Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#1021
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Forrest!

Király! mégis csak megy a dolog!!!

Rob!

Igen az ár sokkoló. Elég húzós nem? És ez csak a váltó, gripek nélkül!!! Jó, tudom, a minõséget és a súlyhiányt meg kell fizetni, de kíváncsi lennék ennek az összegnek a haszonkulcsára is! Bizti nem max. 20 %!
Bosszantó a magyarországi árképzés!

szerinted mi lehetett még sokkoló?

#1022
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Khm... Tattara-tattara-tramm! Mostantól február 15-e nálam pirosbetûs nap a naptárban. Hogy is mondjam... Izé... Szóval le van foglalva nekem a fekete A-zone! ;D ájem veriheppi!! Mit szóltok? :D Mégiscsak Authorral fogok megjelenni köztetek, nem fogok kilógni a sorból!

#1023
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
Miért sokkoló az ár? Vagy valami más sokkoló?

#1024
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Forrest!

Tiszteletbeli tagként maradhatsz!!! ;)

Kukk át a ki milyen bringával...... topicba!
Az X.0-ról tettem fel valamit Sokkoló! :o :o :o

#1025
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Jaj, bocsáss meg, Mester, hogy vétkeztem... Mától imába foglalom neved, minden szalonnasütés elõtt fohászkodni fogok istenedhez, hogy adjon erõt legalább megközelíteni az általad elkészített kaják minõségi szintjét ;) ;D

Egyébként meg úgy gondolod, jobban kedvet kapok? Ennél jobban már ne kapjak semmit, már így is tiszta ideg vagyok, hogy nem tudok belevágni. Ha elvinnék a Kelly's-t, azonnal belevágnék, még aznap tudnék lépni... Na mindegy, amíg élek, remélek, ugyebár... :D

#1026
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
A szándékot is értékeljük!
Miért ne jöhetnél?
Legfeljebb jobban kedvet kapsz ;)

Különben meg Közép-Európa legprofibb szalonnasütõjét b****gatod! ;) ;D

Gondolj bele, hogy a kenyéren a zsír olyan átlátszó, hogy csak a csillogásából és az ízébõl tudod, hogy rajta van! A szalonna õzbarnára sütve....... nem is folytatom, mert már egészen megéheztem.

#1027
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Napeeeersze, nem kell itt a duma! A hagymád mindig leesik, a szalonnád dugig marad zsírral, a kolbászt ferdén fûzöd fel, a pirítóst meg odaégeted ;D ;D ;) Na jó, csak viccelek...

Hát jah, növekszik az Author-tábor. Ha esetleg a találkozóig nem lesz Authorom, el sem mehetek a Kelly's-emmel? :o Jesszus.... :-[

#1028
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
OK!
Benne vagyok.
Azért szerintem vagyunk már páran AUTHOR-osok!

Imádok szalonnát sütni! (és tudok is! ;))

#1029
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Hmm.. Hawaii messze van. Disco hangos, stb. túl tucatszerû... ;D

Amúgy énszerintem olyan borzasztó nagy szervezést egyelõre nem kell megkívánnia a dolognak. Lehetne szó egy esetleges együtt-bicajozásról valahol. Késõbb, ha többen leszünk és érdekel minket, akkor rendszeresíteni lehetne. Akár egy kétnapos valahol biciklizés, szalonnasütés, és (nesze Neked) Hawaii, Disco, stb. ;)

#1030
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Kezdjék el a szervezését!
Nem olyan egyszerû és nem kevés idõ összehozni a dolgot.
Felajánljuk, hogy segítünk benne, aztán Havaii, Disco, stb.
Vélemény?

#1031
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
:D Az interjúban benne lesz szerintem. Hatni rá? Mivel, hogyan és miért? ;)

#1032
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
Gabi: Örülök,hogy ééééérted! ;)

#1033
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Bagi Mester!
Azért kicsit megnyugodtam.
Egyébkéntmeg: JÓVANNA ÉÉÉÉrtem!
Biztos, hogy cssk ennyi??? ;)

Az AUTHOR-os találkozóról Ürge Lacit kellene meginterjúvolni, és egy kicsit hatni is kéne rá.

#1034
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Endre!

Igaz, én alsóbb kategóriában hasonlítottam össze a különbözõ márkákat, de azért megnéztem természetesen a jobb bicajokat is, és szerény véleményem szerint az Author veri a többieket. Meg ráadásul sokkal jobban néz is ki, meg ilyen még nincs mindenkinek, mint ahogy Lovas_Gabi írta, míg a Meridából Dunát lehet rekeszteni.! 8) 8) 8)

Az Author talira azért kérdeztem rá, mert korábban már felvetette valaki, és mivel lassan én is Author-bicaj tulajdonos leszek ;D ;D, gondoltram érdeklõdöm.

#1035
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts

Bagi!
Miért, mijennek képzeltél?

Ezért már nem kõ, hanem egész kõbánya jár! ;)
A csajodnak akarsz bicajt, ha jól értem.
Miért akarsz alkatrészeket cserélni? Mit és mire?
Biztos, hogy kell? Ennyire vadulós a csaj? (kezdelek irigyelni! ;D)


Gabi: Biztosítalak,hogy semmi negatív nem volt abban amit írtam,egyszerûen másmilyennek képzeltelek.(pl bajusz)

A "csajomról" annyit,hogy nem,nem annyira vadulós,szóval ezért kár irigyelned és nem is ezért akarok cserélni cuccokat.Inkább csak olyanokra gondoltam,hogy pl. a Basic sx-rõl a széria nyerget egy asl nyeregre,meg a speedmaxot innovaderre.Ja és még pedál,de az már a legkevesebb.Mert ami rajta van,az nagyon gagyi.Ellentétben a Kinetic asl-el,neki gyönyörû és jó kis pedálja van.
Csak ennyi.
ÉÉÉÉÉrted? ;)

#1036
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts
Sziasztok !!!!

Author Tali ???

Ki csinalja,mikor,hol,mi lesz benne ???
Miben segithetek ??? ;D ;D ;D

Ja en AZ INSTINCTET turazasra,talan CC-re es remelhetoleg az osszes helyi Maratonra(Hu).....+az Author talira 8)
Tudtok jobb markat/modelt ilyesmire ilyen ,hasonlo arban ??

Endre

#1037
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Jaja! Találkozóval tényleg kéne kezdeni valamit! (Addigra megszerzem az A-zone-t és kész!)

zo-lee: kérlek ;)

#1038
zo-lee

zo-lee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 362 posts
ezt mar nevezem forest! köszike! ;D


#1039
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Gyerekek!

Az Authoros találkozóval mi a helyzet?
:D :D :D

#1040
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Na jó napot!

zo-lee:
AM: Vázméret: 14" Villa: merev, cromoly Fogaskeréksor: Sram MRX (16) Váltó: Shimano Sora Hajtómû: FSA-750 TR Fék: Tektro MT-10 (V-fék) Tömeg: 13,15 kg Ára: 149e pénz
PM: Vázméret: 14", 16,5" Villa: Manitou Black Sport Fogaskeréksor: Sram MRX (16) Váltó: Shimano Sora Hajtómû: Race Face Prodigy DH Fék: Hayes HMX-2 XC (mechanikus tárcsa) Tömeg: 14,65 kg Ára: 239e Ft

Ami különbség még képen látszik az a nyereg. Hát nagyjából ennyi. Megelõztelek az utánajárásban ;)