Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#521
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Jövõre már én is AUTHOR tulajdonos leszek! :D

Megrendeltem: Modus ASL

A válalsztás okai:
Gyönyörû PIROS a bringa.
Egyébként meg fogalmam sincs mit tud, nem értek a bicajokhoz.
A lényeg, hogy ez a cég csinál kifejezetten nõknek is cc-s versenybringát! Én meg nõbõl vagyok és versenyezek, hát gondoltam EZ KELL NEKEM!

#522
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Sziasztok! Jó látni, hogy egyre több Author-fun van :) Kicsit sajnálom, hogy meg kellett válnom az a-zone-tól, dehát a szükség ugye nagy úr... Talán majd egyszer még lesz valami :)

FreeStyler-rel teljesen egyetértek. Szerintem az a-zone-t és a bullit-ot nem igazán lehet (szabad) egy lapon említeni: kicsit más a felhasználási terület és a célzott vevõkör. Merész lenne jobb-rosszabb sorrendet felállítani, kinek mire van szüksége ugyebár...

rob, talán érdemes megnézned az Author honlapot, ott pontos leírást kapsz az a-zone és a ...pro különbségeirõl, akad azért néhány. Amúgy meg ha idõd engedi, talán érdemes megnézned élõben is a bicajokat ;) Mondjuk az Author a sportkiállításon kint lesz márciusban, ahogy gondolom, Te is ott leszel. Kiváncsi leszek az egészre! :)

Na a legjobbakat az összes fun-nak! :D

#523
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Nem megy tönkre, ne aggódj "Don" Lovas Gabi! Az Authorok bírják ;) a strapát, de az állást is ;D ;D. Van, amikor én se tekerek több hétig. De! simogatom a nyerget, bekapcsolom a lámpákat, huzogatom a fékkarokat, nyomkodom a telót :). És várom a tavaszt! pedig még karácsony sincs. Meg tervezem, hogy mit cserélek le.
Minden jót mindenkinek!

#524
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Ugye egy hónap állástól nem megy tönkre a bringa, csak a bringásnak lesz elvonási tünete?
Sajna a jó Sovereign kb egy hónapja búslakodik a lomosban (itt tartom, megbecsült helyen) mert nincs aki hajtsa.

Egyébként meg üdv mindenkinek, aki ezt a márkát választotta!
Tuti nem lesz csalódás.

#525
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
okés, meggyõztetek. ;D
az én bullitom gari nélkül lesz (van) kb 500-ba.
de azon minden mûködik, és 17.5 kiló :-X ;)

#526
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Nos,igen,valóban nem egy kategória az A-zone és a bullit,a sherman és a monster T!
DE!!
A célom az,hogy a lehetõ legjobb áron kapjak egy olyan bicajt,ami felhasználási szempontból a legmegfelelõbb:nem hiszem,hogy sokan indulnánk közülünk a redbull rampagen,márpedig benyó összerakott bullitja a 3"os 24es kerekeivel,monsterrel,stb... oda való!!! Ellenben az author bárhol használható,akár városi állatkodás,akár alpesi DH-ról legyen szó!Tavasszal irány Kaprun,és biztos vagyok benne,hogy nem fogok csalódni az A-zone-ba...
Jahh,és az author olcsóbb 100e-el,és GARIS!!!!!!!!

Na üdv,akinek van jobb ötlete ennyi léért,bátran írjon!

K.

#527
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Csá!

Rob: én megértem, hogy neked a bullit ;D
csak mi felültünk arra a keróra ami a benyóé volt.
és ugy ahogy volt, szar volt.
25 kiló volt kb........ +1csomó minden szar volt már rajta, midez 500 000 Ft!!!!!

nekem a bullit a kedvencem, de én inkább könnyûre csinálnám meg, mondjuk boxxer meg könnyõ kerekek, hogy max 18 kiló legyen.
az lehet hogy a dnm nem éppen a legjobb... ;D
mondjuk a lock out elég fasza nem?
majd kicseréljük jobbra....
a sima a zoneba csak a telót kell kicserélni(black elit)
és szerintem kurva jó freerájd bicó lesz!
15 cm-ert rugózik hátul.

az a zone pro sherman telóval, alex dx32felni, race face evole dh hajtómû, full fsa dh kiegészítõkkel nagyon állat volt.....
ültem rajta ki is próbáltuk, nagyon bejött.
2 év garancia!!
432 e Ft -5% kedvezmény....
rakd össze a bullitot ennyibõl használtan!!!!!

