kisebb a tiednél, akkor le vagy elõzve.. :)

#1025
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
leelõzni?!?
Zoll,te melyik meccset nézed? ;D Aszittem,DH-ban nincs ilyen... :)De mind1,nevezzük 1ütt!

#1026
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
kala:)
Van hobbi kategória. Az a legkontárabb, úgy tudom. Majd nevezünk együtt és leelõzlek jól, mert énis ki akarom próbálni magam.

#1027
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Hogy lehet nevezni DH versenyre?És melyik a legkönnyebb pálya?Szeretném kipróbálni magam.Ne röhögjetek! ;D Ha van olyan,h "béna balek"kategória,ott örömmel indulnák,de ha nincs,akkor is.

#1028
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Köszi Rave!!! ;)

#1029
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ha jól tudom március 29.én lesz a Millenáris parkba dirt verseny? Vagy valahogy márciusba lesz azt tom...

#1030
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Remek!!! :D

Nagyon jó szórakozást hozzá!!! Én kb 16-én érkeezem, haza, de szívesen olvasnék beszámolókat!!! :)

#1031
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Augusztus 9-10 Sátoraljaújhely DH OB

#1032
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Csak a szokásos topic!!! Mint a 2002-es, csakhát már van külön DS és 4X-es topic is így ez most csak és kizárólag a DH verseyekrõl szól!!!


Tessék ide be írni mikor lesz és hol!!! ;)

#1033
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
de siraly lenne, ha ti is össze tudnatok vmit hozni zalaegerszegen, mert akkor le tudnank menni egyet bringazni, meg fürdeni abba az aqua parkba, meg ti is meg tudnatok nezni a soproni palyakat. van meg egy bmx palyank is, meg mellette 2 dört-sor! 1 kicsi, 1 nagyobb.
es vegül is kocsival masfel ora...

#1034
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
hali, en ugyan nem reg csatlakoztam nyunya-kollegaekhoz,
de ahogy meseltek, ugy volt, hogy utana jartak, es valahogy az erdögazdasagiakkal megegyeztek, hogy a regi sipalyan had legyen mar 1 dual-palya. ozt megkaptak az oket, es az erdögazdasagiak küldtek a gepeket, ök meg mutattak, nekik a vonalat, letoltak, az ugratokat megepitettek, es most tavasszal lesz befejezve - amibe termeszetesen en is mar besegitek! -
kapunk majd ilyen döngölö kütyüt, amivel majd frankon elsimitjuk a nagy buckakat, meg ugye amit most elmosott az olvado ho, azt is ki kell majd javitani.
...mar most örülök a vizholyagoknak a kis irodista kezeimen ;D
szal valahogy igy volt a dolog, amit elmeseltek már uj bringas tarsaim, de ha vmi nem stimmel, nyunya ugy is kijavit! igaz?
es bocsi, hogy mar megirtam helyetted, csak kicsit uncsi volt a melo! ;)

#1035
yvorlpu

yvorlpu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 328 hozzászólás

Kakukk!

A UCI döntése miatt tényleg nincs már úgymond hivatalos(pontszerzéses) duál verseny, de ettõl függetlenül lehet rendezni és ezt remélhetõleg idén többen meg is teszik...Tavaly is volt egy-kettõ nem 4cross verseny...Lehet hogy idén Sopronszitiben is lesz...de errõl majj tavasszal többet...Akkor fejezzük be teljesen a DUAL pályát...

ny.

Hy!
szoval épitetek dual pályát?!
itt mi(zalaegerszegen) is gondoltunk rá páran...bár 4cross ra inkább.....szoval érdekelne hogy hogy csinályátok/álltok neki stb...
amugy a 4cross 2003as versenyekröl sem tudsz semmit?
;)
Yobi

#1036
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
igen, es kiraly lessz am!!!! ;D ;D ;D

#1037
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Kakukk!

A UCI döntése miatt tényleg nincs már úgymond hivatalos(pontszerzéses) duál verseny, de ettõl függetlenül lehet rendezni és ezt remélhetõleg idén többen meg is teszik...Tavaly is volt egy-kettõ nem 4cross verseny...Lehet hogy idén Sopronszitiben is lesz...de errõl majj tavasszal többet...Akkor fejezzük be teljesen a DUAL pályát...

ny.


#1038
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás

Sajnálom, hogy elrontom a jókedvet, de Duál versenyek már nincsenk.

A DH-s versenynaptár pedig nem megbízható, mertugye mindíg 1-2 héttel elötte derül ki, hogy biztos lesz-e vagy sem.


a lõrinciek(asszem) pedig rendeznek minden évben,remélhetõleg idén is.

#1039
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Sajnálom, hogy elrontom a jókedvet, de Duál versenyek már nincsenk.

A DH-s versenynaptár pedig nem megbízható, mertugye mindíg 1-2 héttel elötte derül ki, hogy biztos lesz-e vagy sem.

#1040
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
sopron: ok az jó lenne
köszi

dirtboy