Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
195 hozzászólás a témában

#121
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Tavaly nem iagzán találkoztam ilyennel, igaz, nem is vásárlási szándékkal mentem ki. Ha jól emlékszem egyes cégek eljátszották azt, hogyha a kiállítás ideje alatt rendelsz / vásárolsz biciklit, akkor kapsz belõle x % kedvezményt.

Nem tudjátok véletlenül, csütörtökön is ki lehet menni egyszerû földi halandónak ?
Mert a hétvége zsúfoltnak ígérkezik... ::)

#122
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
A kiállítással kapcs: mekkora leárazások/engedmények szoktak lenni általában az alkatrészekre?

#123
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Shaun: ami a kis képen van, az a prototype UMF össztelós és nem a Stormbringer alias Big Air DH. :)

#124
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Zo-lee

Szedjed össze magad és légy férfi vagy mi! ;D A Merida Matts Dual Fun-nak sem nagyobb a falvastagsága és én fél éve amortizálom a 85 kg-os testsúlyommal! És még mindíg él! ;) Csak hasonlítani sem lehet egy Ruckus-hoz! És ez a lényeg! ;)

Vegyél Merida UMF vázat ha az tetszik!

Palmer

Egyébként ez így van a Merida elfog tünni az "Xtrém szagágak"-hoz szükséges vázak tenyésztésébõl! SZVSZ ::)

Üdv! lajos

#125
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Az össztalós Meridáról most nem tudom melyik hír az igaz, az, hogy alig változott a tavalyihóz kézest, vagy az a kép ami a BikkMakk ban van.
Azt írják, hogy men esett át nagy változáson, de a képen eg teljesen új váz van, az amit az Azonic is árul Eliminator néven.
A Stormbringer 1 forgópomtos váz, az pedig ami a képen van az 4 forgáspontos, ez rögtön egy Óriási változás. A Storm saját tervezésü váz volt, ez pedig a Tájváni katalógusból kiválasztott darab.

A Merida szvsz felfog hagyni az Xtrém szakágakkal, mert az XC nagyon bejött nekik és minden pénzt abba ölnek. Ez látszik is az eredményeiken.
Ami nem megy azt ugye nem is kell eröltetni.

Palmer

#126
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
nahat, most teljessen megkevertetek!
...pedig mar uuuugy raizgultam a matts UMF-re! :(
a ruckus azer 1 kicsit dragabb, gondolom!? meg asszem azt nem is tudom lezsirozni, hogy becsereljek.
de szerintem az en 65 kilommal nem olyan gazos!?
ha meg megis törne, akkor meg van ra garancia.
...vagy mi a faxot csinaljak most!!? :'( :(

#127
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
A belépõ összegérõl tud valaki valamit mondani?Lehet ,hogy felrángatom asszonyomat is ;D.
Üdv.

#128
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Kicsi mintha egy gyermek bicikli lenne! Ugyan akkora mint a Merida Matts Dual Fun! Nekem ilyen van! Nagyon nem kényelmes! ::) Amit azelõttem felszólaló is mondott a váz papír és ahoz képest nehéz! ::) Az UMF-nek ráadásul nem csak az elsõ 3szöge papír hanem a hátsó is! És mondjuk a tudásához képest drága is!(még mindíg a merev vázról beszélek) Tehát merev de más pozitív tulajdonság nincs is benne! ::) Szvsz még mindíg jobb egy olyan GT Ruckus ami egy kicsit rugalmasabb mint egy merevebb ugyan de gyengébb Merida UMF! :-\ Azt hiszem! :-\

De amúgy nekem a Merida Matts Dual Fun vázam bírja a gyûrûdést pedig nem egy esést élt már meg velem! ;)

Tehát jó az de a Ruckus-hoz hasonlítani sem lehet!

Üdv! :-*

#129
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Én fogdostam a kiskezemben az UMF merevvázat. Háááááááát... ::) hogy ez vagy a Ruckus, az asszem nem vitás. Egyértelmûen a GT. Van rajta 18 darab tökfölösleges ráhegesztés, ami csak nehezíti, de nem sokkal erõsíti a vázat. Ezenkívül nagyon pici, igaz az van rá írva, hogy 14,5", de szerintem még 14" is alig van. Hogy ez kinek kényelmes, az nem tudom. Meg a kidolgozása se olyan szép. A matrica az alsócsövön felpattogzik, valahogy ilyet Ruckusnál még nem láttam. A csövek falvastagága ugyanaz a papír, mint a Dual Fun-nak, tehát egy eséses darab. De persze ízlések és pofonok.

#130
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ez nem igazán ide valo ,de zolle: a Matts UMF merevre gondolsz ugye? mert egyik haveromnak olyan van és sokkkal jobban bejött mint a ruckus,mert merevebb...

de a merida UMF fulltelosrol mégcsak 2 képet láttam... (BIKKMAKK 14.oldal bal felsö sarok) írrol tud valaki nagyobb képet?

2 hét és nyomás... matricagyüjtés ;D

#131
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A Formulát a Melux kft forgalmazza, tel: 06/30-2334808. (by rob)

#132
kappa

kappa

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
csao
nem tudjátok véletlenül ki forgalmazza itthon a formulát?


#133
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
rob: hat igen, en is ott fogom lemeozni a matts UMF-et! ;D
remelem jo valasztas lesz, mert ugye meg senki nem tud rola semmit mondani, mert uj vaz.
kivancsi vagyok....

#134
RobScabRóka

RobScabRóka

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Engem inkább a dirt fog érdekelni,remélem yo nagy lesz!!! ;D
Alkatrészre majd akkor pörgök,ha szétcseszem a régit.
Elsõsorban R.I.D.E.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;) ;D

#135
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
En jobban szeretem a Sapim kullot mint a DT -t, mert kevesbe torik...Sapimmal megn em volt bajom.

Amugy annyi penzt hozz, amennyit tudsz, mert altalaban 20%-os arengedmenyek szoktak lenni a kiallitason.


#136
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
en meg speciell tfekre, vagy vedöcuccra vadaszok.
meg lehet hogy uj nyeregcsö is kell, mert akkor lesz lecserelve a stuff vazam egy merida matts umf-re es lehet, hogy nem
ugyan az a meret.
jajjj mar ugy izgulok! ;D :P ;D

#137
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Szerintem hozzál lét,biztos lesz pár dolog leárazva a kiállítás idejére,ha erre gondoltál.Én spec kereket akarok fûzetni,ha lesz majd ilyen lehetõség,mert a mach1 küllõkkel nem vagyok annyira megelégedve,mint a DTvel ;D

#138
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
kerdes: meg soha nem voltam a sport kiallitason.
lehet ott vasarolni is, vagy csak nezelödni es nyalat csorgatni!?
meg ugye akkor ugy visz az ember penzt is.

#139
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás

Hali!

Van honlapja a sport kiállításnak??

Mik lesznek még ott?? u.a mint tavaly??


www.hungexpo.hu

motor,fehova,boat,sport

#140
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na ja!
Sport, Motor-show,hajó-show & FeHoVa