Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Author

- - - - -

  • Please log in to reply
1285 replies to this topic

#481
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
még jó hogy ismerem a forgalmazót :-X ;D :-X

#482
Butchman

Butchman

    vendég

  • fórumtag
  • 66 posts
Huh, de mázli, hogy el tudtam olvasni! Ha tudom, h leszedik, akkor lementem! De tényleg eléggé geccc volt!

Simán megengedhet magának ilyen hangnemet egy gyártó/forgalmazó, hogy csak az övé a jó, a többi ugy szar, ahogy kifosta a többi gyár? >:(

na mindegy, nem idegesitem tovább magam a dolgon!

by(t)e

#483
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 posts
én is ;D

#484
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
Vazz, de elolvastam volna...

#485
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
Hát uraim csak gratulálni tudok.....
A cikk sem volt semmi, de az hogy ha már megszületett legalább fel kellene vállalni.
Ugye Gyurma nem te voltál? ;)


UI:
Nagyjából arról szólt hogy itt agymosás van és az Author az az egyetlen bringagyártó aki észerüen összeállított és megfizethetõ árú bringákat árul... ::)


#486
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
vagy legalább, hogy mirõl szólt.
Biztos már levették.

#487
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
nem mentette le valaki?

#488
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
Hát sajnálom, de ilyen címet, amit említettetek, nem találok.

#489
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 posts
Fõoldal, bal felsõ sarok...


#490
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
És sajnos nem találom az említett cikket...

#491
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
Egyelõre csak annyi a hozzászólnivalóm, az is Ultio írásához a tömeggépekkel kapcsolatban, hogy ha valaki meg van elégedve az "igénytelen, tömeggyártott" Meridával, Trekkel, Konával, Magellannal, és nem zavarja, hogy még soknak van olyan rajta kívül, akkor mennyivel kevesebb õ, mint Te az Authoroddal?
Semmivel.
Egyébként nekem is szimpik az Author bicajok, régóta figyelgetem õket, voltam néhányszor a boltban, és az a véleményem, hogy semmivel sem jobbak (vagy rosszabbak) technikailag, mint a nyugati, amerikai, távolkeleti márkák, csak a marketinggel próbálnak (elég jól) alkalmazkodni a kelet-európai piaci viszonyokhoz és a vevõszolgálatuk, szervizük átlag feletti, mondhatni egyedülálló. Jól vannak összerakva a gépek, nem adnak ki gánymunkát a kezük közül.

Üdv.


#492
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
provokativ de sztem kicsit tulzasokba estek... ::)
igaz hogy ilyen angy marka az author, meg hogy nalunk nem ismert..de sztem ezzel kicsit lealacsonyitottak magukat..most le lehet ugatni meg midnen..de akkor is..termeszetesen megertem az o nezeteiket is meg sokban egyetertek de akkor is nekem ez kicsit vicces es sok volt.. :P
a tudatlansag telleg elegge jellemzo hazankra de sztem kozel se olyan mertekben ahogy jellemeztek ott.

#493
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 posts
Én elõször azért vettem Meridát, mert le volt értékelve, de így is kidobott pénznek tünt, folyamatosan volt valami baja, örökös beállítás, ilyenek... A Reflexem egyszer sem látott csavarhúzót: nem volt rá szüksége, jó, nem is mentem vele sokat, mert tél van, de akkor is tekertem vele 3-400 km-et, ami alatt a meridának kb. 50-szer esett volna le a lánca...
Szóval mi az a 4x? A-gang Pm tapasztalatok?

