Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

félelemleküzdés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
375 hozzászólás a témában

#321
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
JA! Akkor te jártál az öcsémmel (lógós) együtt focizni az erõmûbe?

#322
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Akkor ismerjük egymást legalábbis én ismerlek. Az nap vetttem a Hajdúba a polarixem amikor te a Stinkydet raktad össze és adtad el annak a gyereknek a Ruckusodat. Nekem korábban boa-m volt régi z3-sal.

#323
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Mostanában lett egy 2003-as Kona Stinky-m (eladtam róla ami nem kell pl. váltó, rockring, 32es tányér, Hayes-ek), és rátettem deore hidr. fékeket Grimeca 200-as tárcsákkal, amik fognak, mint a picsa. Régebben Ruckusom volt Manitou Xvert superrel. A Converse-be szoktam mostanában járni gyakorolni, meg tegnap voltam pool-ban, és gyakoroltam Superman-t, majd a képeket felteszem a honlapomra, ha megjöttek.

#324
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
BrotheR én is korábban a Kancsoról írtam. (Az elözõ oldalalon láthatod) de azért neki is másfél óra volt mire leugrotta Még a Szedõ is állt ott 20 percet. De azért a Chreis se merevvel ugrotta elöszõr... Amúgy te ki vagy, mert lehet ismerjük egymást látásból?

#325
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Szerintem mindenki úgy bringázzon, hogy jól érezze magát. Kicsit Tamaskaa pártján vagyok én is. Lehet, hogy soha nem fogom leugrani a sípálya letörést, és? Kit érdekel, én jól érzem magam úgy is, ha csak leszáguldok a katlan fele...
És szerintem azért, mert valaki nem csinál meg valamit, vagy nincs valamilyen bringája, vagy túl jó van neki, azért nem kell szapulni.

#326
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
most nekiállunk hencegni ???...
fullmerev géppel is meg lehet csinálni, csak tudni kell hozzá...

amúgy meg legtöbbünknek egy gépe van ergo mindent azzal csinál...

totál értelmetlen a vita/hencegés... próbáljunk értelmesebben beszélni a témáról...

#327
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en csak 1.8-an vagyok es csak 3 honapja van ossztelos gepem!!!?

#328
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
figy, valaki igy élvezi, valaki ugy, azt meg lásd be hogy tapasztalat nélkül nem olyan eccerü azt letolni.kivéve ha valaki gyárilag olyan mint a kancsó.
ha jól sejtem neked is vaz pár "apróbb sebed" a karodon, fejeden, stb. Csavar nem volt a közelmultban a karodban? Ha igen, te is kivétel vagy. ;D

#329
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Mondjátok már meg, miért kell 2m fölött mindenkinek fulltelos gép!
Nezd meg Chreist...õ kis bmx-el, benne RST telóval ugrotta a sípályát! Meg a Kancsó (a kis 13 éves gyerek) is leküldte merevvel, és semmi baj nem volt, az alján esett el, és eltörte a KISUJJÁT!!!

#330
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Hát szerintem igenis van félsz az emberekben. És jó is hogy van, különben fele ennyi cangás lenne ma Magyarországon. Azt hogy egy srác, nem vállalja be a 2 métert a PolarXel vagy egyéb ilyesmi merev gépével. Hát nemtom, lehet hogy nem a bringa törne el hanem az ember, de derékban. Szal ésszel!

#331
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
zsom: aha?! ertem!
teso: remelem tudod mi az a freeride???

#332
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szerintem lehet kultúráltan is....

#333
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Nem gondoljátok itt páran, hogy egy KICSIT szánalmasak vagytok??!! Ha már a félelemleküzdés a téma, miért beszéltek itt 1.50 - 2m - es letörésekrõl MMMMM?
Asszem, mostanában divattá vált, hogy mindenki "freeridernek" tartja magát az ijen jumpok után
Vállaljátok már azt a szaros sípályát bazzz... az már félelemleküzdés. Addig meg nem hiszem, hogy divatból ehhez a témához kéne hozzászólni.

Freeride 4 life!

#334
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
igazábol arrol ugrasz el.

#335
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ari!!!! az a gyoker nem zavar?

#336
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
ami a sípályán van, az max 4,5 méter, ha nagyott szállsz, én nem fogok az biztos, mert le nem ugrom belátható ideig:)
amit eltörtem, egy duplavállas ballistic blade volt, ehh:) azt mondták nem rendeltetés használtat, ;D vajon miért? a felsõ része és az alsószár kb 160 fokos szöget zárt be. Haverommal lehet hogy elugrunk fényképezni. A nagy letörés melett van egy gyökér, tök frankót lehet róla ugrani, szerintem az egyik legjobb ilyen fajta ugrató a hegyen. persze a tudásomhoz képest. A pályák végén a betonutnál be lehet menni egy helyre, ahol van egy letörés, a "bonusz" én azzal próbálkoztam, ha sokat gyursz a mellette lévõn, akkor nem annyira vészes. Azért én eléggé beszartam.

#337
Mateee

Mateee

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Amíg nincs riders, itt van pár kép a sípályáról azoknak akik nem szoktak a hegyen bicózni

http://kep.tar.hu/na...ml?aid=27545912

M

#338
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
I%!"WQ%ZE!"=%!+(/%+!(+!%/!/fuck chello/ server...


erkezz mindig ugy, hoigy minnel tobbet csillapithass! fizika!!!!
en eleg regota bevalalk egy 150cm-es lepcsosort, es no porblem eddig! a regota 8 ev!
a letorsest fotozni kernem vagy terkepet, hogy haver elkuldjem oda!! pliz!
koszike!!

#339
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
a Bender bátor (Nemecsek is az volt), de legtöbbször hátsóra puffan aztán meg az történik, amit kispajtásom Jorus is írt.

#340
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
szevasztok! milyen sípálya letörésrõl beszéltek? sísánc? vagy mi. azt a 13 éves kölyköt megnézném :) ügyes lehet. és ez holvan ez a bigyó? mert egyszer majd megnézem. visszatérve a letörésre, találtam egy ilyen kis enyhe 90-100centis letörést, simán ment. rájöttem, ha elindulok nincs visszaút. szikla szélénél voltam, és repültem. tetszett ;) majd a közeljövõben a nagyobbat is bekéne vállalni. amugy ha nézitek bendert, õ lejtön is 1 kerékre érkezik. biztos félti a homlokcsövet ;D na csao