Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Author

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1285 hozzászólás a témában

#1041
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
asszem majd küldök nekik emailt, vagy bemegyek nalunk sopronba a BCA-be. most lattam a honlapon, hogy ök is hivatalos forgalmazok lettek.

#1042
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
zo-lee:Passz, fogalmam sincs, szerintem hívd fel õket.
Lehet, hogy igazad van és azért kerül kicsit többe a pm, mert addigra felébrednek a munkások :)

#1043
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
no fear: thanxx!

de akkor lenne meg egy kerdesem: mi a külömbseg az a.m.
es a p.m. között!?
....talan hogy az egyik delelött, a masik meg delutan keszült!? ;D ;D ;D

#1044
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Igen megneztem....

SZVSZ az igaz hogy a Merida XT+Deore tarcsak,de az author Richey Pro+comp alkatreszek mig a Merida csak Ike es az Author iparis agyakal van ,az Authornak jobb vaz szerintem (es sokkal szebb).....es jobb telo igaz cakk egyel....na donteni kenne de meg van idom mert elotte el kell adjam a Caprine Boomerem mely nem olyan rossz nem kell valakinek ??!
Ha meg tudtok mas marka modeljet szoljatok !!!

Endre

#1045
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Endre!
Az Instict-et én is megcsodáltam, és még sok már emberke is, amikor ott voltam. Tényleg gyönyörû!
Véleményem szerint érdemes összehasonlítani a felszereltséget, súlyt, árat, vázgeometriát és annak alapján dönteni. Meg természetesn annak alapján is, hogy mire akarod használni. Én a Sovereign pro és a Merida Big air Pro között vaciláltam és a súly illetve a rúgóstag volt az ami nagyon sokat nyomott a Sovereign javára. És szerintem szebb is. Az már csak másodlagos dolog, hogy a Meridákkal Dunát lehet rekeszteni.

#1046
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Endre:Talán a Merida Matts Special Edition-D
http://www.kerekpara...duct.php?id=676

Igaz, hogy egy bõ 20-assal drágább, de végig XT-vel szerelve és nem mechanikus hanem hidraulikus a tárcsaféke.
Én outis vagyok, tehát nem mérvadó, de majd jönnek a szakik és segítenek :)

#1047
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
http://www.author-hu....php?page=vazak

#1048
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Sziasztok!!!

Lenne egy kerdesem , az hogy Az Authoron kivul tutok valakit aki azt nyujtja ilyen arba mint amit ok egy Author Instinctel ???
Merrr ha nem talalok hasonlot es ilyen gyonyorut akkor o lesz a valasztasom........

Endre

#1049
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás


http://www.author-hu...e_id=44&mod=tip



#1050
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
rakd be lecci a linket!

köszi

#1051
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
A-gang a.m. (villa nélkül) 49900
A-gang p.m. (villa nélkül) 51000
A-gang p.m. + villa
(Manitou Black Sport teleszkóppal) 122000

Fent van a honlapjukon.

#1052
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 hozzászólás
author A-GANG (asszem igy hivjak a dualos bicot).
meg tudnatok dobmi a vaznak az araval, es tapasztalatokkal!?
mert le szeretnem cserelni a tavaji kona stuff vazamat, mivel tul nagy nekem (17 colos).

elöre is köszike.

#1053
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Gabi, marha jók a képek! Hasonló téli bicajozásban nekem is volt részem egy hónappal ezelõtt, csak ott sajnos nem készültek képek. Jók a bicajok, tetszenek :) Gondolom, kedvesed és kisfiad is meg vannak elégedve :)

Bagi! Voltam ma én is az Author boltban, és szóba kerültél, nem tudtam, hogy Te vagy az. Csak nézegettem megint egy kicsit az A-zone-t, és elmesélte az eladó srác, hogy mi a gondod. Õszintén szólva nem értelek. Állítólag a Basicrõl van szó és a Kinetic ASL-rõl talán? Kettõ között 15e pénz a különbség, és jól tudom, hogy nyerget, pedált meg szarvat szeretnél a Basicre? Hm. Az mennyi lenne pluszban? 10e Ft? Akkor a különbség 5e. Viszont a Kineticben (miután ASL) puhább a teló (lányoknak való, bikkmakkban is volt szó róla), szarv ugye van, ottvan a nyereg, pedál is, és állítólag a vázgeometriája is lányosabb... Na mindegy, nem kell mindent értenem... Félre ne érts, nem beleszólok, csak egy észrevétel volt.