#494
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Provokatív bizony! Nem is kicsit. Viszont teljesen igaza van.
Számomra is felháborító, hogy a kerékpársportban - és az élet nagyon sok területén még - a magyar embernek az amerikai, agyonreklámozott termékek a menõk. Amit mindenki használ, az csak jó lehet elv alapján. De ez mostanság egy elterjedt reklámfogás. Nézzétek meg az RTl Klub VV3 mûsorát! Azt mondják, mindenki ezt nézi, mindenki szavaz, az átlagember meg azt gondolja, hogy igen, ha mindenki ezt nézi, akkor én is nézem, mert lehet benne valami. Ez olyan egyébként, mint A császár új ruhája címû mese. A buták nem látják, és senki nem meri bevallani, hogy nem látja, tehát buta.
Na szóval az Author próbálja az embereket arra ráébreszteni, hogy a Magyarországon elterjedt, halomszámra futkározó néhány cég bicajain kívül létezik még másfajta cég is, amely forgalmaz bicajokat. És nagyon jó áron! Amúgy ez nemcsak az Authorra jellemzõ, hanem pl. a Kelly'sre is. Ez a márka se ismert annyira, nem is veszik, pedig ezek a bicajok is nagyon jó ár-érték aránnyal rendelkeznek. És jók.
Na de nekem mindegy, nekem Authorom van, meg vagyok vele elégedve, késõbb is ilyet veszek. És nekem tetszik is, hogy nem tömeg Konám, Trekkem, Meridám, Magellánom van, hanem olyan bicaj, melybõl nem szaladgál olyan sok, mint az elõbb említett márkákból. Ez nekem jó. A cégnek nem. Ezért próbál tenni valamit! Hajrá!

#495
Grimus

Grimus

    vendég

  • fórumtag
  • 129 posts
Olvassátok el a www.author-hungary.com kezdõlapján található friss írást: Agymosás, vagy önálló gondolkodás?
Érdekes írás, érdemes elolvasni, picit provokatív.

***
Felmerültek a különbözõ dh gépek, nekem is kell egy!
A four cross, az milyen verseny? Vagy mi a túró?
Mert az A-gang Pm az 4x bicikli, és arra gondoltam, hogy ez az aluszörny pompásan tudna egy nagy dombról lefelé gurulni, használ valaki ilyet, és ha igen, mire?
Köszi, és Authoron boldog Új Évet!

#496
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Bizony, egyetértek Lovas Gabival, tocsa! Nagyon sok ötöst kell még hazahozzál ahhoz, hogy bicajozhass :) Bár, talán a sportolástól megjön a tanulási kedved is... Na jó, Gabival átbeszéljük a dolgot ;)

Na, thezolee hozzászólása szerintem sokkal barátságosabb, amiket ezelõtt tapasztaltunk az "ellenzõktõl". Azt mondja nem tetszik neki. Nemhogy szar, hanem nem tetszik. Én sem mondom a gyümölcslevesre, hogy nem finom, egyszerûen csak nekem nem izlik. Ennyi az egész ;)

#497
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts

[
Megmondom, hogy melyik Author modellt vedd meg nekem apu! Jó? :)


Gondolom, az Egoist megfelelne? ;)
Ehhez igen jól kéne tanulnod! ;) ;D ;D ;D

#498
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Th3Z, te azonos vagy Thez-zel?
Hol láttátok az EXE-t, mert én is voltam Csepelen a "kiállításon", de ott nem volt...?

idetalaltam.
igen az vagyok, csak ilyen frírájdosan irtam a nevem ;) de mar asszem ideje lenne visszaallni.
a vazak csepelen az author raktarban/nagykerben voltak kiallitva. ;)
megneztuk ot, hat erdekes, de ez relativ. mivel szerettunk volna Aron kollegaval uj vazat venni, ezert neztuk meg. de valahogy nem keltett olyan benyomast, h lecsereljuk a polarx-eket.
azt tudjuk, h NEM trialgep, hisz elolvastuk, mi az. meg azert a fejcsoszog is akkora, h kell bele a minimum 10centis villa.(rugout) meg mi a fenenek 13 colos street gep? ;) szvsz tul pici... de mas negativumot nem tudok mondani, egxszeruen csak nem tetszik.... (mint ahogy pl a boa sem, meg meg csomo dolog.. haro sem) szal ez nem negativum, csak finnyassag....
es nem vagyok alapbol ellenzo, azert is neztem meg, mert kepen tetszett... ;D
itt egy kep az emlitett drotszamarrol ;D

#499
tocsa

tocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 206 posts

Igazán megnéznélek majd Titeket egyszer családi bicajozás közben :) Tényleg nagy élmény lehet majd.


Lovas_Gabi, Forrest GTi.
Szeretném, ha valamelyikõtök befogadna a családotokba. :) Igaz, kicsit nagy gyermek vagyok (195 cm), de megígérem, hogy jó leszek, jól fogok tanulni. Megmondom, hogy melyik Author modellt vedd meg nekem apu! Jó? :)


#500
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Én is szeretnék mindenkinek boldog Karácsonyt kívánni!