Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#941
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Gabi! A tavalyi Basicen is állítható a teló, mindkét szárán van bizgentyû. Amúgy meg valóban sokszor az ár a döntõ szempont...

Bagi: http://www.author-hu...php?page=boltok Itt megtalálod. Jóétvágyat nekem! Köszi. :D

#942
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts

BAGI!
Azt nem tudom, mert amikor én fent voltam, elõzetesen egyeztettûk Ürge Lacival, hogy mire vagyok kíváncsi és ezeket áthozták az AUTHOR boltba.

FORREST!

Hát igen, a pénztárca sok mindent eldönt!

#943
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
Sziasztok!

Hol van ez a bolt,amirõl beszéltek? Bike-city vagy micsoda? Ahol ezt a sok tavalyi Authort lehet venni? ;)

#944
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Gabi! Én nem vagyok benne biztos, hogy várnék az idei modellekre. A tavalyiak, amik jöttek, olyan áron vannak, hogy az állam leesett. Az elõfeszítése tényleg hiányzik a 2002-esnek, de az ára jócskán üti az ideit... Körbenézni mindenesetre nem árt, nem igaz?

ultio: nemtok róla. De mekkora a szobád? Magasságban. Lógasd fel a plafonra, nyeregnél és kormánynál fogva. Csak ne havastúra után, mert akkor esni fog a szobádban is az esõ... (haha, de rossz volt, jóvan-jóvan :-[) ;D

#945
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Van itt valahol olyan topic, melyben arról van szó, hogyan tároljunk biciklit szobában?

#946
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Forrest!
Jól!

Nózi!
Nézd meg alaposabban a bicajokat, mert ha jól emlékszem a 2002-es Basic sx-nek nem állítható a telóelõfeszítése. Szerintem várd meg a 2003-asokat, mert jobb a felszereltségük és az áruk.
A Kinetic egy jó cc gép, nem kell megijedni a TEKTRO V fékektõl, fog mint az állat. Valamivel jobb a felszereltsége mint a BASIC sx-é. Igaz, drágább is.

#947
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Én meg tettem fel megint képet A-zone-ról (Gabi, jól írom? ;)). A hülye tar még mindig azt írja, hogy feldolgozás alatt a képek kicsinyítése. Mindegy, rányomtok, kijön. Szóval nekem még mindig nagyon tetszik ;)

#948
Nózi

Nózi

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Ultió

Csak benéztem, mert , hogy mondták hétvégére jönnek az új gépek. Erre ami megtetszik kiderül , hogy el van adva.
Mondom most mitévõ legyek, ki akartam használni az új három hónapos hitel ajánlatukat. Így tudnék venni a Reflex mellé egy montit is.
Válasz !
Van 2002-es Basic sx 88.000 Ft
2002-es Solution sx 74.000 Ft
2002-es Kinetic sx
Vagy van 2003-as Solution sx.
Segitsetek ezt a Kineticet nem is ismerem, aztán meg érdemes 2002-es modellt venn, vagy várjam meg az újat.



#949
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Nózinak Reflexe van, nem? Amúgy meg tényleg csomó bicaj ment a boltba. És nagyon jó árakon... Dehát én ugyebár más fele kacsingatok ;)

#950
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Nózi!

Milyen bicajt szertnél venni?
Vagy csak nézegetted õket?

#951
Nózi

Nózi

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 posts
Bemegyek a Bike-City-be. Pontosítok befurakszom, a plafonig állnak a dobozok, mondom mi van költöztök ? Válasz! Megjöttek a tavaszi bringák. Az eladó ott bizergéli a 6602-es országútit, mondom hát ez ? Válasz ! Tapiznád mi ? Mondom meghiszem azt , full Ultegra 377.000 Ft-ért , Majdnem berosáltam. Osztok, szorzok. Jövõ évi fizu elõleg, one mozi, one kaja, az eladó miután az állam alá rakta a vödröt, csukd be a szád kiscsávó, már van gazdája.

Felocsudok, a fickók feszegetik a következõ dobozt Basic sx 19". Az a vagány színû amit a "Gabi " vett. Mondom Megtérek ez pont nekem való. Talán így befogad a társadalom. A szitu megismétlõdik, vödör stb.

Eljöttem majd késöbb próbálkozom !


#952
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Natessék! Ha van kérdésetek, már tudjátok, kihez forduljatok :D Majd gyurma elmeséli, hogy milyen bicajom van ;D ;D

#953
dhgyurma

dhgyurma

    vendég

  • fórumtag
  • 69 posts
Sziasztok!
David!
190-es a rugóstag, és ha jól tudom 5.2mm-ert mozog (a pálcája)!

#954
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
ugy értettem a rugostagosat,hogy a rugostag szemtávolsága... de amugy még 1 fillérem sincs,de ha vega 4-t vennék ,akkor azért rányomom az AUthor matricám ;D és akkor megyek én is az author találkozora ;D

#955
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Még nincs nálam, pár hét. Igyekszem, anyagi oka van, de hamarosan ;)

Rugóstag? Ott van a honlapon: elsõ 100/120, hátsó 130. A váz mennyit bír? Huh, ennek utánanézek, illetve utánakérdezek. Kép meg mondom, lesz még, csak türelem. :)

#956
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
nagyon tetszik... akkor már ez nálad van???
mekkora rugostag van benne és mennyit mozog a pálcája?


ezeket azért kérdem,mert a váz elég erösnek tünik... jobban bejön mint a VEGA4 és kiváncsi vagyok,hogy hány cm rugoutat lehet belöle kihozni

#957
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Nahát, Gabi, hogy Te milyen randa kötözködõs vagy! Neked semmi sem jó?! ;) ;D

Jóvanna... Úgy látszik, ez lesz a mumusom... Na mindegy, majd megtanulom végre ;)

#958
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Bejött. Bár tegnap nem így volt!

Egy apró észrevétel: Az A-Zone nem A-Gang!!!

#959
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Gabi! Nem hiszem, hogy gond lenne a szemeddel, akkor nem bicajoznál ilyen lelkesen (vagy vakmerõ vagy csupán? ;)). Mindenesetre nekem bejön. Rá a linkre, ott a biciklim, és abban benne. Lesznek majd jobb képek is, szólok majd. Írj, hogy bejött-e!

#960
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Forrest!
Csak az én szemem rossz, vagy tényleg nincsenek képek a Tár.hu-n?