#1054
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Bagi!
Miért, mijennek képzeltél?

Ezért már nem kõ, hanem egész kõbánya jár! ;)
A csajodnak akarsz bicajt, ha jól értem.
Miért akarsz alkatrészeket cserélni? Mit és mire?
Biztos, hogy kell? Ennyire vadulós a csaj? (kezdelek irigyelni! ;D)

David!

Ha a téli képeket kérdezed, Február 9.-én vasárnap délután.
Ha a többit kérdezed, akkor Február 3-4.-én.

#1055
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Csajbicajnak! ;)

#1056
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
oké!! amugy mire akarod használni??

#1057
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Jók a képek Gabi!
Csak homlokegyenst máshogy éltél képzeteimben... ;D ;)

Tegnap voltam a Bokor utcai Author boltban és kifaggattam a srácot (vagy másfél órán keresztül :) ).Megtudtam sokmindent,megnéztem a bringákat.
Szépek.Nagyon.
Csak továbbra is keserû a szám amiatt,hogy nincs igény szerinti alkatrész csere... Lehet,hogy Merida lesz belõle.
Kövezzetel meg! ;D

#1058
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
mennyémá'! halál jo bicok.. egyébként milyen mese megy a tévében?? ;D

az elsö cimen lévö képek mikor készültek??

#1059
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Javaslom figyelmetekbe az alábbiakat:
http://kep.tar.hu/lo...ml?aid=27551539

http://kep.tar.hu/lo...ml?aid=27551533

#1060
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás

link=board=5;threadid=3791;start=195#89186 date=1044521509]
Ezt én sem értem, miért nem vesznek az emberek biciklit télen.... :-\
Én is feltettem a hirdetést a komplett biciklimet adtam volna el, de senki nem hajlandó három és fél kilót kifizetni. Pedig részletre is adtam volna... (és engedtem volna egy huszast... :))
Miért más tél, mint a nyár? Az egy dolog, hogy a sok lamer akkor vesz biciklit, amikor eszébejut, hogy tavasz van, biciklizni kéne menni, de nincs mivel: vegyünk gyorsan egyet a T*scoban. De aki komolyan csinálja, annak nem mindegy, mikor veszi meg?


Hali!
Nekem csak tippem van, hogy mi lehet ennek az oka (hasonló cipõben járok eladásilag mint te csak egy jóval kisebb értékû géprél van szó).
Én inkább arra tippelek, hogy azért nem vesznek az emberek télen kerékpárt, mert ugyebár év eleje fele jönnek ki az új árak, katalógusok, új termékek (akár kerékpárról akár alkatrészrõl is legyen szó) stb stb. És inkább elõször minél teljesebben tájékozódnak, körbejárnak minden lehetõséget és ha ez totálisan negatív eredménnyel zárul akkor jönnek a használt gépek. De sajna az is hátrány, hogy már új gépeknél is lehet részletre vásárolni ami szintén a használtpiac rovására megy szerintem, még abban az esetben is ha eseteg magánszemély is adja részletre az adott cuccot.
Ez a feltevés csak tipp részemrõl, de mivel én is most játszottam el hasonlót vásárlási szitut egy MTB-vel így erre tippelek.

Az Authornál nekem sem szimpatikus, hogy nem cserélnek alkatrészt ha esetleg valami mást szeretnél. Kinéztem náluk egy outit (A5503 a száma talán), de nekem nagyon kicsi a kézfejem és szerencsére a Shimano kijött egy új változatú fvkarral nekem az lesz talán az ideális (ST-R600) a régi fvkar meg esetleg a nyakamon maradt volna és csak a pénz áll benne, annyira viszont nem megy jól.