kb 2hónapja mást se csinálunk csak freeride bicót keresünk.
ha tucc ennyiért új kerót (mondjuk 415 e Ft)
akkor esküszöm megveszem azt!!!

na már eleget írtam

t

#528
vendég__*

vendég__*
  • vendég
vmi csak van abban a vázban... benyó is asszem authorra tért át bullitután ....dee inkább bullit ;D

#529
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
mi a különbség az a-zone és a pro között?
és hát, ha te a bullit helyett választottad az a-zone-t, akkor khm.... az 5th element még csak egy lapon sem említhetõ a dnm-mel, a monster t sem az a-zone-ban levõ black-kel, és úgy stbstb. :-X
szakadjak meg, ha értem, mit esztek ezen a vázon/biciklin.
vannak jó authorok, ez szerintem nem az.

#530
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Szeva!

éljen az author!!

nekem is kell!!!

a zone.
330 000
ide gyorsan vele. ;D

t

#531
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Akkor te voltál az, aki el akarta a csepeli kiállító terembõl vinni az A Zone prot!

Szerintem is kurva jó bicajokat nagyon jó áron árul az Author! Még mindig itt a legjobb az ár-érték arány!

#532
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Üdv!

Ma elindultam a fõvárosba,hogy egy használt bullit-ot vegyek,de nagyon kiábrándultam belõle...
Aztán irány a csepel-sziget,és ott várt a CSODA!!! ::)
Az A-zone pro személyében megtaláltam az igazit,ha adták volna,akkor már most elhoztam volna,de muszáj várnom rá februárig... :(
Ez a gép egy ÁLOM!! Persze kinek mi...nekem annak tûnik,pedig sok gépen ültem már...és hogy miért?
Mert könnyû,baromi erõs,nagyon jó a geója és a felszereltsége,na és az ára...

Üdv az Author funnoknak,én már letettem a voksom... ;D

(AUTHOR AZ ISTEN!!!!!)

#533
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
alap.. pentek este, szalagavato elott eldocogok oda ;D
aztan szombaton jon a nemulass ;D

#534
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
igen,mert EXE ;D

#535
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Tervezi valaki, hogy hétvégén megnézi Csepelen a 2004-es bicajokat? Mer én igen. Ha jó idõ lesz, akkor bicajjal, he nem, akkor meg tömegközlekedéssel.

#536
sanker

sanker

    vendég

  • fórumtag
  • 244 posts
Hétvégén elõször találkoztam author bicajossal, ehh, jó lett volna megállni dumálni kicsit, de csak hello-hello volt, fáradt voltam, mind1. Ha esetleg olvassa az illetõ: Petõfi híd, vasárnap délután futottunk össze.

#537
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Idáig még nem hallottál semmi pozitivumot az Authorról? Olvasd el a topikot légyszi! Azér van.

#538
GOD

GOD

    vendég

  • fórumtag
  • 46 posts
írta: Gab# dátum: Október 7, 2003, 06:19:23
Sziasztok!

Én már elég régen jártam itt a topicon, de gondoltam benézek,hogy egy kis dicshimnuszt zengjek a csuoa nagy betûs AUTHOR-ról. A nyáron jártam a Versus-sal Tirolban Ausztria legszebb hegyei között a bringának persze meg sem kottyant,de nekem annál inkább. 1000m szint lejtõzés után külön jó volt hogy kolbászt süthettem a tárcsafékem felett. Szóval minen OK a drótszamár (ha ez méltó név) még teljesen egyben van és túl van a féléves szervízen is,mondjuk az kis zsírzás és bowden csere nem ártott neki. GYurma úgy telenyomta a racsnit hogy azóta teljes lopakodóként lehet vele közlekedni
Mondjuk én szeretem az t a kis sercegést de majd visszajön.
Mindenkinek jó Authorozást az õszi és a téli idõszakra is!
Gab

ennekl nagyon örülök mert most hétvégén lessz + az ujj author A-Gang vázam és idáig még nem halottam semmi pozitívumot az authorrol....
viszont negatívumot se ;D
8) 8) 8) :P

#539
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Láttátok már?

#540
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Nektek hogy tetszik a narancs Modus? Szerintem nem rossz, bár egy kicsit feltûnõ.